výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Děkanka (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.54 11.00
2 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 07.66 9.00
3 8 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.98 7.00
4 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 08.22 6.00
5 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.38 2.00
6 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 08.39 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 17:40) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.36 3.50
2 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.55
3 9 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.59
4 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 08.82
5 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.91
6 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.48
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.84
2 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 09.14
3 15 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.46
4 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.70
5 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.72
6 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 07.82 8.00
2 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 08.58
3 11 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.65
4 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 08.88
5 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.90
6 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 08.62
2 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.81
3 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 08.90
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 21.5.2019 - 17:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oskar HamouzOskar Hamouz 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.33 5.00
2 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.36 3.50
3 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.69
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 08.93
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 07.54 11.00
2 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 07.66 9.00
3 7 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 07.82 8.00
4 8 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.98 7.00
5 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 08.22 6.00
6 Oskar HamouzOskar Hamouz 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.33 5.00
7 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.36 3.50
7 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.36 3.50
9 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.38 2.00
10 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 08.39 1.00
11 Ondřej PaletaOndřej Paleta 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.55
12 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 08.58
13 9 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.59
14 Jakub KavánJakub Kaván 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 08.62
15 11 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.65
16 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.69
17 Marek MěchuraMarek Měchura 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.81
18 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 08.82
19 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.84
20 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 08.88
21 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.90
21 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 08.90
23 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.91
24 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 08.93
25 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 09.14
26 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 09.16
27 15 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.46
28 Jan JordanidisJan Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.48
29 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.70
30 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.72
31 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.94
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 07.97 11.00
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.22 9.00
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.45 7.00
4 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.49 6.00
5 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.53 5.00
Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.44 8.00
2 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.72 2.00
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.76
4 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.84
5 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 17:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.75
2 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.77
3 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.04
4 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.21
5 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.27
6 Berenika PitrováBerenika Pitrová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.40
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 17:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 08.69 4.00
2 Lucie VítkováLucie Vítková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.22
3 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.79
MS Marina KverkováMarina Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.59
MS Agáta KverkováAgáta Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.63
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (út, 21.5.2019 - 17:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.73 1.00
2 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 08.90
3 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.61
4 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 09.63
5 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 09.96
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (út, 21.5.2019 - 17:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.71 3.00
2 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.21
3 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.22
4 Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.70
MS Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.29
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 07.97 11.00
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.22 9.00
3 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.44 8.00
4 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.45 7.00
5 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.49 6.00
6 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.53 5.00
7 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 08.69 4.00
8 Kristýna KoutníkováKristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.71 3.00
9 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.72 2.00
10 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.73 1.00
11 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 08.75
12 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.76
13 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.77
14 Hana PavlováHana Pavlová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.84
15 Denisa MoutelíkováDenisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 08.90
16 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.04
17 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.08
18 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.21
18 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.21
20 Lucie VítkováLucie Vítková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.22
20 Aneta MotešickáAneta Motešická 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.22
22 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.27
23 Berenika PitrováBerenika Pitrová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.40
24 Marina KverkováMarina Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.59
25 Lucie BöhmováLucie Böhmová 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.61
26 Agáta KverkováAgáta Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.63
26 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 1 09.63
28 Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová 05 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.70
29 Kateřina WolfováKateřina Wolfová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.79
30 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 09.96
31 Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.29
Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 DNS