výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (12. 6. 2019)

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 12.6.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 31 42.00 0.0 11.00
2 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3 41.62 0.0 9.00
3 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 30 37.80 0.0 8.00
4 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 23 35.96 0.0 7.00
5 Filip ŠmidaFilip Šmida
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 19 34.29 0.0 6.00
6 Petr ChalupaPetr Chalupa
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 27 32.76 0.0 5.00
7 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 32.48 0.0 4.00
8 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 29 31.70 0.0 3.00
9 Ivan VolfIvan Volf
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 24 31.68 0.0 2.00
10 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 21 31.20 0.0 1.00
11 František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 13 29.95 0.0
12 Viktor RezekViktor Rezek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 22 29.51 0.0
13 Filip VadlejchFilip Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 12 27.61 0.0
14 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 28 26.22 0.0
15 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 14 26.16 0.0
16 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 15 26.02 0.0
17 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 16 25.82 0.0
18 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 17 24.91 0.0
19 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11 24.62 0.0
20 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 24.61 0.0
21 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 8 24.50 0.0
22 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 18 24.25 0.0
23 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4 23.96 0.0
24 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 9 23.93 0.0
25 Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 7 23.78 0.0
26 Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 21.86 0.0
27 Martin FitanMartin Fitan
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 10 13.93 0.0
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 26 DNS 0.0
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 5 DNS 0.0
Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 20 DNS 0.0
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 25 NM 0.0
MS Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 32 39.13 0.0
Celkem 32 závodníků