výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (3. 9. 2019)

1500 m - Junioři

(út, 3.9.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 331 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 4:09.54 7.00
2 335 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:10.44 5.00
3 386 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:13.24 4.00
4 338 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 4:16.42 3.00
5 342 Marek VoborskýMarek Voborský 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:18.92 2.00
6 355 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 4:23.63 1.00
7 344 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:24.29
8 341 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 4:27.49
MS 349 Vít VladykaVít Vladyka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 4:28.41
10 347 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 4:34.89
407 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(út, 3.9.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 453 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:25.01 11.00
2 355 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:25.38 9.00
MS 460 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 4:28.02
4 445 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 4:30.17 8.00
5 461 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:40.24 7.00
6 67 Radek HušekRadek Hušek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 4:40.65 6.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(út, 3.9.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 5:05.46 7.00
2 2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 5:10.88 5.00
3 3 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 5:13.49 4.00
4 4 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 5:18.97 3.00
5 161 Sofie ŠafkováSofie Šafková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:20.50 2.00
6 6 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:28.82 1.00
7 5 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 5:32.61
8 7 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 5:44.99
9 8 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 5:57.26
10 182 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 6:50.02
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky

(út, 3.9.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 183 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 5:08.91 11.00
2 289 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 5:14.59 9.00
3 188 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 5:21.90 8.00
4 186 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:37.56 7.00
5 190 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 5:40.77 6.00
6 198 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:44.39 5.00
7 280 Michaela FantováMichaela Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 5:46.23 4.00
8 214 Karolína FantováKarolína Fantová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 5:46.51 3.00
9 283 Karolína GrofováKarolína Grofová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 5:48.51 2.00
10 294 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 5:51.83 1.00
11 184 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 5:53.00
12 310 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 6:02.97
13 325 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16 7:00.60
199 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 9 DNS
192 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
197 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 16 závodníků