výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen - OPEN

Praha - Juliska (11. - 12. 5. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.92
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.25
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.94
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.21
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.32
6 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.60
MS Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.43
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.95
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.36
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.47
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.16
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.32
Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.16
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.29
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.45
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.69
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.79
6 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.46
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.50
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72
4 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.73
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.05
MS Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.20
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.36
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.25
2 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.67
3 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.68
4 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.89
5 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.92
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.07
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.72
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.74
1= Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.74
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.96
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.13
5 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.24
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.91
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.42
2 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.06
3 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.50
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.74
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
MS Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.71
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.92
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.95
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.16
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.20
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.25
5 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.25
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.29
8 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.36
8 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.36
10 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.42
11 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.43
12 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.45
13 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.46
14 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.47
15 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.50
16 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.67
17 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11.68
18 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.69
19 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 11.71
20 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.72
21 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.73
22 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 11.74
22 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.74
24 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.79
25 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.89
26 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.92
27 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.94
28 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.96
29 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 12.05
30 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.06
31 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.07
32 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.13
33 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.16
34 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.21
35 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.24
36 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.32
36 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.32
38 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.50
39 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.60
40 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.72
41 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.74
42 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.91
43 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96
Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.96
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.81
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.08
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.29
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.24
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.18
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.59
3 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.91
4 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.33
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.09
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.50
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.35
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.59
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.84
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.46
6 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.73
MS Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 5 12.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.95
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.46
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.49
4 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.53
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.80
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.72
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.26
2 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.74
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.97
4 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.79
5 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.29
MS 6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.17
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.97
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.67
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.09
3 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.17
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.64
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.82
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 11.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.21
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.49
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.01
4 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.33
5 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.68
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
MS Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.96
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.95
2 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.96
3 6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.17
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.18
5 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.21
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.26
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.32
8 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.35
9 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 5 12.49
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.49
11 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 12.59
11 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.59
13 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.67
14 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.72
15 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.74
16 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.81
17 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.84
18 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.91
19 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.96
20 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.97
20 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.97
22 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.01
23 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.08
24 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.09
25 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 13.17
26 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.29
27 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.33
27 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.33
29 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.46
30 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.49
31 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.53
32 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.64
33 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 13.68
34 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.79
35 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.80
36 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.82
37 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.09
38 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 14.24
39 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 14.46
40 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 14.50
41 Anna PotůčkováAnna Potůčková 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 14.73
42 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.29
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.77
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.37
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
MS Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 22.36
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.55
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.00
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
MS Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.33
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.96
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.04
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.12
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.38
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.07
2 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.59
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.81
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.86
5 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.88
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.91
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.41
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.57
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.75
4 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 24.67
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.14
Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.68
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.86
3 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.98
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12
5 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.25
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 24.84
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.28
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.35
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.50
4 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 25.84
5 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.87
6 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 26.08
7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.34
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (ne, 12.5.2019 - 12:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 24.14
2 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.78
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.08
4 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.13
5 44 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.60
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS
MS Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.44
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.77
2 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.33
3 Jakub VeselýJakub Veselý 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 22.36
4 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.37
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.55
6 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.68
7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.85
8 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.96
9 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.00
10 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.04
11 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.07
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.12
13 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.17
14 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.25
15 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.38
16 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.41
17 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.57
18 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.59
19 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.68
20 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.75
21 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.81
22 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.86
22 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 23.86
24 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.88
25 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.91
26 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.98
27 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.12
28 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 24.14
29 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 24.25
30 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.28
31 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.35
32 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 24.44
33 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.50
34 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 24.67
35 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 24.84
36 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 25.14
37 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.78
38 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 25.84
39 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 25.87
40 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 26.08
40 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.08
42 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.13
43 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.34
44 44 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.60
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNS
Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 DNS
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.55
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.12
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.62
4 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.25
MS Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.84
MS Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06
MS 6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.26
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 26.08
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.73
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.51
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
MS Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.66
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.71
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.06
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 28.27
Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
2 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.02
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.39
4 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.46
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.75
6 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.93
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 29.88
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.52
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.78
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.87
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 28.05
5 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.06
Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.21
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 27.52
3 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.54
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.02
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.71
6 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 28.78
7 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.28
8 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 32.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 24.26
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.55
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 25.06
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.12
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.62
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 25.76
7 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 25.84
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
9 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 26.08
10 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 26.25
11 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
12 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 26.66
13 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.71
14 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.73
15 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.02
16 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.21
17 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.39
18 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 27.46
19 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.51
20 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.52
20 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 27.52
22 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 27.54
23 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.75
24 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.78
25 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.87
26 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 27.93
27 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 28.02
28 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 28.05
29 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.06
30 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 28.27
31 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.71
32 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 28.78
33 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.06
34 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.28
35 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 29.88
36 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 32.45
Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
MS Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovenskoSlovensko 5 48.31
MS Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 49.36
MS Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 49.16
MS Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 50.90
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.88
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 51.65
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.80
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.87
Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.49
2 7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.15
3 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 52.36
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 52.40
5 11 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 52.46
6 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.46
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.68
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.57
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.74
5 17 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.50
49 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 11.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 53.12
2 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.29
3 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.99
4 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 58.38
5 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 58.82
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 11.5.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.40
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.62
3 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 52.21
4 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 55.14
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.80
6 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 56.03
7 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 59.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovenskoSlovensko 5 48.31
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 49.16
3 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 49.36
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 49.46
5 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.68
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.88
7 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 50.90
8 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 51.40
9 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.49
10 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.57
11 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.62
12 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 51.65
13 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 51.80
14 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 51.87
15 7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 52.15
16 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 52.21
17 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 52.36
18 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 52.40
19 11 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 52.46
20 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 52.73
21 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 53.12
22 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.29
23 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 53.74
24 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 55.14
25 17 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 55.50
26 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.80
27 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.99
28 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 56.03
29 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 58.38
30 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 58.82
31 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 59.08
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
49 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 59.41
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 60.11
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 61.34
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 60.38
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 61.47
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 61.58
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.58
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 59.41
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 60.11
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 60.38
4 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 61.34
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 61.47
6 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 61.58
7 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.58
1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:56.26
2 6 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:00.27
3 7 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:00.36
4 17 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:01.47
MS 3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:10.66
MS 4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:01.25
MS 14 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:58.30
MS 13 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:56.67
12 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 43 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:59.43
2 10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:02.08
3 13 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:08.15
4 44 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:14.38
49 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
MS 46 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:06.94
MS 40 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:02.17
MS 45 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 5 2:08.69
MS 14 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 2:13.67
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Petr VitnerPetr Vitner 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:56.26
2 13 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:56.67
3 14 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 1:58.30
4 43 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:59.43
5 6 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:00.27
6 7 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:00.36
7 4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:01.25
8 17 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:01.47
9 10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:02.08
10 40 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:02.17
11 46 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:06.94
12 13 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:08.15
13 45 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 5 2:08.69
14 3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 2:10.66
15 14 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 2:13.67
16 44 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 2:14.38
12 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNS
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 DNS
49 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:13.46
2 7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:19.40
3 4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:22.58
4 1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 2:25.00
5 13 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:37.39
5 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
MS 6 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:10.48
8 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNS
9 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 45 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:00.79
2 12 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:03.69
3 14 Martin CoubalMartin Coubal 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:04.19
4 41 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:04.28
5 5 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:05.79
6 43 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:14.46
7 8 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:18.90
8 44 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 13 4:20.06
9 13 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:26.38
10 42 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:32.57
11 40 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 4:40.70
50 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 DNS
4 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 DNS
7 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNF
MS 3 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 4:06.59
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 4:40.13
2 1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:55.38
3 11 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 4:59.97
4 8 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 5:01.85
5 12 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 5:03.13
6 7 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 5:09.15
7 39 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 5:29.25
8 17 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 5:42.05
9 6 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 5:56.74
3 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
13 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 DNS
9 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 DNS
MS 5 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 4:44.03
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK BílinaAK Bílina 4 DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 51 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 08:44.07
2 50 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 08:51.54
3 14 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08:53.93
4 40 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09:04.47
5 43 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14 09:33.13
6 39 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09:56.07
7 45 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 10:14.98
17 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
40 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
39 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 13 DNS
MS 41 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 7 09:57.15
MS 44 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08:35.42
MS 12 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 8 08:40.33
MS 42 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 12 08:48.55
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.5.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:22.39
