výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (12. 6. 2019)

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:15) official Vítr: -5.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.80 7.00
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.07 5.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.37 4.00
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.01 1.00
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 16.06
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.26
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.61 3.00
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.83 2.00
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.97
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.81
5 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.02
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.26
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 14.80 7.00
3 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.07 5.00
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.37 4.00
5 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.61 3.00
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.83 2.00
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 16.01 1.00
8 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 16.06
9 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.97
10 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.81
11 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.02
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.37 11.00
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.04 9.00
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.17 8.00
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.50 7.00
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.72 6.00
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.26 4.00
2 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.68 2.00
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.45
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.67
5 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 17.88
6 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.46
7 2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 18.79
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.67 3.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.87 1.00
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.50
MS Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.71
MS Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.31
MS Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.31
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.37 11.00
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.04 9.00
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 15.17 8.00
5 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.50 7.00
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 15.54
7 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 15.71
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.72 6.00
9 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 15.82 5.00
10 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.26 4.00
11 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.67 3.00
12 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.68 2.00
13 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.87 1.00
14 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.45
15 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.50
16 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.67
17 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 17.88
18 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.46
19 2 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 18.79