Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD mužů a žen

Praha-Hostivař (26. 6. 2019)

800 m - Muži (Finále)

Finále (st, 26.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:04.31 11
2 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:08.11 9
3 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:08.33 8
4 Adam BöckAdam Böck 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:09.08 7
5 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:10.93 6
6 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:14.21 5
7 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:15.30 4
8 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:17.03 3
9 Jan JežekJan Ježek 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:19.43 2
10 Robin ŠtěrbáčekRobin Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2:29.95 1
11 Pavel DědPavel Děd 79 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 2:33.00
12 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:33.19
MS Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:59.34
Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 26.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:32.25 11
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:34.44 9
3 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:36.48 8
4 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.35 7
5 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:37.49 6
Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 26.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:41.22 5
2 Olivia Anna CarrOlivia Anna Carr 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:43.25 4
3 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:44.93 3
4 Natálie HanleyNatálie Hanley 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:52.67 2
5 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2:55.24 1
6 Lucie SuchomelováLucie Suchomelová 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:03.30
Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.5
Celkem 8 závodníků