Přebor Prahy mužů a žen - OPEN
Praha - Juliska (11. - 12. 5. 2019)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 10.92 | ||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.25 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.94 | ||||||||||||||
4 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.21 | ||||||||||||||
5 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 12.32 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KnapTomáš Knap | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 8 | 12.60 | ||||||||||||||
MS | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 11.43 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Dukla Praha | 4 | 10.95 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 11.36 | ||||||||||||||
3 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 11.47 | ||||||||||||||
4 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.16 | ||||||||||||||
5 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 12.32 | ||||||||||||||
Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.16 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.29 | ||||||||||||||
3 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 11.45 | ||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 11.69 | ||||||||||||||
5 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.79 | ||||||||||||||
6 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.96 | ||||||||||||||
Jakub HunalJakub Hunal | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 7 | 11.46 | ||||||||||||||
2 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 11.50 | ||||||||||||||
3 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.72 | ||||||||||||||
4 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 11.73 | ||||||||||||||
5 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 12.05 | ||||||||||||||
MS | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 11.20 | ||||||||||||||
MS | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 11.36 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.25 | ||||||||||||||
2 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 11.67 | ||||||||||||||
3 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 7 | 11.68 | ||||||||||||||
4 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.89 | ||||||||||||||
5 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 11.92 | ||||||||||||||
6 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 12.07 | ||||||||||||||
7 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.72 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 11.74 | ||||||||||||||
1= | Martin BartošMartin Bartoš | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.74 | ||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.96 | ||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 12.13 | ||||||||||||||
5 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.24 | ||||||||||||||
6 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 12.91 | ||||||||||||||
Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 15:50) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 4 | 11.42 | ||||||||||||||
2 | Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 12.06 | ||||||||||||||
3 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 12.50 | ||||||||||||||
4 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 7 | 12.74 | ||||||||||||||
MS | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 3 | 11.71 | ||||||||||||||
Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | SC Radotín Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 4 | 10.92 | |||
2 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Dukla Praha | 4 | 10.95 | |||
3 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.16 | |||
4 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 11.20 | |||
5 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.25 | |||
5 | Lukáš ŠebíkLukáš Šebík | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.25 | |||
7 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.29 | |||
8 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 11.36 | |||
8 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 5 | 11.36 | |||
10 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 4 | 11.42 | |||
11 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 11.43 | |||
12 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 11.45 | |||
13 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 7 | 11.46 | |||
14 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 5 | 11.47 | |||
15 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 11.50 | |||
16 | Marek ChvátalMarek Chvátal | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 11.67 | |||
17 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 7 | 11.68 | |||
18 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 11.69 | |||
19 | Vojtěch VávraVojtěch Vávra | 98 | SK Hranice, z.s. | 3 | 11.71 | |||
20 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.72 | |||
21 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 11.73 | |||
22 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 11.74 | |||
22 | Martin BartošMartin Bartoš | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.74 | |||
24 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.79 | |||
25 | Radek VítůRadek Vítů | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.89 | |||
26 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 11.92 | |||
27 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.94 | |||
28 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 11.96 | |||
29 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 6 | 12.05 | |||
30 | Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj | 01 | Spartak Praha 4 | 8 | 12.06 | |||
31 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | 12.07 | |||
32 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 12.13 | |||
33 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.16 | |||
34 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.21 | |||
35 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.24 | |||
36 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 12.32 | |||
36 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 12.32 | |||
38 | Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 12.50 | |||
39 | Tomáš KnapTomáš Knap | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 8 | 12.60 | |||
40 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.72 | |||
41 | Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer | 02 | SC Radotín Praha | 7 | 12.74 | |||
42 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 12.91 | |||
43 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.96 | |||
Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | ||||
Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||
Jakub HunalJakub Hunal | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | DNS | ||||
Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | ||||
Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||
Martin PěknýMartin Pěkný | 83 | SC Radotín Praha | 6 | DNS |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.96 | ||||||||||||||
2 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.81 | ||||||||||||||
3 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.08 | ||||||||||||||
4 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.29 | ||||||||||||||
5 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 8 | 14.24 | ||||||||||||||
MS | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 12.32 | ||||||||||||||
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.18 | ||||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 12.59 | ||||||||||||||
3 | Tereza FraňkováTereza Fraňková | 92 | Spartak Praha 4 | 3 | 12.91 | ||||||||||||||
4 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.33 | ||||||||||||||
5 | Eva HrdličkováEva Hrdličková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 14.09 | ||||||||||||||
6 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 14.50 | ||||||||||||||
Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 12.35 | ||||||||||||||
2 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.59 | ||||||||||||||
3 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.84 | ||||||||||||||
5 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 14.46 | ||||||||||||||
6 | Anna PotůčkováAnna Potůčková | 99 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 14.73 | ||||||||||||||
MS | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | Slovensko | 5 | 12.49 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.95 | ||||||||||||||
2 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 13.46 | ||||||||||||||
3 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.49 | ||||||||||||||
4 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 13.53 | ||||||||||||||
5 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.80 | ||||||||||||||
MS | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.72 | ||||||||||||||
Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.26 | ||||||||||||||
2 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.74 | ||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.97 | ||||||||||||||
