výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (12. 6. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 12.6.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 26 13.52 0.0 11.00
2 Eliška ŠedáEliška Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 9 12.19 0.0 9.00
3 Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 24 11.69 0.0 8.00
4 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 23 11.61 0.0 7.00
5 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 25 11.58 0.0 6.00
6 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 21 10.64 0.0 5.00
7 Magda JavůrkováMagda Javůrková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 10.39 0.0 4.00
8 Karoline Ann NessmithKaroline Ann Nessmith
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 09.81 0.0 3.00
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 20 09.60 0.0 2.00
10 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 19 09.58 0.0 1.00
11 Eliška ČernáEliška Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 14 09.18 0.0
12 Alena MichálkováAlena Michálková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 13 09.17 0.0
13 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 16 09.10 0.0
14 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 08.95 0.0
15 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 3 08.81 0.0
16 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 08.15 0.0
17 11 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 8 08.09 0.0
18 12 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 10 07.80 0.0
19 Klára BábíčkováKlára Bábíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1 07.75 0.0
20 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 2 07.63 0.0
21 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 12 07.59 0.0
Michaela KozákováMichaela Kozáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 6 DNS 0.0
Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 17 DNS 0.0
Veronika BenkováVeronika Benková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 18 DNS 0.0
MS Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 22 10.48 0.0
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 11 DNS 0.0
Celkem 26 závodníků