2 7 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10:53.75
3 5 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10:55.91
4 39 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10:58.09
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
MS 3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2 10:31.46
10 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 7 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.65
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.11
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.54
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.50
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 17.45
6 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 17.72
MS Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.41
MS Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.91
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.13
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.62
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.72
6 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.09
7 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.12
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.24
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.90
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.63
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.74
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.12
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.20
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.30
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.26
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.42
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.20
4 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.23
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.65
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.91
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.11
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.13
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.24
7 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.26
8 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.30
9 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.41
10 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.42
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.62
12 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.90
13 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.93
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.20
15 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.23
16 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.54
17 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.63
18 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.72
19 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.74
20 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.87
21 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.09
22 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.12
23 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.50
24 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.12
25 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 17.45
26 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 17.72
27 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.20
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.48
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.15
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.72
4 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.84
5 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.50
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.82
7 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.90
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.38
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.82
4 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.81
David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 15.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.48
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.90
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.15
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.38
5 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.72
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 15.81
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.82
8 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 15.84
9 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 16.50
10 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.82
11 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.56
12 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.81
David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 55.73
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.30
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 58.91
4 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 60.02
5 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 60.44
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 54.92
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 56.01
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 57.21
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 57.59
5 10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.96
6 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 61.48
7 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 65.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 54.92
2 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 55.73
3 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 56.01
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 57.21
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.30
6 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 57.59
7 10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 57.96
8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 58.91
9 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 60.02
10 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 60.44
11 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 61.48
12 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 65.58
Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.27
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 67.71
3 1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 69.95
9 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNF
MS Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 70.89
MS Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 70.02
MS Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 69.57
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 41 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:56.17
2 43 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10:07.03
3 39 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 10:12.32
MS 40 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10:21.60
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hymplová, Kubicová, Kaletová, Gaigrová Hymplová, Kubicová, Kaletová, Gaigrová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 49.90
2 Volfová, Fraňková, Rajmonová, Šimůnková Volfová, Fraňková, Rajmonová, Šimůnková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.62
3 Vozábalová, Čižinská, Dufková, Dufková Vozábalová, Čižinská, Dufková, Dufková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 51.23
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.581.631.681.731.781.831.881.911.941.972.002.032.062.092.12
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 10 1.97
2 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 8 1.94
3 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 11 1.83
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 1.78
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 1.68
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 DNS
Matěj KlukanMatěj Klukan
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 7 DNS
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 6 DNS
Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 12 DNS
Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5 NM
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.531.581.611.641.671.701.731.761.79
1 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1 1.64 ---ooxooxxx
2 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6 1.58 --oxxoxxoxxx
3 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5 1.53 -oxooxxx
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 3 1.53 -ooxoxxx
5= Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 1.48 -ooxxx
5= Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 1.48 oooxxx
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 DNS
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 9 1.61
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 2 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.482.682.883.083.283.383.483.583.683.783.883.984.08
1 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 3.78 -----oooxooxxx
2 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 3.78 -------xxoxoxoxxx
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 12 3.68 -------xxooxxx
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 3.58 -------oxxx
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 3.28 ---oxxoxxx
6 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 3.08 --oxoxxx
7 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 2.88 ooxoxxx
Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 11 DNS
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6 DNS
Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 1 DNS
David HolýDavid Holý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
98 14 DNS
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 15 DNS
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13 DNS
Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 2 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 11.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.282.482.682.882.983.083.183.283.383.483.583.683.783.883.984.084.184.284.334.38
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10 3.68 --------xxoooxxoxxx
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 7 3.08 ---ooxxoxxx
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 2.98 -ooxxoxoxxx
4 Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 9 2.68 -ooxxx
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 NM ------------xxx
Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2 NM xxx
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 1 NM x-xx
Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 8 NM --------------xxx
MS Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3 3.48 ------------xxx
Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 6 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 23 7.37 +0.7 m/s 7.03  -0.87.25  +0.77.17  +1.27.257.10  +1.37.31  +0.37.37  +0.7
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 22 6.87 +0.4 m/s x6.64  +0.0x6.646.87  +0.44.65  +0.66.87  +0.5
3 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 20 6.79 +0.8 m/s 6.43  +0.46.32  +1.06.53  +0.36.536.54  +0.9x6.79  +0.8
4 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14 6.75 +0.0 m/s x6.75  +0.0x6.75xxx
5 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 13 6.54 +1.0 m/s 6.15  -0.96.26  +0.26.21  +0.06.266.54  +1.0--
6 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 21 6.48 +0.1 m/s x6.48  +0.1x6.48xxx
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 15 6.47 +0.8 m/s 6.38  -0.35.22  +0.06.38  -0.26.386.47  +0.86.30  +1.2 +0.5
8 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 18 6.41 +1.0 m/s xx6.41  +1.06.41xx6.22  +0.3
9 Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 1 6.17 +0.5 m/s 6.13  +0.65.92  -0.16.17  +0.56.17---
10 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 6.14 +0.0 m/s 6.14  +0.05.83  -0.94.24  +1.16.14---
11 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 19 6.09 +0.5 m/s 6.02  +0.3x6.09  +0.56.09---
12 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11 6.09 +0.1 m/s 4.24  -0.56.09  +0.1x6.09---
13 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 17 6.06 +0.3 m/s x6.06  +0.3x6.06---
14 Marek ChvátalMarek Chvátal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 8 5.96 +0.6 m/s 5.71  -1.55.96  +0.65.78  +0.55.96---
15 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10 5.72 -0.6 m/s 5.72  -0.65.64  +0.25.67  +0.85.72---
16 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 9 5.64 +0.5 m/s 5.44  -0.55.55  +0.15.64  +0.55.64---
17 Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 12 5.55 -0.3 m/s 5.55  -0.35.31  +0.05.16  -0.15.55---
18 Viktor KašákViktor Kašák
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 5.47 -0.3 m/s 5.47  -0.35.36  -0.75.34  +0.85.47---
19 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 7 5.44 -1.7 m/s 5.44  -1.7xx5.44---
20 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 6 5.36 +0.4 m/s 4.60  -0.75.23  +0.75.36  +0.45.360.00.00.0
21 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 5.18 +1.0 m/s 4.86  +0.15.18  +1.04.98  +0.65.18---
22 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4 5.17 +1.0 m/s x5.17  +1.05.16  +0.35.170.00.00.0
Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
89 16 NM xxx0.0---
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5 5.84 +1.2 m/s xx5.84  +1.25.84xxx
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 15 5.23 +1.1 m/s 5.23  +1.1x5.10  +1.45.234.97  +2.1x5.11  +1.6
3 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 19 5.19 +2.6 m/s 5.05 +1.1 m/s 5.19  +2.65.05  +1.1x5.19xx5.19  +3.1
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 20 5.09 +1.3 m/s -5.09  +1.34.99  +0.95.094.89  +3.0x5.09  +1.9
5 Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 17 5.06 +1.9 m/s 5.02  +1.54.83  +1.6x5.025.06  +1.95.06  +0.75.00  +1.0
6 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 4.87 +2.1 m/s 4.87 +1.9 m/s 4.87  +2.14.63  +0.3x4.87x4.82  +2.44.87  +1.9
7 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 6 4.82 +2.4 m/s 4.70 +1.9 m/s 4.76  +2.1x4.63  +0.74.764.70  +1.94.82  +2.44.69  +1.9
8 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 14 4.71 +2.0 m/s x4.71  +2.0x4.714.24  +2.1x4.29  +3.9
9 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 9 4.60 +0.5 m/s x4.44  +1.24.60  +0.54.60---
10 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10 4.48 +1.5 m/s x4.48  +1.5x4.48---
11 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 8 4.12 +2.8 m/s 4.12  +2.8x3.79  +2.64.12---
Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 22 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 18 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza KalálováTereza Kalálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 24 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 16 NM xxx0.0---
MS Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 25 5.65 +2.3 m/s 5.42 +1.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 4 5.88 +2.8 m/s 5.80 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 21 5.43 +2.6 m/s 5.41 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 12.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 2 13.65 +3.8 m/s 13.01 +0.4 m/s 13.01  +0.413.59  +2.211.32  +2.013.5913.65  +3.8xx
2 Filip SloukaFilip Slouka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4 13.22 +1.8 m/s 13.09  +2.6xx13.09x13.22  +1.8x
3 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 5 13.07 +2.3 m/s 12.76 +1.3 m/s 12.68  +2.712.49  +1.212.76  +1.312.7612.56  +2.7-13.07  +2.3
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 3 12.14 +1.9 m/s 11.76  +1.711.86  +4.912.14  +1.912.14x11.68  +1.9x
MS Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 1 14.08 +2.8 m/s 14.08  +2.8x-14.08---
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 1 12.09 +1.5 m/s 11.92  +1.912.09  +1.512.09  +1.312.0910.87  +2.011.68  +0.5x
2 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10 12.03 +1.8 m/s x11.68  +1.4x11.68x11.73  +2.112.03  +1.8
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 8 11.78 +1.6 m/s xx11.40  +2.011.4011.78  +1.611.33  +0.2x
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3 11.32 +1.3 m/s x11.32  +1.3x11.3211.26  +1.810.64  +1.911.32  +1.6
5 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 6 10.51 +3.3 m/s 10.36 +1.9 m/s x10.36  +1.910.16  +1.410.36x10.51  +3.310.48  +2.3
6 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 10.47 +1.7 m/s 10.41  +1.6x10.43  +2.110.4310.01  +0.910.47  +1.710.47  +2.4
7 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 10.30 +1.3 m/s xx10.13  +0.210.1310.30  +1.310.17  +3.510.30  +0.6
Natálie MarkováNatálie Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 NM xxx0.0xxx
MS Linda PrůšováLinda Průšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 9 11.56 +1.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Šárka VachataŠárka Vachata
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 11 12.60 +1.8 m/s xxx0.0xxx
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 12.5.2019 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 17 11.19 0.0
2 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4 10.62 0.0
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 7 10.08 0.0
4 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 16 09.98 0.0
5 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 9 09.53 0.0
Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 1 DNS 0.0
Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 14 DNS 0.0
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 3 DNS 0.0
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13 DNS 0.0
Marcela ŠeblováMarcela Šeblová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 10 DNS 0.0
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 6 DNS 0.0
Jitka HarazímováJitka Harazímová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 5 DNS 0.0
Šárka KudlerováŠárka Kudlerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 8 DNS 0.0
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 11 DNS 0.0
Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 15 DNS 0.0
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 2 DNS 0.0
Lucia VadlejchLucia Vadlejch
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 12 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SládekDominik Sládek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 11 14.74 13.9214.7414.2614.74xx14.56
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 4 14.47 13.62x14.3414.3414.4014.4714.25
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 10 14.38 14.1014.2614.3514.3514.3814.1514.21
4 Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
88 2 13.72 13.2313.41x13.41x13.72x
5 Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6 13.54 13.33xx13.33x13.54x
6 Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 9 13.34 x12.9913.3413.34xx12.96
7 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 8 12.48 11.9112.48x12.4812.1111.3512.48
MS Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
81 7 12.17 12.17x11.9212.1711.8411.8812.17
9 Martin RybářMartin Rybář
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 3 11.89 11.89xx11.89xxx
10 Jan UlrichJan Ulrich
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5 08.34 x08.34x08.34---
Jan ExnerJan Exner
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 16 44.34 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5 36.55 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 4 29.78 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 7 29.34 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Dominika RybářováDominika Rybářová
SK JeseniovaSK Jeseniova
98 6 26.92 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
01 9 26.38 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 11 23.84 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 12 23.32 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
03 10 17.04 0.00.00.00.00.00.00.0
Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 33.65 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
96 13 27.03 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 15 43.80 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.5.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.