výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen - OPEN

Praha - Juliska (11. - 12. 5. 2019)
800 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 3 Jana MatějkováJana Matějková 991129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.46
2 7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 970826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.40
3 4 Iveta DufkováIveta Dufková 010507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22.58
1500 m - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 45 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:00.79
2 12 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:03.69
3 14 Martin CoubalMartin Coubal 971220 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:04.19
1500 m - Ženy (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 2 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 961120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:40.13
2 1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 940310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:55.38
3 11 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 940718 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:59.97
3000 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 51 Martin TimkoMartin Timko 941004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:44.07
2 50 Aleš NovákAleš Novák 980828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:51.54
3 14 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08:53.93
3000 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 010422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:22.39
2 7 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 001202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:53.75
3 5 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 961217 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:55.91
400 m překážek - Ženy (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 3 Jana MatějkováJana Matějková 991129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.27
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 990929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 67.71
3 1 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 961003 AC Praha 1890AC Praha 1890 69.95
3000 m překážek - Muži (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 41 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:56.17
2 43 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:07.03
3 39 Kryštof VránaKryštof Vrána 010925 AC Praha 1890AC Praha 1890 10:12.32
4 x 100 m - Ženy (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Hymplová, Kubicová, Kaletová, Gaigrová Hymplová, Kubicová, Kaletová, Gaigrová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.90
2 Volfová, Fraňková, Rajmonová, Šimůnková Volfová, Fraňková, Rajmonová, Šimůnková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.62
3 Vozábalová, Čižinská, Dufková, Dufková Vozábalová, Čižinská, Dufková, Dufková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.23