4 | Eliška HavlováEliška Havlová | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 13.79 | ||||||||||||||
5 | Zuzana SvátkováZuzana Svátková | 87 | Spartak Praha 4 | 8 | 15.29 | ||||||||||||||
MS | 6 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 12.17 | |||||||||||||
MS | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 5 | 12.67 | ||||||||||||||
2 | Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.09 | ||||||||||||||
3 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 13.17 | ||||||||||||||
4 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.64 | ||||||||||||||
5 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.82 | ||||||||||||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | |||||||||||||||
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | Spartak Praha 4 | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 15:30) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 12.21 | ||||||||||||||
2 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.49 | ||||||||||||||
3 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK Jeseniova | 6 | 13.01 | ||||||||||||||
4 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 13.33 | ||||||||||||||
5 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 13.68 | ||||||||||||||
MS | Šárka VachataŠárka Vachata | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.96 | ||||||||||||||
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 11.95 | |||
2 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 11.96 | |||
3 | 6 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 12.17 | ||
4 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.18 | |||
5 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 12.21 | |||
6 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.26 | |||
7 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 12.32 | |||
8 | Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 12.35 | |||
9 | Katarína KiškováKatarína Kišková | 02 | Slovensko | 5 | 12.49 | |||
9 | Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.49 | |||
11 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 12.59 | |||
11 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.59 | |||
13 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 5 | 12.67 | |||
14 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.72 | |||
15 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 12.74 | |||
16 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.81 | |||
17 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.84 | |||
18 | Tereza FraňkováTereza Fraňková | 92 | Spartak Praha 4 | 3 | 12.91 | |||
19 | Šárka VachataŠárka Vachata | 89 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.96 | |||
20 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.97 | |||
20 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 12.97 | |||
22 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK Jeseniova | 6 | 13.01 | |||
23 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.08 | |||
24 | Natálie MarkováNatálie Marková | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.09 | |||
25 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 13.17 | |||
26 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.29 | |||
27 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.33 | |||
27 | Tereza HájkováTereza Hájková | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 13.33 | |||
29 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 13.46 | |||
30 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.49 | |||
31 | Marcela ŠeblováMarcela Šeblová | 00 | A. C. Sparta Praha | 2 | 13.53 | |||
32 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.64 | |||
33 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 13.68 | |||
34 | Eliška HavlováEliška Havlová | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 13.79 | |||
35 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.80 | |||
36 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 13.82 | |||
37 | Eva HrdličkováEva Hrdličková | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 14.09 | |||
38 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 8 | 14.24 | |||
39 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 14.46 | |||
40 | Nikola ŠimlováNikola Šimlová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 14.50 | |||
41 | Anna PotůčkováAnna Potůčková | 99 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 14.73 | |||
42 | Zuzana SvátkováZuzana Svátková | 87 | Spartak Praha 4 | 8 | 15.29 | |||
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||
Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 6 | DNS | ||||
Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | AC Pardubice | 5 | DNS | ||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | Spartak Praha 4 | 8 | DNS | ||||
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | DQ |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.77 | ||||||||||||||
2 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 22.37 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.17 | ||||||||||||||
MS | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 22.36 | ||||||||||||||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Jan JirásekJan Jirásek | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.55 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.68 | ||||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.00 | ||||||||||||||
MS | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 22.33 | ||||||||||||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | |||||||||||||||
Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 22.85 | ||||||||||||||
2 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.96 | ||||||||||||||
3 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.04 | ||||||||||||||
4 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.12 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.25 | ||||||||||||||
6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.38 | ||||||||||||||
Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.07 | ||||||||||||||
2 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 23.59 | ||||||||||||||
3 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.81 | ||||||||||||||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 23.86 | ||||||||||||||
5 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 4 | 23.88 | ||||||||||||||
6 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 7 | 23.91 | ||||||||||||||
Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 23.41 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 23.57 | ||||||||||||||
3 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.75 | ||||||||||||||
4 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 8 | 24.67 | ||||||||||||||
5 | Petr DubskýPetr Dubský | 89 | SC Radotín Praha | 2 | 25.14 | ||||||||||||||
Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | DNS | |||||||||||||||
Alessandro PuleseAlessandro Pulese | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.68 | ||||||||||||||
2 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 23.86 | ||||||||||||||
3 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.98 | ||||||||||||||
4 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 24.12 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 24.25 | ||||||||||||||
6 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 24.84 | ||||||||||||||
Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 6 | 24.28 | ||||||||||||||
2 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 2 | 24.35 | ||||||||||||||
3 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 24.50 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KnapTomáš Knap | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 8 | 25.84 | ||||||||||||||
5 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 7 | 25.87 | ||||||||||||||
6 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 1 | 26.08 | ||||||||||||||
7 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.34 | ||||||||||||||
Jakub HunalJakub Hunal | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 1 | 24.14 | ||||||||||||||
2 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | SC Radotín Praha | 7 | 25.78 | ||||||||||||||
3 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.08 | ||||||||||||||
4 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.13 | ||||||||||||||
5 | 44 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 26.60 | |||||||||||||
MS | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 24.44 | ||||||||||||||
Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | |||||||||||||||
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | 21.77 | |||
2 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 22.33 | |||
3 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 8 | 22.36 | |||
4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 22.37 | |||
5 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.55 | |||
6 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.68 | |||
7 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 22.85 | |||
