Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mužů a žen

Praha - Stromovka (27. 5. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:05.49 11.00
2 7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:05.89 9.00
3 3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:06.33 8.00
4 2 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:10.30 7.00
5 5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:14.55 5.00
6 6 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek 93 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 2:15.17 4.00
7 1 Robin ŠtěrbáčekRobin Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 1 2:31.02
MS 8 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 2:10.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:12.17 6.00
2 4 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:15.55 3.00
3 2 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:17.21 2.00
4 5 Jan JežekJan Ježek 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 2:23.05 1.00
5 1 Antonín BačoAntonín Bačo 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:37.74
6 Lukáš KlímaLukáš Klíma 84 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
7 Jan PreibischJan Preibisch 83 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 2:05.49 11.00
2 7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 2:05.89 9.00
3 3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 2:06.33 8.00
4 2 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 2:10.30 7.00
5 8 Lukáš KrsičkaLukáš Krsička 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 2:10.55
6 3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 2:12.17 6.00
7 5 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:14.55 5.00
8 6 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek 93 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 2:15.17 4.00
9 4 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 2:15.55 3.00
10 2 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:17.21 2.00
11 5 Jan JežekJan Ježek 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 2:23.05 1.00
12 1 Robin ŠtěrbáčekRobin Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 1 2:31.02
13 1 Antonín BačoAntonín Bačo 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:37.74
6 Lukáš KlímaLukáš Klíma 84 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
7 Jan PreibischJan Preibisch 83 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:29.27 11.00
2 6 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:32.77 8.50
3 5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 2:33.08 7.00
4 8 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 8 2:33.92 5.00
5 2 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 2:43.55
4 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 DNS
1 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 DNS
MS 7 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 2:28.61
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:32.77 8.50
2 5 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 2:33.42 6.00
3 7 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:37.24 4.00
4 8 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 2:40.24 3.00
5 8 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 2:42.02 2.00
6 14 Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:42.83 1.00
7 4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 3:00.33
1 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 2:28.61
2 2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 2:29.27 11.00
3 6 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:32.77 8.50
3 6 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 2:32.77 8.50
5 5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 2:33.08 7.00
6 5 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 2:33.42 6.00
7 8 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 8 2:33.92 5.00
8 7 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:37.24 4.00
9 8 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 2:40.24 3.00
10 8 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 2:42.02 2.00
11 14 Vladěna HrstkováVladěna Hrstková 87 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:42.83 1.00
12 2 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 2:43.55
13 4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 4 3:00.33
4 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 DNS
1 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 DNS
1 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS