Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD mužů a žen

Praha - Kotlářka (17. 5. 2019)

hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 17.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta Krejčí VáclavkováŽaneta Krejčí Václavková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
80 13 31.51 0.0 11.00
2 Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 9 30.33 0.0 9.00
3 29 Iva MilesováIva Milesová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
77 25 29.86 0.0 8.00
4 Alena MichálkováAlena Michálková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 16 27.91 0.0 7.00
5 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
83 17 27.41 0.0 6.00
6 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 6 27.35 0.0 5.00
7 17 Eliška MartínkováEliška Martínková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 15 27.13 0.0 4.00
8 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 20 26.35 0.0 3.00
9 Martina BochenkováMartina Bochenková
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
87 2 24.16 0.0 2.00
10 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 22 23.60 0.0 1.00
11 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 18 21.88 0.0
12 Anežka FořtováAnežka Fořtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 8 21.82 0.0
13 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
96 7 21.63 0.0
14 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 14 21.01 0.0
15 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 24 20.31 0.0
16 Eliška HavlováEliška Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 23 19.69 0.0
17 Anna HochmanováAnna Hochmanová
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 11 17.95 0.0
18 Daniela ReichelováDaniela Reichelová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
01 19 17.07 0.0
19 Tereza ViplerováTereza Viplerová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
97 21 16.00 0.0
20 Aneta BulínováAneta Bulínová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
03 4 15.53 0.0
21 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
02 5 11.90 0.0
Alice BoučkováAlice Boučková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 3 DNS 0.0
Michaela KozákováMichaela Kozáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 12 DNS 0.0
Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 1 NM 0.0
Magdaléna HodováMagdaléna Hodová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
03 10 NM 0.0
Celkem 25 závodníků