Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mužů a žen

Praha - Podvinný Mlýn (13. 9. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 13.9.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14 4:28.25 11.00
2 66 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15 4:29.73 9.00
3 70 Jakub FliegelJakub Fliegel 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11 4:37.02 8.00
4 40 Tomáš MilerTomáš Miler 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 4:39.35 7.00
5 83 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:41.49 6.00
6 82 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 4:42.54 5.00
7 69 Jan NovotnýJan Novotný 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13 4:43.81 4.00
8 88 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 4:45.81 3.00
9 87 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 4:59.39 2.00
10 89 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 5:15.58 1.00
11 65 Pavel DědPavel Děd 79 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 10 5:16.49
79 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 DNS
91 Martin KaulerMartin Kauler 76 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNS
78 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 DNS
87 Vojtěch BartoškaVojtěch Bartoška 04 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 9 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 13.9.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 5:10.10 11.00
2 11 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 5:10.43 9.00
3 78 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 5:12.29 8.00
4 75 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:25.87 7.00
5 61 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 5:29.38 6.00
6 100 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 5:40.85 5.00
7 4 Eva BeranováEva Beranová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 5:44.70 4.00
8 24 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 5:47.18 3.00
9 73 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 5:51.33 2.00
10 76 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 5:58.56 1.00
60 Klára ŠafránkováKlára Šafránková 78 AC Praha 1890AC Praha 1890 15 DNS
29 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 DNS
35 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 13 DNS
74 Jana VrlováJana Vrlová 73 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 DNS
80 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 16 DNS
MS 30 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 6:28.62
Celkem 16 závodníků