výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen - OPEN

Praha - Juliska (11. - 12. 5. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.65
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.11
3 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.54
4 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.50
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 17.45
6 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 17.72
MS Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.41
MS Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.91
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.13
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.62
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.72
6 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.09
7 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.12
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.24
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.90
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.63
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.74
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.12
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.20
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.30
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.26
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.42
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.20
4 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.23
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.65
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.91
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.00
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.11
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.13
6 Jana NovotnáJana Novotná 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.24
7 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 14.26
8 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.30
9 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.41
10 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.42
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 14.62
12 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.90
13 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.93
14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.20
15 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.23
16 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 15.54
17 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.63
18 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.72
19 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 15.74
20 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 15.87
21 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.09
22 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 16.12
23 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.50
24 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.12
25 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 17.45
26 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 17.72
27 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 25.20
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF