výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (12. 6. 2019)

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.01 7.00
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.28 5.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.30 4.00
4 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.79 3.00
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7b
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:45) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.88 2.00
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.44 1.00
3 3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.54
MS Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.81
MS Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.20
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.01 7.00
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.20
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.28 5.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.30 4.00
5 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 15.79 3.00
6 5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.88 2.00
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.44 1.00
8 3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.54
9 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 17.81
Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DQ

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.49 11.00
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.00 9.00
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.20 8.00
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.40 6.00
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.21 7.00
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 16.21 5.00
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.38 4.00
4 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.88 1.00
MS David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.44
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.44 3.00
2 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.52 2.00
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.96
4 9 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.08
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 19.48
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.86
2 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.82
3 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 19.59
4 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 19.59
Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.49 11.00
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 14.60
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.00 9.00
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.20 8.00
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.21 7.00
6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.40 6.00
7 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 15.44
8 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 16.21 5.00
9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.38 4.00
10 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.44 3.00
11 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.52 2.00
12 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.88 1.00
13 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.96
14 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 17.86
15 9 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.08
16 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.82
17 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 19.48
18 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 19.59
18 Martin HošekMartin Hošek 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 19.59
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS