Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Juliska (21. 5. 2019)
skok o tyči - Žáci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.15 11.00
2 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2.90 9.00
3 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2.55 8.00
skok o tyči - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lia HeryánováLia Heryánová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2.90 11.00
2 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2.80 9.00
3 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2.20 8.00
skok daleký - Žáci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5.98 11.00
2 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5.86 9.00
3 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5.42 8.00
skok daleký - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4.75 11.00
2 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.74 9.00
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4.74 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10.12 11.00
2 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 09.92 9.00
3 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 09.29 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.35 11.00
2 David GottwaldDavid Gottwald 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.08 9.00
3 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 10.99 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (úterý, 21.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 30.48 11.00
2 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 28.26 9.00
3 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 27.87 8.00