8 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 22.96 | |||
9 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.00 | |||
10 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.04 | |||
11 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.07 | |||
12 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.12 | |||
13 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 23.17 | |||
14 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.25 | |||
15 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.38 | |||
16 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 23.41 | |||
17 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 23.57 | |||
18 | Martin LumpeMartin Lumpe | 95 | A. C. Sparta Praha | 8 | 23.59 | |||
19 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.68 | |||
20 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.75 | |||
21 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.81 | |||
22 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 3 | 23.86 | |||
22 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 23.86 | |||
24 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 4 | 23.88 | |||
25 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 7 | 23.91 | |||
26 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 23.98 | |||
27 | Jiří SvobodaJiří Svoboda | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 24.12 | |||
28 | Matěj ČerníkMatěj Černík | 00 | A. C. Sparta Praha | 1 | 24.14 | |||
29 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 24.25 | |||
30 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 6 | 24.28 | |||
31 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 2 | 24.35 | |||
32 | Tomáš UmlaufTomáš Umlauf | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 24.44 | |||
33 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 24.50 | |||
34 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 8 | 24.67 | |||
35 | David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 24.84 | |||
36 | Petr DubskýPetr Dubský | 89 | SC Radotín Praha | 2 | 25.14 | |||
37 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | SC Radotín Praha | 7 | 25.78 | |||
38 | Tomáš KnapTomáš Knap | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 8 | 25.84 | |||
39 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 7 | 25.87 | |||
40 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 1 | 26.08 | |||
40 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.08 | |||
42 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.13 | |||
43 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 26.34 | |||
44 | 44 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 26.60 | ||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||
Jan JirásekJan Jirásek | 00 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | ||||
Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 5 | DNS | ||||
Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | DNS | ||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 7 | DNS | ||||
Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 3 | DNS | ||||
Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | DNS | ||||
Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | ||||
Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | DNS | ||||
Alessandro PuleseAlessandro Pulese | 01 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | ||||
Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 5 | DNS | ||||
Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||
Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | DNS | ||||
Jakub HunalJakub Hunal | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS | ||||
Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Vítr: +3.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.55 | ||||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 25.12 | ||||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.62 | ||||||||||||||
4 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 26.25 | ||||||||||||||
MS | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 25.84 | ||||||||||||||
MS | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 25.06 | ||||||||||||||
MS | 6 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 24.26 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 26.08 | ||||||||||||||
2 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK Jeseniova | 4 | 26.34 | ||||||||||||||
3 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.73 | ||||||||||||||
4 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 27.51 | ||||||||||||||
MS | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 25.76 | ||||||||||||||
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 26.66 | ||||||||||||||
2 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.71 | ||||||||||||||
3 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 28.06 | ||||||||||||||
4 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 8 | 28.27 | ||||||||||||||
Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | |||||||||||||||
Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Vítr: +3.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.93 | ||||||||||||||
2 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 27.02 | ||||||||||||||
3 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 27.39 | ||||||||||||||
4 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 27.46 | ||||||||||||||
5 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 27.75 | ||||||||||||||
6 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 27.93 | ||||||||||||||
7 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 29.88 | ||||||||||||||
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem | 03 | A. C. Sparta Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 27.52 | ||||||||||||||
2 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.78 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 27.87 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 28.05 | ||||||||||||||
5 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 29.06 | ||||||||||||||
Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | |||||||||||||||
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | |||||||||||||||
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 27.21 | |||||||||||||||
2 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 27.52 | ||||||||||||||
3 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 1 | 27.54 | ||||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 28.02 | ||||||||||||||
5 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 28.71 | ||||||||||||||
6 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 7 | 28.78 | ||||||||||||||
7 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 29.28 | ||||||||||||||
8 | Zuzana SvátkováZuzana Svátková | 87 | Spartak Praha 4 | 2 | 32.45 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 24.26 | ||
2 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.55 | |||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 25.06 | |||
4 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 25.12 | |||
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.62 | |||
6 | Anna TouskováAnna Tousková | 99 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 25.76 | |||
7 | Eva KunováEva Kunová | 99 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 25.84 | |||
8 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | ASK Slavia Praha | 3 | 25.93 | |||
9 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 26.08 | |||
10 | Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 26.25 | |||
11 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK Jeseniova | 4 | 26.34 | |||
12 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 26.66 | |||
13 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.71 | |||
14 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.73 | |||
15 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 27.02 | |||
16 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha, z.s. | 27.21 | ||||
17 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 27.39 | |||
18 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 27.46 | |||
19 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 27.51 | |||
20 | Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková | 03 | Spartak Praha 4 | 4 | 27.52 | |||
20 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 27.52 | |||
22 | Anna PotěšilováAnna Potěšilová | 98 | ASK Slavia Praha | 1 | 27.54 | |||
23 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 6 | 27.75 | |||
24 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 27.78 | |||
25 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 27.87 | |||
26 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 5 | 27.93 | |||
27 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 28.02 | |||
28 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 28.05 | |||
29 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 6 | 28.06 | |||
30 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 8 | 28.27 | |||
31 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 28.71 | |||
32 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 7 | 28.78 | |||
