výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

Hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 15.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 8 34.33 0.0 7.00
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 14 31.53 0.0 5.00
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 12 29.10 0.0 4.00
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 13 27.87 0.0 3.00
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 27.02 0.0 2.00
6 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 11 26.93 0.0 1.00
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10 26.58 0.0
8 Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 23.65 0.0
9 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 6 23.48 0.0
10 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 20.09 0.0
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 9 19.31 0.0
12 Matylda HavelkováMatylda Havelková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 5 18.07 0.0
13 Vendula DalibováVendula Dalibová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 3 17.66 0.0
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1 15.54 0.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 15.5.2019 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 11 28.57 0.0 11.00
2 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19 25.21 0.0 9.00
3 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 22.92 0.0 8.00
4 15 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 22.59 0.0 7.00
5 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 14 20.88 0.0 6.00
6 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 18 20.79 0.0 5.00
7 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 19.19 0.0 4.00
8 Julie KroupováJulie Kroupová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 8 18.54 0.0 3.00
9 Karolína GrofováKarolína Grofová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 17.78 0.0 2.00
10 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 15 17.40 0.0 1.00
11 12 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 12 17.11 0.0
12 Nicole BöhmováNicole Böhmová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2 15.74 0.0
13 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 16 15.38 0.0
14 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 17 14.67 0.0
15 Eva KarskáEva Karská
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5 13.49 0.0
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4 DNS 0.0
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 DNS 0.0
Michaela KozákováMichaela Kozáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 7 DNS 0.0
Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 10 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků