Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)
100 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.98
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.01
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.07
100 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.42
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 11.58
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.76
100 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.60
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.67
3 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67
100 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.94
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.94
3= Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.28
3= Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.28
100 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.35
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.57
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
100 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.21
2 Jana KovandováJana Kovandová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.27
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.48
100 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.97
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.04
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.10
100 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.45
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.51
3 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.64
400 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 58.36
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 59.48
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.51
800 m - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 230 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:57.80
2 352 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:58.44
3 214 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.62
800 m - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 187 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:58.14
2 198 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.48
3 188 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.63
800 m - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 280 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2:28.98
2 345 Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:29.96
800 m - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 181 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:21.06
2 186 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:23.54
3 183 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.35
1500 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 230 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:15.74
2 67 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:20.76
3 308 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:23.37
1500 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 187 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:26.96
2 1 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:40.15
3 5 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:40.98
1500 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 11 Anna MálkováAnna Málková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4:52.25
2 12 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:06.04
3 280 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5:18.73
1500 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 186 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:55.99
2 9 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4:57.08
3 14 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:03.30
3000 m - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 67 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:36.83
3000 m - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 349 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:19.94
2 347 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11:57.72
3000 m - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 310 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11:01.23
2 338 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11:13.73
3 325 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11:20.67
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.62
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.78
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.86
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.42
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.89
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.96
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.80
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15.32
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16.04
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.93
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.93
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.73
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sebastián MertaSebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.87
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.68
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.49
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 14.70
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.87
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.78
2 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16.46
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.13
400 m překážek (0.91) - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.96
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.01
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 57.49
400 m překážek (0.76) - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.82
2 1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 64.41
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 64.68
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 191 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:29.36
2 192 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7:22.44
2000 m překážek (0.76) - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 9 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7:46.13
2 12 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10:16.05
3 8 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 10:28.74
3000 m překážek - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 222 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10:38.67
2 4 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:12.96
4 x 100 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šebík, Havlas, Wijas, Pechar Šebík, Havlas, Wijas, Pechar PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.78
2 Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 44.62
3 Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.20
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kostka, Řehák, Krajč, Tolj Kostka, Řehák, Krajč, Tolj A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 45.25
2 Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 45.45
3 Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.64
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.12
2 Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.06
3 Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.48
4 x 400 m - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tobiáš, Matolín, Minol, Kořínek Tobiáš, Matolín, Minol, Kořínek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:31.74
2 189 Gnip, Boketta, Novotný, Krenek Gnip, Boketta, Novotný, Krenek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:33.58
3 Oulický, Culliver, Sgalitzer, Mařík Oulický, Culliver, Sgalitzer, Mařík SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:49.99
4 x 400 m - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Vozábalová, Landsmannová, Dufková, Čižinská Vozábalová, Landsmannová, Dufková, Čižinská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:06.88
2 Václavíková, Nováková, Přibilová, Königsmarková Václavíková, Nováková, Přibilová, Königsmarková SK JeseniovaSK Jeseniova 4:35.86
3 Barnoky, Stolínová, Kramolišová, Brečkayová Barnoky, Stolínová, Kramolišová, Brečkayová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4:50.43
4 x 400 m - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Joklová, Vaculíková, Supová, Červinková Joklová, Vaculíková, Supová, Červinková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:14.60
2 Měšťanová, Foottit, Fantová, Jakabová Měšťanová, Foottit, Fantová, Jakabová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:17.93
3 Pašková, Tóthová, Viplerová, Šimlová Pašková, Tóthová, Viplerová, Šimlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4:21.95