výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.20
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.56
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.58
4 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.73
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.83
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.51
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.15
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.26
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.00
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.36
2 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.57
3 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59
4 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.81
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.86
6 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 24.08
7 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.20
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.51
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.56
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.58
5 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 22.73
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.83
7 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.15
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.26
9 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 23.36
10 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 23.57
11 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.59
12 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.81
13 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.86
14 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 24.00
15 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 24.08
16 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.40
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.68
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.11
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.16
4 12 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 23.24
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.45
6 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.58
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.67
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.99
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.10
3 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.51
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.58
5 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.75
6 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.07
7 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.79
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.03
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.68
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.82
4 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.16
5 4 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.18
6 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.48
7 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.32
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.82
2 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.92
3 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.26
4 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.23
5 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.63
6 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.84
7 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.09
Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.68
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 23.11
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.16
4 12 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 23.24
5 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 23.45
6 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 23.58
7 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.67
8 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.99
9 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.03
10 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 24.10
11 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 24.51
12 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.58
13 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.68
14 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.75
15 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 24.82
15 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 24.82
17 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.92
18 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.07
19 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.16
20 4 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.18
21 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.26
22 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 25.48
23 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 25.79
24 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.23
25 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.32
26 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 27.63
27 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 27.84
28 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 28.09
Hubert HejdukHubert Hejduk 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.45
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.50
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.99
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.16
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.36
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.82
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.82
2 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.91
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.19
4 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.71
5 3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 28.40
6 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.66
2 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 28.18
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 28.82
4 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.06
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.23
6 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 30.16
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.45
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.50
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 25.99
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.16
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.36
6 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 26.82
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 26.82
8 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.91
9 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.19
10 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.66
11 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.71
12 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 28.18
13 3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 28.40
14 Anna ŽákováAnna Žáková 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 28.82
15 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 29.06
16 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 29.21
17 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 29.23
18 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 30.16

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.75
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.43
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45
5 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.19
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.83
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.18
3 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.23
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.49
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.16
222 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.03
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.06
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.60
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.67
5 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.39
6 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 27.63
2 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.15
3 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.16
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.48
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.55
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.33
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 28.42
4 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.65
5 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 29.55
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.09
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.18
3 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.25
4 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.74
5 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.88
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 26.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.37
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.73
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.00
MS Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.75
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.34
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.43
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 26.45
5 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.83
6 9 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.03
7 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 27.06
8 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 27.09
9 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.18
10 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 27.19
11 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.23
12 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 27.38
13 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 27.49
14 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 27.55
15 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.60
16 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 27.63
17 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 27.67
18 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 28.15
19 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.16
19 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 28.16
21 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 28.18
22 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.25
23 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.33
24 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.37
25 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 28.42
26 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.48
27 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 28.65
28 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 28.73
29 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.74
30 Kristina CachováKristina Cachová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 28.94
31 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.00
31 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 29.00
33 Simona LaštovkováSimona Laštovková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 29.39
34 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 29.55
35 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 29.88
36 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 29.93
222 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS