výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (3. 9. 2019)

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 01 (út, 3.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 54.65 7.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.03 5.00
3 344 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.31 4.00
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.61 3.00
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 58.24 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 63.50
2 347 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 64.24 1.00
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 67.55
Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7b
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 54.65 7.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.03 5.00
3 344 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 56.31 4.00
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 56.61 3.00
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 58.24 2.00
6 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 63.50
7 347 David ŠtrosDavid Štros 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 64.24 1.00
8 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 67.55
Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (út, 3.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 64.53 7.00
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 65.11 5.00
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.31 4.00
4 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 66.40 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 3.9.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 66.08 3.00
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 66.95 1.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 68.48
4 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 72.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 64.53 7.00
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 65.11 5.00
3 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 65.31 4.00
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 66.08 3.00
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 66.40 2.00
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 66.95 1.00
7 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 68.48
8 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 72.11