Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (12. 6. 2019)
800 m - Junioři (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:06.11 7.00
2 1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:07.88 5.00
3 8 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:08.73 4.00
800 m - Juniorky (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:23.72 7.00
2 1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:24.52 5.00
3 11 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:28.92 4.00
800 m - Dorostenky (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:24.79 11.00
2 5 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.81 9.00
3 2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.87 8.00
1500 m - Junioři (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:18.32 7.00
2 5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:21.17 5.00
3 2 Marek VoborskýMarek Voborský 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:23.58 4.00
1500 m - Dorostenci (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:20.60 11.00
2 3 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4:21.18 9.00
3 5 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:32.84 8.00
1500 m - Juniorky (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 8 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:02.06 7.00
2 1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:05.67 5.00
3 3 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5:08.43 4.00
1500 m - Dorostenky (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:09.54 11.00
2 2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5:27.79 9.00
3 3 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:28.69 8.00
4 x 100 m - Junioři (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vacátko, Krenek, Horký, Ruda Vacátko, Krenek, Horký, Ruda Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.86 7.00
4 x 100 m - Juniorky (středa, 12.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eibichová, Cikánová, Ulmanová, Šťastná Eibichová, Cikánová, Ulmanová, Šťastná SK JeseniovaSK Jeseniova 50.44 7.00
2 11 Vozábalová, Doubková, Korbová, Přibylová Vozábalová, Doubková, Korbová, Přibylová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 50.62 5.00
3 Coufalová, Gaigrová, Kučerová, Hrdličková Coufalová, Gaigrová, Kučerová, Hrdličková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.61 4.00