Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo MPD mužů a žen

Praha - Podvinný Mlýn (13. 9. 2019)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (pá, 13.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 1.77 11.00
2 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 14 1.71 9.00
3 Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 1 1.65 8.00
4 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 11 1.65 7.00
5 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 9 1.65 6.00
6= Vendelín KuklaVendelín Kukla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 1.60 4.00
6= Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
79 13 1.60 4.00
6= Hynek ŠvejnohaHynek Švejnoha
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
04 5 1.60 4.00
9 Filip TrnkaFilip Trnka
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
96 12 1.60 2.00
10 Stanislav MacháčekStanislav Macháček
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
94 10 1.55 1.00
11 Ondřej KřížOndřej Kříž
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 6 1.45
12 Aleš KlečkaAleš Klečka
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
02 2 1.45
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 4 DNS
Jakub KociánJakub Kocián
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
03 7 DNS
Hynek MertaHynek Merta
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 8 DNS
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (pá, 13.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11 1.49 11.00
2 Karolína CikánkováKarolína Cikánková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 4 1.49 9.00
3 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 6 1.49 8.00
4 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 9 1.46 7.00
5 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 8 1.46 6.00
6 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 1 1.43 5.00
7 Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 7 1.35 4.00
8 Kateřina JagošováKateřina Jagošová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
96 2 1.35 3.00
9 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 3 1.30 2.00
Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 5 DNS
MS Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 10 1.46
Celkem 11 závodníků