výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD mužů a žen

Praha - Stromovka (27. 5. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 60.87 11.00
2 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 61.22 9.00
3 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 66.52 8.00
4 Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý 83 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 6 77.66 2.00
MS Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 63.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SamekJan Samek 77 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 70.33 7.00
2 Karel JakubecKarel Jakubec 86 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 71.72 6.00
3 2 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 72.56 5.00
4 1 Antonín BačoAntonín Bačo 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 73.23 4.00
5 Jan ReichelJan Reichel 77 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 5 73.98 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 60.87 11.00
2 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 61.22 9.00
3 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 63.45
4 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 66.52 8.00
5 Jan SamekJan Samek 77 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 70.33 7.00
6 Karel JakubecKarel Jakubec 86 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 71.72 6.00
7 2 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 72.56 5.00
8 1 Antonín BačoAntonín Bačo 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 73.23 4.00
9 Jan ReichelJan Reichel 77 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 5 73.98 3.00
10 Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý 83 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 6 77.66 2.00

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 27.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 75.05 11.00
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 78.60 7.00
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 80.21 6.00
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 80.97 5.00
5 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 82.39 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 27.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 75.73 9.00
2 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 77.19 8.00
3 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 85.81 2.00
4 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 89.38
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 27.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 81.61 4.00
2 Daniela ReichelováDaniela Reichelová 01 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 88.56 1.00
MS Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 NM
MS Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 73.48
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 73.48
2 5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 75.05 11.00
3 Alena MichálkováAlena Michálková 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 75.73 9.00
4 Lucie DreslerováLucie Dreslerová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 77.19 8.00
5 Karolína CikánkováKarolína Cikánková 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 78.60 7.00
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 80.21 6.00
7 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 80.97 5.00
8 8 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 81.61 4.00
9 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 82.39 3.00
10 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 85.81 2.00
11 Daniela ReichelováDaniela Reichelová 01 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 88.56 1.00
12 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 89.38
13 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 NM