výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Juliska (21. 5. 2019)

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza NoskováTereza Nosková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 23 10.12 10.12x09.4010.1209.5010.0509.67 11.00
2 Klára HonsůKlára Honsů
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 22 09.92 09.1209.9209.0609.9208.6709.27x 9.00
3 Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 21 09.29 08.6407.25x08.6408.9208.0309.29 8.00
4 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 20 08.93 08.3008.4607.7708.4608.4408.4408.93 7.00
5 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 17 08.36 07.6708.0407.5508.0407.7708.3608.07 6.00
6 Anna KymlováAnna Kymlová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
04 19 08.33 08.0107.9107.6808.0108.3308.1207.70 5.00
7 Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 3 07.90 07.8207.0707.9007.90-07.3307.12 4.00
8 Kateřina BezováKateřina Bezová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 18 07.56 07.56xx07.56x06.3007.47 3.00
9 Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 12 07.37 06.6107.3707.3207.370.00.00.0 2.00
10 Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 6 07.32 07.3206.7406.6507.320.00.00.0 1.00
11 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 9 07.22 07.2206.6306.5707.220.00.00.0
12 Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 15 07.18 07.0007.0307.1807.180.00.00.0
13 Barbora JavornickáBarbora Javornická
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 4 07.07 07.0706.86x07.070.00.00.0
14 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 16 06.98 06.9806.8506.5906.980.00.00.0
15 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 11 06.95 06.8806.1206.9506.950.00.00.0
16 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 2 06.64 06.4806.64x06.640.00.00.0
17 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 1 06.51 06.2006.5106.2006.510.00.00.0
18 Nela DvořákováNela Dvořáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 14 06.47 06.4706.4006.1506.470.00.00.0
19 Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 7 06.43 06.4306.3306.1506.430.00.00.0
20 Laura KněžkováLaura Kněžková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 5 05.85 x05.8505.6005.850.00.00.0
21 Eliška SyberováEliška Syberová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 13 05.83 05.8305.2005.4405.830.00.00.0
22 Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 10 05.36 xx05.3605.360.00.00.0
MS Tereza MoravcováTereza Moravcová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 8 08.33 08.3308.2807.9008.33---
Celkem 23 závodníků