33 | Petra ViplerováPetra Viplerová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 29.06 | |||
34 | Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 29.28 | |||
35 | Rebecca SzaboRebecca Szabo | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 29.88 | |||
36 | Zuzana SvátkováZuzana Svátková | 87 | Spartak Praha 4 | 2 | 32.45 | |||
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | ||||
Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | ||||
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 4 | DNS | ||||
Monika PaškováMonika Pašková | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | DNS | ||||
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem | 03 | A. C. Sparta Praha | 1 | DNS | ||||
Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | ||||
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | Slovensko | 5 | 48.31 | ||||||||||||||
MS | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 49.36 | ||||||||||||||
MS | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 49.16 | ||||||||||||||
MS | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 50.90 | ||||||||||||||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 50.88 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 7 | 51.65 | ||||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 51.80 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 3 | 51.87 | ||||||||||||||
Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 51.49 | ||||||||||||||
2 | 7 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 52.15 | |||||||||||||
3 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 52.36 | ||||||||||||||
4 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 52.40 | ||||||||||||||
5 | 11 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 52.46 | |||||||||||||
6 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 49.46 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.68 | ||||||||||||||
3 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 51.57 | ||||||||||||||
4 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 53.74 | ||||||||||||||
5 | 17 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 55.50 | |||||||||||||
49 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 7 | 53.12 | ||||||||||||||
2 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 53.29 | ||||||||||||||
3 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 4 | 55.99 | ||||||||||||||
4 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 58.38 | ||||||||||||||
5 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 58.82 | ||||||||||||||
David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
3 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 51.40 | ||||||||||||||
2 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 51.62 | ||||||||||||||
3 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 52.21 | ||||||||||||||
4 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 5 | 55.14 | ||||||||||||||
5 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 3 | 55.80 | ||||||||||||||
6 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 7 | 56.03 | ||||||||||||||
7 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 8 | 59.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KučeraMartin Kučera | 90 | Slovensko | 5 | 48.31 | |||
2 | Jiří PolákJiří Polák | 98 | T. J. Sokol České Budějovice | 6 | 49.16 | |||
3 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 4 | 49.36 | |||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 3 | 49.46 | |||
5 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.68 | |||
6 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 50.88 | |||
7 | Jan PetákJan Peták | 98 | AC Domažlice, z. s. | 2 | 50.90 | |||
8 | Philip KrenekPhilip Krenek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 51.40 | |||
9 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 51.49 | |||
10 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 7 | 51.57 | |||
11 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 51.62 | |||
12 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 7 | 51.65 | |||
13 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 51.80 | |||
14 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 3 | 51.87 | |||
15 | 7 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 52.15 | ||
16 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 4 | 52.21 | |||
17 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 7 | 52.36 | |||
18 | Roman BašeRoman Baše | 01 | A. C. Sparta Praha | 6 | 52.40 | |||
19 | 11 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 52.46 | ||
20 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 52.73 | |||
21 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 7 | 53.12 | |||
22 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 53.29 | |||
23 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 5 | 53.74 | |||
24 | Jáchym OulickýJáchym Oulický | 02 | SC Radotín Praha | 5 | 55.14 | |||
25 | 17 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 55.50 | ||
26 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 3 | 55.80 | |||
27 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 4 | 55.99 | |||
28 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 7 | 56.03 | |||
29 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2 | 58.38 | |||
30 | Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka | 03 | SC Radotín Praha | 8 | 58.82 | |||
31 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | SK Aritma Praha | 8 | 59.08 | |||
Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | ||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 3 | DNS | ||||
Jan BenešJan Beneš | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | ||||
Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Domažlice, z. s. | 5 | DNS | ||||
49 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||
David ŠalandaDavid Šalanda | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | DNS | ||||
3 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 6 | DNS |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FraňkováTereza Fraňková | 92 | Spartak Praha 4 | 4 | 59.41 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 60.11 | ||||||||||||||
3 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | A. C. Sparta Praha | 3 | 61.34 | ||||||||||||||
1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 60.38 | ||||||||||||||
2 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 6 | 61.47 | ||||||||||||||
3 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 61.58 | ||||||||||||||
4 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 62.58 | ||||||||||||||
Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FraňkováTereza Fraňková | 92 | Spartak Praha 4 | 4 | 59.41 | |||
2 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 60.11 | |||
3 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 60.38 | |||
4 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | A. C. Sparta Praha | 3 | 61.34 | |||
5 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Spartak Praha 4 | 6 | 61.47 | |||
6 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 61.58 | |||
7 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 62.58 | |||
1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 6 | DNS | |||
Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 3 | DNS |
800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:56.26 | |||||||||||||
2 | 6 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:00.27 | |||||||||||||
3 | 7 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:00.36 | |||||||||||||
4 | 17 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:01.47 | |||||||||||||
MS | 3 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 2:10.66 | |||||||||||||
MS | 4 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:01.25 | |||||||||||||
MS | 14 | Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta | 98 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 1:58.30 | |||||||||||||
MS | 13 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:56.67 | |||||||||||||
12 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | DNS | ||||||||||||||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 43 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 1:59.43 | |||||||||||||
2 | 10 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:02.08 | |||||||||||||
3 | 13 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:08.15 | |||||||||||||
4 | 44 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 2:14.38 | |||||||||||||
MS | 46 | Jakub BudilJakub Budil | 02 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 2:06.94 | |||||||||||||
MS | 40 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:02.17 | |||||||||||||
MS | 45 | Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský | 82 | AK Most | 5 | 2:08.69 | |||||||||||||
MS | 14 | Ondřej KohoutOndřej Kohout | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 2 | 2:13.67 | |||||||||||||
49 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 1:56.26 | ||
2 | 13 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:56.67 | ||
