výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Juliska (21. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 18:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.68 9.00
2 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 19.08 7.00
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 19.27 6.00
4 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 7 22.25
Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DNS
MS Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 23.29
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 18:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.87 8.00
2 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 19.34 5.00
3 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.84 3.00
4 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.12 1.00
5 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 20.60
6 David DuroňDavid Duroň 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.06
7 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 21.41
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 18:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 18.55 11.00
2 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 19.72 4.00
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.08 2.00
4 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 20.76
5 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.57
6 50 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 23.64
Martin DvořákMartin Dvořák 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 18.55 11.00
2 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 18.68 9.00
3 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.87 8.00
4 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 19.08 7.00
5 David KlusoňDavid Klusoň 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 3 19.27 6.00
6 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 19.34 5.00
7 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 19.72 4.00
8 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.84 3.00
9 Filip SolskýFilip Solský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.08 2.00
10 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.12 1.00
11 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 20.60
12 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 20.76
13 David DuroňDavid Duroň 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.06
14 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 21.41
15 Matěj ŠulcMatěj Šulc 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 7 22.25
16 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.57
17 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 23.29
18 50 Dalibor ŤulákDalibor Ťulák 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 23.64
Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 DNS
Alex SojkaAlex Sojka 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Martin DvořákMartin Dvořák 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.76 9.00
2 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 20.52 7.00
3 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.69 6.00
4 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.89 4.00
5 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 21.24
6 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 21.26
7 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.53
Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.88
2 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 22.32
3 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.57
4 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 22.96
5 Dominika RajchlováDominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 22.97
6 Ema KolářováEma Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 23.88
7 4 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 24.12
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 18:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 20.72 5.00
2 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.12 1.00
3 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.66
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.94
5 Anna VrtalováAnna Vrtalová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 22.38
6 Veronika HavlováVeronika Havlová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.28
Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 18:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 19.98 8.00
2 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 21.00 3.00
3 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 21.09 2.00
4 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 21.56
5 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.69
6 Anna BergerováAnna Bergerová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 23.11
7 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.62
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 19.69 11.00
2 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 21.29
3 Klára KalivodováKlára Kalivodová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 22.56
4 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.25
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 DNS
Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 19.69 11.00
2 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 19.76 9.00
3 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 19.98 8.00
4 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 5 20.52 7.00
5 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.69 6.00
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 20.72 5.00
7 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.89 4.00
8 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 21.00 3.00
9 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 21.09 2.00
10 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.12 1.00
11 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 21.24
12 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 2 21.26
13 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 21.29
14 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 21.53
15 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 21.56
16 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.66
17 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.69
18 Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.88
19 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.94
20 Sabina DerkováSabina Derková 04 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 22.32
21 Anna VrtalováAnna Vrtalová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 22.38
22 Klára KalivodováKlára Kalivodová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 22.56
23 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.57
24 Ella ZavoralováElla Zavoralová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 5 22.96
25 Dominika RajchlováDominika Rajchlová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 22.97
26 Anna BergerováAnna Bergerová 04 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 23.11
27 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.25
28 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.62
29 Ema KolářováEma Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 23.88
30 4 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 24.12
31 Veronika HavlováVeronika Havlová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.28
Veronika MaláVeronika Malá 05 PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A 1 DNS
Zuzana ZelenáZuzana Zelená 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Agáta ZodetováAgáta Zodetová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 DNS
Barbora KrbcováBarbora Krbcová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS