Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

III. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Přátelství (19. 6. 2019)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
04 12 5.66 +0.4 m/s 0.0 11.00
2 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 11 5.23 -0.3 m/s 0.0 9.00
3 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
04 13 5.13 +0.4 m/s 0.0 8.00
4 Jan KadaněJan Kadaně
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
04 7 4.96 -2.7 m/s 0.0 7.00
5 273 Jan HejslerJan Hejsler
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 10 4.85 +0.4 m/s 0.0 6.00
6 Jan SchnajberkJan Schnajberk
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 8 4.85 -1.6 m/s 0.0 5.00
7 Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
04 6 4.68 +2.0 m/s 0.0 4.00
8 Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 9 4.66 +0.4 m/s 0.0 3.00
9 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
05 5 4.37 -3.2 m/s 0.0 2.00
10 254 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
05 2 4.28 +0.8 m/s 0.0 1.00
11 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 4 3.69 +1.5 m/s 0.0
12 24 Jan JordanidisJan Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3 3.60 +1.0 m/s 0.0
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 1 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 15 4.86 +0.8 m/s 0.0 11.00
2 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 12 4.53 +0.3 m/s 0.0 9.00
3 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
04 13 4.52 -1.0 m/s 0.0 8.00
4 163 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 11 4.48 +0.7 m/s 0.0 7.00
5 Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 9 4.46 -0.6 m/s 0.0 6.00
6 Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 8 4.43 -2.0 m/s 0.0 5.00
7 Nikita MachytkováNikita Machytková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 14 4.41 +0.8 m/s 0.0 4.00
8 145 Eliška VackováEliška Vacková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
04 10 4.16 -0.6 m/s 0.0 3.00
9 196 Anna BednářováAnna Bednářová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
04 1 3.97 -0.7 m/s 0.0 2.00
10 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 4 3.91 -0.3 m/s 0.0 1.00
11 Lenka KřenováLenka Křenová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 5 3.83 -0.7 m/s 0.0
12 Soňa SnížkováSoňa Snížková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
05 6 3.76 -0.7 m/s 0.0
13 Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 3.68 -0.2 m/s 0.0
14 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 7 3.33 -0.8 m/s 0.0
Anna ValešováAnna Valešová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 2 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků