výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Juliska (21. 5. 2019)

1500 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 5:18.37 7.00
2 5 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 5:20.54 6.00
3 4 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 5:21.22 4.00
4 11 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:25.02 2.00
5 8 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 5:33.36 1.00
6 7 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:33.71
7 12 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 9 6:06.00
8 3 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 6:23.50
9 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 5:02.75 11.00
2 42 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 5:09.39 9.00
3 46 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:18.12 8.00
4 17 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 5:21.01 5.00
5 49 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 5:23.38 3.00
6 50 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 5:45.39
7 43 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:49.18
8 14 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 5:58.26
9 13 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 6:11.09
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 5:02.75 11.00
2 42 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 4 5:09.39 9.00
3 46 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:18.12 8.00
4 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 5:18.37 7.00
5 5 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 5:20.54 6.00
6 17 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 5:21.01 5.00
7 4 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 5:21.22 4.00
8 49 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 5:23.38 3.00
9 11 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 5:25.02 2.00
10 8 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 5:33.36 1.00
11 7 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:33.71
12 50 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 5:45.39
13 43 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:49.18
14 14 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 5:58.26
15 12 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 9 6:06.00
16 13 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 6:11.09
17 3 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 6:23.50
9 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 DNS