výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Vokovice (28. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(út, 28.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
04 13 5.77 0.0 11.00
2 Filip StudničnýFilip Studničný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 12 5.27 0.0 9.00
3 Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 11 5.26 0.0 8.00
4 Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 10 5.11 0.0 7.00
5 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 3 4.92 0.0 6.00
6 David DuroňDavid Duroň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 8 4.72 0.0 5.00
7 Norbert MarášekNorbert Marášek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 7 4.48 0.0 4.00
8 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 9 4.38 0.0 3.00
9 Lukáš BabickýLukáš Babický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 1 4.21 0.0 2.00
10 Ondřej NeničkaOndřej Nenička
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 5 4.06 0.0 1.00
11 Michal KolbušovskýMichal Kolbušovský
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4 3.91 0.0
12 Martin OudránMartin Oudrán
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 3.79 0.0
Lukáš BeránekLukáš Beránek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
04 2 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 28.5.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 25 4.88 0.0 11.00
2 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 23 4.67 0.0 9.00
3 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 21 4.58 0.0 8.00
4 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 18 4.58 0.0 7.00
5 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 4.46 0.0 6.00
MS Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 20 4.38 0.0
7 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 4.32 0.0 5.00
8 Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 4.31 0.0 4.00
9 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 9 4.31 0.0 3.00
10 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 12 4.22 0.0 2.00
11 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 17 4.19 0.0 1.00
12 Karolína RouskováKarolína Rousková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 22 4.16 0.0
13 Eliška AdamkováEliška Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 8 4.12 0.0
14 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 19 4.11 0.0
15 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
05 10 4.08 0.0
16 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 4.06 0.0
17 Elisa VorlováElisa Vorlová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 14 4.06 0.0
MS Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 5 4.03 0.0
19 Julie FrantováJulie Frantová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
05 11 4.02 0.0
20 Zdena PoborskáZdena Poborská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 15 3.88 0.0
21 Aneta OtcovskáAneta Otcovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
04 3 3.77 0.0
22 Anna TulachováAnna Tulachová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
05 4 3.56 0.0
23 Adéla HaasováAdéla Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
04 6 3.56 0.0
24 7 Anna RobkováAnna Robková
PSK Olymp Praha, z.s. APSK Olymp Praha, z.s. A
05 2 3.47 0.0
Eliška JarošováEliška Jarošová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
05 7 NM 0.0
Celkem 25 závodníků