3 | 14 | Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta | 98 | TJ VS Tábor, z. s. | 6 | 1:58.30 | ||
4 | 43 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 1 | 1:59.43 | ||
5 | 6 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 2:00.27 | ||
6 | 7 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | 2:00.36 | ||
7 | 4 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 2:01.25 | ||
8 | 17 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:01.47 | ||
9 | 10 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:02.08 | ||
10 | 40 | Matěj MacháčekMatěj Macháček | 01 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:02.17 | ||
11 | 46 | Jakub BudilJakub Budil | 02 | Atletika Písek, z.s. | 6 | 2:06.94 | ||
12 | 13 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:08.15 | ||
13 | 45 | Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský | 82 | AK Most | 5 | 2:08.69 | ||
14 | 3 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec nad Ohří, z.s. | 2 | 2:10.66 | ||
15 | 14 | Ondřej KohoutOndřej Kohout | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 2 | 2:13.67 | ||
16 | 44 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 2:14.38 | ||
12 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | DNS | |||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Atletika Litvínov, z.s. | 1 | DNS | |||
49 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.5.2019 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 2 | 2:13.46 | |||||||||||||
2 | 7 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 2:19.40 | |||||||||||||
3 | 4 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 2:22.58 | |||||||||||||
4 | 1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 1 | 2:25.00 | |||||||||||||
5 | 13 | Hana KoděrováHana Koděrová | 02 | Spartak Praha 4 | 8 | 2:37.39 | |||||||||||||
MS | 6 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 2:10.48 | |||||||||||||
5 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | DNS | ||||||||||||||
8 | Nikola VimmerováNikola Vimmerová | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | DNS | ||||||||||||||
9 | Karolína SmutnáKarolína Smutná | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Michal ŠmahelMichal Šmahel | 94 | ASK Slavia Praha | 14 | 4:00.79 | |||||||||||||
2 | 12 | Nico BokettaNico Boketta | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 4:03.69 | |||||||||||||
3 | 14 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 4:04.19 | |||||||||||||
4 | 41 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 10 | 4:04.28 | |||||||||||||
5 | 5 | Petr PavlišenPetr Pavlišen | 99 | Spartak Praha 4 | 3 | 4:05.79 | |||||||||||||
6 | 43 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 12 | 4:14.46 | |||||||||||||
7 | 8 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 5 | 4:18.90 | |||||||||||||
8 | 44 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha A | 13 | 4:20.06 | |||||||||||||
9 | 13 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 4:26.38 | |||||||||||||
10 | 42 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 11 | 4:32.57 | |||||||||||||
11 | 40 | Martin HelmichMartin Helmich | 01 | Spartak Praha 4 | 9 | 4:40.70 | |||||||||||||
MS | 3 | Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl | 98 | SK Hranice, z.s. | 1 | 4:06.59 | |||||||||||||
50 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 15 | DNS | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠvarcMatěj Švarc | 96 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
7 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.5.2019 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 2 | 4:40.13 | |||||||||||||
2 | 1 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | ASK Slavia Praha | 1 | 4:55.38 | |||||||||||||
3 | 11 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 94 | Spartak Praha 4 | 10 | 4:59.97 | |||||||||||||
4 | 8 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 5:01.85 | |||||||||||||
5 | 12 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 84 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11 | 5:03.13 | |||||||||||||
6 | 7 | Klára HubrováKlára Hubrová | 88 | A. C. Sparta Praha | 7 | 5:09.15 | |||||||||||||
7 | 39 | Daniela TreglerováDaniela Treglerová | 95 | ASK Slavia Praha | 14 | 5:29.25 | |||||||||||||
8 | 17 | Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková | 01 | PSK Olymp Praha, z.s. | 13 | 5:42.05 | |||||||||||||
9 | 6 | Eva HřebíčkováEva Hřebíčková | 03 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 5:56.74 | |||||||||||||
MS | 5 | Katarína BeľováKatarína Beľová | 84 | Spartak Praha 4 | 5 | 4:44.03 | |||||||||||||
3 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK Jeseniova | 3 | DNS | ||||||||||||||
13 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 99 | Spartak Praha 4 | 12 | DNS | ||||||||||||||
9 | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha, z.s. | 9 | DNS | ||||||||||||||
4 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Bílina | 4 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | ASK Slavia Praha | 11 | 08:44.07 | |||||||||||||
2 | 50 | Aleš NovákAleš Novák | 98 | ASK Slavia Praha | 9 | 08:51.54 | |||||||||||||
3 | 14 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 4 | 08:53.93 | |||||||||||||
4 | 40 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 09:04.47 | |||||||||||||
5 | 43 | Pavel WohlPavel Wohl | 97 | SC Radotín Praha | 14 | 09:33.13 | |||||||||||||
6 | 39 | Adam PirkAdam Pirk | 01 | Spartak Praha 4 | 5 | 09:56.07 | |||||||||||||
7 | 45 | Matěj PlašilMatěj Plašil | 99 | ASK Slavia Praha | 10 | 10:14.98 | |||||||||||||
MS | 41 | Daniel HýnaDaniel Hýna | 95 | AK Most | 7 | 09:57.15 | |||||||||||||
MS | 44 | Roman BudilRoman Budil | 97 | Atletika Písek, z.s. | 1 | 08:35.42 | |||||||||||||
MS | 12 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 8 | 08:40.33 | |||||||||||||
MS | 42 | Marek UvizlMarek Uvizl | 92 | Sportovní klub Studenec. z.s. | 12 | 08:48.55 | |||||||||||||
17 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 3 | DNS | ||||||||||||||
40 | Martin HelmichMartin Helmich | 01 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | ||||||||||||||
39 | Kryštof VránaKryštof Vrána | 01 | AC Praha 1890 | 13 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 11.5.2019 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 10:22.39 | |||||||||||||
2 | 7 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 10:53.75 | |||||||||||||
3 | 5 | Zdislava KučerováZdislava Kučerová | 96 | Spartak Praha 4 | 4 | 10:55.91 | |||||||||||||
4 | 39 | Daniela TreglerováDaniela Treglerová | 95 | ASK Slavia Praha | 8 | 10:58.09 | |||||||||||||
MS | 3 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 2 | 10:31.46 | |||||||||||||
6 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | ||||||||||||||
10 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 7 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.65 | ||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 14.11 | ||||||||||||||
3 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 15.54 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 16.50 | ||||||||||||||
5 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 17.45 | ||||||||||||||
6 | Anna ŠrámkováAnna Šrámková | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 17.72 | ||||||||||||||
MS | Anna KřížkováAnna Křížková | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 14.41 | ||||||||||||||
MS | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 15.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.91 | ||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.00 | ||||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 14.13 | ||||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 14.62 | ||||||||||||||
5 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.72 | ||||||||||||||
6 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.09 | ||||||||||||||
7 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 16.12 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 5 | 14.24 | ||||||||||||||
2 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.90 | ||||||||||||||
3 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.63 | ||||||||||||||
4 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 15.74 | ||||||||||||||
5 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 7 | 17.12 | ||||||||||||||
6 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 25.20 | ||||||||||||||
MS | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 14.30 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 14:45) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.26 | ||||||||||||||
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 14.42 | ||||||||||||||
3 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 15.20 | ||||||||||||||
4 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.23 | ||||||||||||||
MS | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.93 | ||||||||||||||
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 13.65 | |||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 13.91 | |||
