Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)
skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.96
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.88
3= Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.68
3= Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.68
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.79
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.79
3 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.68
skok vysoký - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.69
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.69
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.63
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.66
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.60
3 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.57
skok o tyči - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.90
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.40
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.00
skok o tyči - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.90
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.60
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.50
skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.65
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.00
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.80
skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.75
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.68
3 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.65
skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.92
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.36
3 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.32
skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.98
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.88
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.82
skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.43
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.34
3 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.25
trojskok - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.93
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.01
3 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.88
trojskok - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.02
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.84
3 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.35
trojskok - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.54
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.61
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.17
trojskok - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.66
2 Thalia PandelidesThalia Pandelides 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.50
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10.11
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.26
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.09
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.05
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.18
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.03
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.74
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14.17
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.41
3 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.13
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.73
2 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.12
3 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.59
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.27
2 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36.18
3 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.56
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31.53
2 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.12
3 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.89
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.86
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.15
3 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36.15
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.14
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.50
3 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.26
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 45.44
2 Eliška HrabětováEliška Hrabětová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.02
3 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 36.46
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika BártováVeronika Bártová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.83
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.88
3 Jana ČapkováJana Čapková 74 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.95
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.69
2 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 37.54
3 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 36.58
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.45
2 Jan FafejtaJan Fafejta 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.61
3 Šimon SkoumalŠimon Skoumal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.08
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.52
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 49.68
3 Martin RybářMartin Rybář 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.07
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HouskaJan Houska 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.44
2 Petr SuchomelPetr Suchomel 67 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 42.90
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.80
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.30
2 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.82
3 Veronika BenkováVeronika Benková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.66
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.36
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.19
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.80
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 53.18
2 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.05
3 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.44
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 49.87
2 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.72
3 Aleš PohlAleš Pohl 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.24