Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Eden (19. 6. 2019)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 18:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 28.21 11.00
2 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 31.70 9.00
3 Albert BakusAlbert Bakus 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 32.34 8.00
4 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 32.83 7.00
5 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 37.75 6.00
MS Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 27.89
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.6.2019 - 18:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.70 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 30.85 9.00
3 294 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 31.84 8.00
4 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 32.79 7.00
5 310 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 33.00 6.00
6 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 38.57 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.6.2019 - 18:35) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 33.31 5.00
2 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 37.37 3.00
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 DNS
Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 DNS
Linh Ngoc NguyenLinh Ngoc Nguyen 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.6.2019 - 18:35) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 35.16 4.00
Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 DNS
Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 DNS
Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DQ
MS Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 34.50
Poznámky:
DQ podle pravidla 168.7.b
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 183 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 29.70 11.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 30.85 9.00
3 294 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 31.84 8.00
4 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 7 32.79 7.00
5 310 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 3 33.00 6.00
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 33.31 5.00
7 Laura BrodilováLaura Brodilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 34.50
8 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 35.16 4.00
9 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 37.37 3.00
10 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 8 38.57 2.00
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 DNS
Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A 6 DNS
Linh Ngoc NguyenLinh Ngoc Nguyen 04 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 8 DNS
Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 DNS
Eliška KlimtováEliška Klimtová 05 A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B 4 DNS
Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DQ