3 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 14.00 | |||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 14.11 | |||
5 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 4 | 14.13 | |||
6 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | TJ Dukla Praha | 5 | 14.24 | |||
7 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.26 | |||
8 | Lucia VadlejchLucia Vadlejch | 88 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 14.30 | |||
9 | Anna KřížkováAnna Křížková | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 14.41 | |||
10 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | TJ Dukla Praha | 5 | 14.42 | |||
11 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 14.62 | |||
12 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.90 | |||
13 | Dorota SkřivanováDorota Skřivanová | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.93 | |||
14 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 15.20 | |||
15 | Michaela KotroušováMichaela Kotroušová | 90 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.23 | |||
16 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 15.54 | |||
17 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.63 | |||
18 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.72 | |||
19 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | SK Jeseniova | 2 | 15.74 | |||
20 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 8 | 15.87 | |||
21 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 2 | 16.09 | |||
22 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 7 | 16.12 | |||
23 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 16.50 | |||
24 | Adéla MaříkováAdéla Maříková | 95 | ASK Slavia Praha | 7 | 17.12 | |||
25 | Tereza TóthováTereza Tóthová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 17.45 | |||
26 | Anna ŠrámkováAnna Šrámková | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 1 | 17.72 | |||
27 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 25.20 | |||
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | DNF |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:05) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.48 | ||||||||||||||
2 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.15 | ||||||||||||||
3 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 15.72 | ||||||||||||||
4 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | 15.84 | ||||||||||||||
5 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 8 | 16.50 | ||||||||||||||
6 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 16.82 | ||||||||||||||
7 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 17.56 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:05) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.90 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.38 | ||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.82 | ||||||||||||||
4 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.81 | ||||||||||||||
MS | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 15.81 | ||||||||||||||
David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BrožMichal Brož | 92 | TJ Dukla Praha | 4 | 14.48 | |||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 14.90 | |||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 3 | 15.15 | |||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.38 | |||
5 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 15.72 | |||
6 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Slovan Moravská Třebová | 7 | 15.81 | |||
7 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 6 | 15.82 | |||
8 | Vít MolvaVít Molva | 95 | A. C. Sparta Praha | 6 | 15.84 | |||
9 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 8 | 16.50 | |||
10 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 16.82 | |||
11 | Jan KaislerJan Kaisler | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 17.56 | |||
12 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 2 | 18.81 | |||
David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 3 | DNS |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | SC Radotín Praha | 6 | 55.73 | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.30 | ||||||||||||||
3 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 58.91 | ||||||||||||||
4 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 7 | 60.02 | ||||||||||||||
5 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 8 | 60.44 | ||||||||||||||
Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | |||||||||||||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 54.92 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK Jeseniova | 8 | 56.01 | ||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 57.21 | ||||||||||||||
4 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 7 | 57.59 | ||||||||||||||
5 | 10 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.96 | |||||||||||||
6 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 61.48 | ||||||||||||||
7 | Jan JanoušekJan Janoušek | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 65.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 54.92 | |||
2 | Martin HrdoušekMartin Hrdoušek | 98 | SC Radotín Praha | 6 | 55.73 | |||
3 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK Jeseniova | 8 | 56.01 | |||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 57.21 | |||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.30 | |||
6 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK Jeseniova | 7 | 57.59 | |||
7 | 10 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 57.96 | ||
8 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 5 | 58.91 | |||
9 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | SK Jeseniova | 7 | 60.02 | |||
10 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 8 | 60.44 | |||
11 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 61.48 | |||
12 | Jan JanoušekJan Janoušek | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 65.58 | |||
Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | ||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 2 | DNS |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.5.2019 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 64.27 | |||||||||||||
2 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 8 | 67.71 | ||||||||||||||
3 | 1 | Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková | 96 | AC Praha 1890 | 6 | 69.95 | |||||||||||||
MS | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 7 | 70.89 | ||||||||||||||
MS | Stefanie GrafStefanie Graf | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | 70.02 | ||||||||||||||
MS | Anita KelemenováAnita Kelemenová | 00 | AC Domažlice, z. s. | 3 | 69.57 | ||||||||||||||
9 | Iva MilesováIva Milesová | 77 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 12.5.2019 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Michal ŘežábekMichal Řežábek | 93 | Spartak Praha 4 | 4 | 09:56.17 | |||||||||||||
2 | 43 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 5 | 10:07.03 | |||||||||||||
3 | 39 | Kryštof VránaKryštof Vrána | 01 | AC Praha 1890 | 2 | 10:12.32 | |||||||||||||
MS | 40 | Václav JislVáclav Jisl | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 10:21.60 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 12.5.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hymplová, Kubicová, Kaletová, Gaigrová Hymplová, Kubicová, Kaletová, Gaigrová | Spartak Praha 4 | 4 | 49.90 | |||||||||||||||
2 | Volfová, Fraňková, Rajmonová, Šimůnková Volfová, Fraňková, Rajmonová, Šimůnková | Spartak Praha 4 | 5 | 50.62 | |||||||||||||||
3 | Vozábalová, Čižinská, Dufková, Dufková Vozábalová, Čižinská, Dufková, Dufková | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 51.23 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 12.5.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,53 1,58 1,63 1,68 1,73 1,78 1,83 1,88 1,91 1,94 1,97 2,00 2,03 2,06 2,09 2,12 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
98 | 10 | 1.97 | |||||||||||||||
2 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 8 | 1.94 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 11 | 1.83 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 1.78 | |||||||||||||||
5 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 3 | 1.68 | |||||||||||||||
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | DNS | ||||||||||||||||
Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta Praha |
99 | 5 | NM | ||||||||||||||||
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(ne, 12.5.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,38 1,43 1,48 1,53 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,76 1,79 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1 | 1.64 | ---ooxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia Praha |
96 | 6 | 1.58 | --oxxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 5 | 1.53 | -oxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 3 | 1.53 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
5= |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 4 | 1.48 | -ooxxx | ||||||||||||||
5= |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | 1.48 | oooxxx | ||||||||||||||
MS |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 9 | 1.61 | |||||||||||||||
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 8 | DNS | --oooxoxxx | |||||||||||||||
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 12.5.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,48 2,68 2,88 3,08 3,28 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 3,98 4,08 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 5 | 3.78 | -----oooxooxxx | ||||||||||||||
2 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | 3.78 | -------xxoxoxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 12 | 3.68 | -------xxooxxx | ||||||||||||||
4 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 4 | 3.58 | -------oxxx | ||||||||||||||
5 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 9 | 3.28 | ---oxxoxxx | ||||||||||||||
6 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 7 | 3.08 | --oxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | 2.88 | ooxoxxx | ||||||||||||||
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 15 | DNS | ||||||||||||||||
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 11.5.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,28 2,48 2,68 2,88 2,98 3,08 3,18 3,28 3,38 3,48 3,58 3,68 3,78 3,88 3,98 4,08 4,18 4,28 4,33 4,38 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 3.68 | --------xxoooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha |
03 | 7 | 3.08 | ---ooxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 5 | 2.98 | -ooxxoxoxxx | ||||||||||||||
4 |
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 9 | 2.68 | -ooxxx | ||||||||||||||
MS |
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3 | 3.48 | ------------xxx | ||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4 | NM | xxx | |||||||||||||||
Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia Praha |
95 | 2 | NM | x-xx | |||||||||||||||
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 1 | NM | --------------xxx | |||||||||||||||
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 8 | NM | -------oooxxx | |||||||||||||||
Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4 |
85 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 11.5.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 23 | 7.37 +0.7 m/s | 7.03 -0.8 | 7.25 +0.7 | 7.17 +1.2 | 7.25 | 7.10 +1.3 | 7.31 +0.3 | 7.37 +0.7 | ||||||||
2 |
Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla Praha |
98 | 22 | 6.87 +0.4 m/s | x | 6.64 +0.0 | x | 6.64 | 6.87 +0.4 | 4.65 +0.6 | 6.87 +0.5 | ||||||||
3 |
Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia Praha |
99 | 20 | 6.79 +0.8 m/s | 6.43 +0.4 | 6.32 +1.0 | 6.53 +0.3 | 6.53 | 6.54 +0.9 | x | 6.79 +0.8 | ||||||||
4 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 14 | 6.75 +0.0 m/s | x | 6.75 +0.0 | x | 6.75 | x | x | x | ||||||||
5 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 13 | 6.54 +1.0 m/s | 6.15 -0.9 | 6.26 +0.2 | 6.21 +0.0 | 6.26 | 6.54 +1.0 | - | - | ||||||||
6 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s. |
99 | 21 | 6.48 +0.1 m/s | x | 6.48 +0.1 | x | 6.48 | x | x | x | ||||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 15 | 6.47 +0.8 m/s | 6.38 -0.3 | 5.22 +0.0 | 6.38 -0.2 | 6.38 | 6.47 +0.8 | 6.30 +1.2 | x +0.5 | ||||||||
8 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
01 | 18 | 6.41 +1.0 m/s | x | x | 6.41 +1.0 | 6.41 | x | x | 6.22 +0.3 | ||||||||
9 |
Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta Praha |
00 | 1 | 6.17 +0.5 m/s | 6.13 +0.6 | 5.92 -0.1 | 6.17 +0.5 | 6.17 | - | - | - | ||||||||
10 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 2 | 6.14 +0.0 m/s | 6.14 +0.0 | 5.83 -0.9 | 4.24 +1.1 | 6.14 | - | - | - | ||||||||
11 |
Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta Praha |
99 | 19 | 6.09 +0.5 m/s | 6.02 +0.3 | x | 6.09 +0.5 | 6.09 | - | - | - | ||||||||
12 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 11 | 6.09 +0.1 m/s | 4.24 -0.5 | 6.09 +0.1 | x | 6.09 | - | - | - | ||||||||
13 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 17 | 6.06 +0.3 m/s | x | 6.06 +0.3 | x | 6.06 | - | - | - | ||||||||
14 |
Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín Praha |
03 | 8 | 5.96 +0.6 m/s | 5.71 -1.5 | 5.96 +0.6 | 5.78 +0.5 | 5.96 | - | - | - | ||||||||
15 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 10 | 5.72 -0.6 m/s | 5.72 -0.6 | 5.64 +0.2 | 5.67 +0.8 | 5.72 | - | - | - | ||||||||
16 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 9 | 5.64 +0.5 m/s | 5.44 -0.5 | 5.55 +0.1 | 5.64 +0.5 | 5.64 | - | - | - | ||||||||
17 |
Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia Praha |
03 | 12 | 5.55 -0.3 m/s | 5.55 -0.3 | 5.31 +0.0 | 5.16 -0.1 | 5.55 | - | - | - | ||||||||
18 |
Viktor KašákViktor Kašák
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 5.47 -0.3 m/s | 5.47 -0.3 | 5.36 -0.7 | 5.34 +0.8 | 5.47 | - | - | - | ||||||||
19 |
Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
03 | 7 | 5.44 -1.7 m/s | 5.44 -1.7 | x | x | 5.44 | - | - | - | ||||||||
20 |
Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín Praha |
03 | 6 | 5.36 +0.4 m/s | 4.60 -0.7 | 5.23 +0.7 | 5.36 +0.4 | 5.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 5.18 +1.0 m/s | 4.86 +0.1 | 5.18 +1.0 | 4.98 +0.6 | 5.18 | - | - | - | ||||||||
22 |
Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín Praha |
02 | 4 | 5.17 +1.0 m/s | x | 5.17 +1.0 | 5.16 +0.3 | 5.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
89 | 16 | NM | x | x | x | 0.0 | - | - | - | |||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 12.5.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 5 | 5.84 +1.2 m/s | x | x | 5.84 +1.2 | 5.84 | x | x | x | ||||||||
2 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
96 | 15 | 5.23 +1.1 m/s | 5.23 +1.1 | x | 5.10 +1.4 | 5.23 | 4.97 +2.1 | x | 5.11 +1.6 | ||||||||
3 |
Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 19 | 5.19 +2.6 m/s | 5.05 +1.1 m/s | 5.19 +2.6 | 5.05 +1.1 | x | 5.19 | x | x | 5.19 +3.1 | |||||||
4 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 20 | 5.09 +1.3 m/s | - | 5.09 +1.3 | 4.99 +0.9 | 5.09 | 4.89 +3.0 | x | 5.09 +1.9 | ||||||||
5 |
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 17 | 5.06 +1.9 m/s | 5.02 +1.5 | 4.83 +1.6 | x | 5.02 | 5.06 +1.9 | 5.06 +0.7 | 5.00 +1.0 | ||||||||
6 |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 1 | 4.87 +2.1 m/s | 4.87 +1.9 m/s | 4.87 +2.1 | 4.63 +0.3 | x | 4.87 | x | 4.82 +2.4 | 4.87 +1.9 | |||||||
7 |
Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín Praha |
03 | 6 | 4.82 +2.4 m/s | 4.70 +1.9 m/s | 4.76 +2.1 | x | 4.63 +0.7 | 4.76 | 4.70 +1.9 | 4.82 +2.4 | 4.69 +1.9 | |||||||
8 |
Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
01 | 14 | 4.71 +2.0 m/s | x | 4.71 +2.0 | x | 4.71 | 4.24 +2.1 | x | 4.29 +3.9 | ||||||||
9 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia Praha |
95 | 9 | 4.60 +0.5 m/s | x | 4.44 +1.2 | 4.60 +0.5 | 4.60 | - | - | - | ||||||||
10 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 10 | 4.48 +1.5 m/s | x | 4.48 +1.5 | x | 4.48 | - | - | - | ||||||||
11 |
Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 8 | 4.12 +2.8 m/s | 4.12 +2.8 | x | 3.79 +2.6 | 4.12 | - | - | - | ||||||||
MS |
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 25 | 5.65 +2.3 m/s | 5.42 +1.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 4 | 5.88 +2.8 m/s | 5.80 +0.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
MS |
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 21 | 5.43 +2.6 m/s | 5.41 +0.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín Praha |
02 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla Praha |
00 | 22 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia Praha |
00 | 18 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta Praha |
03 | 13 | DNS | x | x | x | 0.0 | - | - | - | |||||||||
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia Praha |
90 | 24 | DNS | x | x | 5.51 +2.6 | 5.51 | 5.65 +2.3 | 5.42 +1.7 | x | |||||||||
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 12 | DNS | 5.80 +0.9 | 4.19 +2.5 | 5.88 +2.8 | 5.88 | x | 5.82 +2.2 | 5.88 +2.8 | |||||||||
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 16 | NM | 5.22 +1.0 | 5.24 +2.3 | 5.41 +0.6 | 5.41 | 5.41 +2.6 | 5.43 +2.6 | 5.42 +2.4 | |||||||||
Celkem 21 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 2 | 13.65 +3.8 m/s | 13.01 +0.4 m/s | 13.01 +0.4 | 13.59 +2.2 | 11.32 +2.0 | 13.59 | 13.65 +3.8 | x | x | |||||||
2 |
Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta Praha |
99 | 4 | 13.22 +1.8 m/s | 13.09 +2.6 | x | x | 13.09 | x | 13.22 +1.8 | x | ||||||||
3 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 5 | 13.07 +2.3 m/s | 12.76 +1.3 m/s | 12.68 +2.7 | 12.49 +1.2 | 12.76 +1.3 | 12.76 | 12.56 +2.7 | - | 13.07 +2.3 | |||||||
4 |
Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín Praha |
02 | 3 | 12.14 +1.9 m/s | 11.76 +1.7 | 11.86 +4.9 | 12.14 +1.9 | 12.14 | x | 11.68 +1.9 | x | ||||||||
MS |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s. |
95 | 1 | 14.08 +2.8 m/s | 14.08 +2.8 | x | - | 14.08 | - | - | - | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Ženy
(ne, 12.5.2019 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 1 | 12.09 +1.5 m/s | 11.92 +1.9 | 12.09 +1.5 | 12.09 +1.3 | 12.09 | 10.87 +2.0 | 11.68 +0.5 | x | ||||||||
2 |
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla Praha |
00 | 10 | 12.03 +1.8 m/s | x | 11.68 +1.4 | x | 11.68 | x | 11.73 +2.1 | 12.03 +1.8 | ||||||||
3 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 8 | 11.78 +1.6 m/s | x | x | 11.40 +2.0 | 11.40 | 11.78 +1.6 | 11.33 +0.2 | x | ||||||||
4 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 3 | 11.32 +1.3 m/s | x | 11.32 +1.3 | x | 11.32 | 11.26 +1.8 | 10.64 +1.9 | 11.32 +1.6 | ||||||||
5 |
Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 6 | 10.51 +3.3 m/s | 10.36 +1.9 m/s | x | 10.36 +1.9 | 10.16 +1.4 | 10.36 | x | 10.51 +3.3 | 10.48 +2.3 | |||||||
6 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 5 | 10.47 +1.7 m/s | 10.41 +1.6 | x | 10.43 +2.1 | 10.43 | 10.01 +0.9 | 10.47 +1.7 | 10.47 +2.4 | ||||||||
7 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
03 | 4 | 10.30 +1.3 m/s | x | x | 10.13 +0.2 | 10.13 | 10.30 +1.3 | 10.17 +3.5 | 10.30 +0.6 | ||||||||
MS |
Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s. |
99 | 9 | 11.56 +1.2 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletika |
89 | 11 | 12.60 +1.8 m/s | x | x | x | 0.0 | x | x | x | ||||||||
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia Praha |
00 | 7 | DNS | x | 11.37 +2.5 | 11.36 +0.9 | 11.37 | x | 11.56 +1.2 | x | |||||||||
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 2 | NM | 11.37 +0.6 | 12.10 +1.4 | x | 12.10 | 12.42 +1.8 | 12.60 +1.8 | 12.39 +1.7 | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(ne, 12.5.2019 - 11:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 17 | 11.19 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 4 | 10.62 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 7 | 10.08 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 16 | 09.98 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 9 | 09.53 | 0.0 | ||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
03 | 14 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub ... |
91 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub ... |
97 | 13 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová
A. C. Sparta Praha |
00 | 10 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta Praha |
02 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta Praha |
87 | 8 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta Praha |
97 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
87 | 15 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta Praha |
91 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub ... |
88 | 12 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 11.5.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 11 | 14.74 | 13.92 | 14.74 | 14.26 | 14.74 | x | x | 14.56 | ||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 4 | 14.47 | 13.62 | x | 14.34 | 14.34 | 14.40 | 14.47 | 14.25 | ||||||||
3 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 10 | 14.38 | 14.10 | 14.26 | 14.35 | 14.35 | 14.38 | 14.15 | 14.21 | ||||||||
4 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | 2 | 13.72 | 13.23 | 13.41 | x | 13.41 | x | 13.72 | x | ||||||||
5 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 6 | 13.54 | 13.33 | x | x | 13.33 | x | 13.54 | x | ||||||||
6 |
Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4 |
91 | 9 | 13.34 | x | 12.99 | 13.34 | 13.34 | x | x | 12.96 | ||||||||
7 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 8 | 12.48 | 11.91 | 12.48 | x | 12.48 | 12.11 | 11.35 | 12.48 | ||||||||
MS |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
81 | 7 | 12.17 | 12.17 | x | 11.92 | 12.17 | 11.84 | 11.88 | 12.17 | ||||||||
9 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 3 | 11.89 | 11.89 | x | x | 11.89 | x | x | x | ||||||||
10 |
Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia Praha |
95 | 5 | 08.34 | x | 08.34 | x | 08.34 | - | - | - | ||||||||
Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta Praha |
86 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 11.5.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 16 | 44.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 5 | 36.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 4 | 29.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 7 | 29.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Dominika RybářováDominika Rybářová
SK Jeseniova |
98 | 6 | 26.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha, z.s. |
01 | 9 | 26.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
87 | 11 | 23.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s. |
03 | 12 | 23.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
03 | 10 | 17.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 3 | 33.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro, spolek |
96 | 13 | 27.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s. |
99 | 15 | 43.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta Praha |
89 | 14 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta Praha |
80 | 2 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta Praha |
97 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta Praha |
91 | 1 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 12.5.2019 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | 2 | 53.07 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s. |
95 | 6 | 50.99 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 3 | 43.72 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta Praha |
98 | 12 | 40.47 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 10 | 37.50 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Martin RybářMartin Rybář
SK Jeseniova |
00 | 4 | 35.92 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. |
74 | 8 | 30.56 | 0.0 | ||||||||||||||
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK Jeseniova |
00 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
David ŽitnýDavid Žitný
SK Jeseniova |
81 | 7 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 13 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Martin PěknýMartin Pěkný
SC Radotín Praha |
83 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4 |
91 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolek |
81 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 12.5.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Dukla Praha |
92 | 19 | 55.53 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla Praha |
94 | 18 | 46.61 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 17 | 40.74 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia Praha |
00 | 16 | 36.32 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Tereza HusákováTereza Husáková
SK Jeseniova |
01 | 15 | 33.57 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta Praha |
02 | 13 | 31.23 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta Praha |
99 | 4 | 30.39 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
96 | 12 | 29.44 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Dominika RybářováDominika Rybářová
SK Jeseniova |
98 | 7 | 28.92 | 0.0 | ||||||||||||||
10 | 9 |
Iva MilesováIva Milesová
PSK Olymp Praha, z.s. |
77 | 6 | 28.37 | 0.0 | |||||||||||||
11 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 14 | 26.14 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 9 | 24.46 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s. |
71 | 8 | 23.40 | 0.0 | ||||||||||||||
Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s. |
96 | 10 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla Praha |
01 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Veronika BenkováVeronika Benková
A. C. Sparta Praha |
02 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta Praha |
03 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta Praha |
87 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta Praha |
02 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 12.5.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
SK Jeseniova |
99 | 14 | 62.35 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | 15 | 58.42 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Stanislav VyšínStanislav Vyšín
ASK Slavia Praha |
89 | 4 | 49.37 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 10 | 46.73 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha, z.s. |
02 | 5 | 45.08 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 12 | 44.53 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín Praha |
97 | 13 | 43.12 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 3 | 42.46 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 6 | 37.66 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 8 | 36.66 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 7 | 35.29 | 0.0 | ||||||||||||||
Jan BrothánekJan Brothánek
A. C. Sparta Praha |
96 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
98 | 11 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Jeseniova |
84 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |