výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva

Praha - Podvinný Mlýn (9. - 10. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.86
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.44
3 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.78
4 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.93
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.37
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.72
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.96
4 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.16
5 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.32
6 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 15:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.59
2 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.62
3 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.11
4 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.20
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.47
6 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 15:45) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.44
2 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.05
3 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.16
4 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.18
5 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.22
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 15:45) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.79
2 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.37
3 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.50
Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.6.2019 - 15:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.82
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.18
3 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.27
4 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32
Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.86
2 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.37
3 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.44
3 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.44
5 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.59
6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.62
7 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 08.72
8 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.78
9 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.79
10 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.82
11 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.93
12 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.96
13 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.05
14 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.11
15 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.16
15 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.16
17 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.18
17 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.18
19 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.20
20 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.22
21 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.27
22 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.29
23 Radim VotavaRadim Votava 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.32
23 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.32
25 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.37
26 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.39
27 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.47
28 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.50
29 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.55
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Jakub RyndaJakub Rynda 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 9.6.2019 - 17:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.94
2 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.33
3 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.33
4 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.58
5 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 08.70
6 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.6.2019 - 17:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.58
2 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 08.78
3 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.97
4 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.99
5 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.09
6 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.27
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 9.6.2019 - 17:00) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.06
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.25
3 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.26
4 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.29
5 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.33
6 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.41
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.19
2 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.63
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.85
4 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.03
5 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.11
6 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.75
2 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.96
3= Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.10
3= Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.10
5 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.76
6 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.65
2 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.88
3 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 08.89
4 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.13
5 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.45
6 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83
2 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.88
3 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.99
4 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.28
5 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.32
6 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HavrdováLinda Havrdová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.64
2 Natalie LohseNatalie Lohse 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.83
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.24
4 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.25
5 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.41
Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.87
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.92
3 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.98
4 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.15
Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.19
2 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.63
3 Linda HavrdováLinda Havrdová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.64
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.65
5 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.75
6 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83
6 Natalie LohseNatalie Lohse 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.83
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.85
9 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.87
10 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.88
10 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.88
12 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 08.89
13 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.92
14 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.96
15 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.98
16 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.99
17 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 09.03
18 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 09.10
18 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.10
20 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.11
21 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 09.13
22 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.15
23 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.24
24 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.25
25 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.28
26 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.32
27 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.33
28 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.45
29 Kristýna PíšováKristýna Píšová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.76
30 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.84
31 Olívie ČápováOlívie Čápová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.00
32 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.10
33 Tereza KettnerováTereza Kettnerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10.41
Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 9.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.15
2 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.43
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.51
4 Linda HavrdováLinda Havrdová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.57
5 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.73
6 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.87
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.6.2019 - 16:45) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.72
2 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 08.81
3 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83
4 Natalie LohseNatalie Lohse 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.91
5 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.99
6 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.12
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 9.6.2019 - 16:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.96
2= Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.97
2= Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.97
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.00
5 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 09.18
6 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.27
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.42
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.58
3 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.43
4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 21.82
5 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 22.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ManychPatrik Manych 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 21.93
2 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.03
3 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.16
Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.47
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.72
3 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 22.02
4 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.35
5 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.03
2 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.25
3 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.46
4 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 22.97
5 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.03
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.49
2 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 22.50
3 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.51
4 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.20
5 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.60
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.30
2 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.87
3 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.93
4 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 24.68
5 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.74
6 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.82
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 10.6.2019 - 17:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.02
2 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.52
3 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.89
4 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.04
5 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.42
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.02
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.58
4 Filip ToupalFilip Toupal 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.43
5 Daniel KoberaDaniel Kobera 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.47
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.72
7 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 21.82
8 Patrik ManychPatrik Manych 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 21.93
9 Pavel KaftanPavel Kaftan 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 22.00
10 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 22.02
11 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 22.03
11 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 22.03
13 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.16
14 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.25
15 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.35
16 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 22.46
17 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.49
18 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 22.50
19 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.51
20 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.55
21 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 22.97
22 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.03
23 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.20
24 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 23.30
25 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.52
26 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.60
27 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.87
28 Filip HolýFilip Holý 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 23.89
29 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.93
30 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.04
31 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 24.68
32 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 24.74
33 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 24.82
34 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 25.92
Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Julian Popko DěckýJulian Popko Děcký 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 16:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.65
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.78
3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.82
4 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 21.14
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.27
6 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HavrdováLinda Havrdová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.03
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.55
3 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.56
4 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.60
5 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.75
6 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 10.6.2019 - 16:45) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 21.67
2 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.79
3 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 21.84
4 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.02
5 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 22.45
6 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.52
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 10.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.74
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.00
3 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.17
4 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.40
5 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.47
6 Tara PenčičTara Penčič 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.62
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 10.6.2019 - 16:45) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.03
2 Dominika DudováDominika Dudová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 22.94
3 Sofie BucháčkováSofie Bucháčková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96
4 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.29
5 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 23.32
6 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.39
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 10.6.2019 - 16:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.86
2 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.34
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.69
4 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.74
5 Anežka PoliakováAnežka Poliaková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.77
6 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 23.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.65
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.78
3 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 20.82
4 Linda HavrdováLinda Havrdová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.03
5 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 21.14
6 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.27
7 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.55
8 Emma PreislerováEmma Preislerová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.56
9 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.60
10 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 21.67
11 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 21.71
12 Dina RybkováDina Rybková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.74
13 Sofie AyeniSofie Ayeni 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 21.75
14 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.79
15 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 21.84
16 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.00
17 Amelie JarouškováAmelie Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.02
18 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.03
19 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.17
20 Alžběta WogurkováAlžběta Wogurková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.24
21 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 22.40
22 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 22.45
23 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.47
24 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.52
25 Tara PenčičTara Penčič 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.62
26 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.86
27 Dominika DudováDominika Dudová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 22.94
28 Sofie BucháčkováSofie Bucháčková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.96
29 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 23.29
30 Lucie EremiášováLucie Eremiášová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 23.32
31 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.34
32 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 23.39
33 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.69
34 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.74
35 Anežka PoliakováAnežka Poliaková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.77
36 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 23.97

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.67
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 42.25
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.47
4 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 42.64
5 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 46.88
Šimon MatoušekŠimon Matoušek 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 47.28
2 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 48.02
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 50.01
4 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 51.55
5 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 53.56
6 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 54.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 49.13
2 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.22
3 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.65
4 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 54.95
5 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.57
Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.07
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.01
3 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.21
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Jan HrádekJan Hrádek 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 40.67
2 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 42.25
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 42.47
4 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 42.64
5 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 46.88
6 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 47.28
7 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 48.02
8 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 49.13
9 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.22
10 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 50.01
11 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 50.65
12 Jan LebedaJan Lebeda 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 51.55
13 Bruno KubíkBruno Kubík 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 53.56
14 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 54.46
15 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 54.95
16 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 55.07
17 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 56.57
18 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.01
19 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.21
Šimon MatoušekŠimon Matoušek 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNF
Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Thomas NejdlThomas Nejdl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Jan HrádekJan Hrádek 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 44.44
2 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.24
3 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 47.63
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.98
5 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 48.60
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 49.80
2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 49.86
3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.05
Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.28
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.06
3 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 52.77
4 Veronika StudenáVeronika Studená 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 52.88
Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 9.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.43
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.65
3 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.76
4 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 46.75
5 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.19
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 9.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.57
2 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 47.81
3 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 50.89
4 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.92
5 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.21
Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 9.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka PoliakováAnežka Poliaková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.46
2 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.26
3 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.81
Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 44.28
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.43
3 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 44.44
4 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.06
5 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.24
6 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 45.65
7 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.76
8 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 46.75
9 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 47.19
10 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.57
11 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 47.63
12 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 47.81
13 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.98
14 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 48.60
15 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 49.80
16 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 49.86
17 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 50.89
18 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.92
19 Anežka PoliakováAnežka Poliaková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.46
20 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 52.77
21 Veronika StudenáVeronika Studená 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 52.88
22 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 53.05
23 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 53.21
24 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 53.26
25 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 53.81
Zuzana CamphuijsenZuzana Camphuijsen 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 DNS
Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 DNS
Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:26.27
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:27.10
3 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:28.13
4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 2:28.28
5 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:29.86
6 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:33.92
7 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:34.58
8 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:35.43
9 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:36.44
10 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:39.40
David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:37.48
2 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:38.80
3 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18 2:38.99
4 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21 2:40.66
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 2:41.71
6 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:42.04
7 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:42.70
8 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 23 2:44.05
9 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 2:45.90
10 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 2:51.27
11 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:55.59
Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:48.59
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:50.27
3 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:50.99
4 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14 2:51.34
5 Jiří MikolášJiří Mikoláš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:52.79
6 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 2:54.52
7 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 3:02.72
Jan HrádekJan Hrádek 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 DNS
Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:26.27
2 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:27.10
3 Kryštof UchytilKryštof Uchytil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:28.13
4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 2:28.28
5 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:29.86
6 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:33.92
7 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:34.58
8 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:35.43
9 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 2:36.44
10 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:37.48
11 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:38.80
12 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18 2:38.99
13 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:39.40
14 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21 2:40.66
15 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 2:41.71
16 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:42.04
17 Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:42.70
18 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 23 2:44.05
19 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 2:45.90
20 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:48.59
21 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:50.27
22 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:50.99
23 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 2:51.27
24 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14 2:51.34
25 Jiří MikolášJiří Mikoláš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:52.79
26 Jan VačkářJan Vačkář 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 2:54.52
27 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:55.59
28 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 3:02.72
David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 DNS
Jan HrádekJan Hrádek 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 DNS
Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 DNS
Matyas NejdlMatyas Nejdl 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:21.75
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:30.25
3 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 2:36.09
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:36.36
5 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:37.23
6 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:39.65
7 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:42.18
8 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 11 2:42.89
9 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10 2:45.02
10 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:46.39
Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:44.02
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 2:46.52
3 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 2:47.91
4 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:49.20
5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 2:49.31
6 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 2:49.49
7 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22 2:53.12
8 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19 2:54.18
9 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20 2:55.80
10 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21 2:59.71
Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:53.23
2 Sandra MockováSandra Mocková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 3:00.18
3 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:05.03
4 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:07.64
5 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:09.71
6 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 3:11.23
7 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 3:40.77
Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:21.75
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:30.25
3 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 9 2:36.09
4 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:36.36
5 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:37.23
6 Taťána RezkováTaťána Rezková 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:39.65
7 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:42.18
8 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 11 2:42.89
9 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:44.02
10 Lucie HrodkováLucie Hrodková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10 2:45.02
11 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:46.39
12 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 2:46.52
13 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12 2:47.91
14 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 2:49.20
15 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 2:49.31
16 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16 2:49.49
17 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22 2:53.12
18 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 2:53.23
19 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19 2:54.18
20 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20 2:55.80
21 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21 2:59.71
22 Sandra MockováSandra Mocková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 3:00.18
23 Rozárie ZdvihalováRozárie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:05.03
24 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:07.64
25 Julie ŠimáčkováJulie Šimáčková 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 3:09.71
26 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 3:11.23
27 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 3:40.77
Barbora TomáškováBarbora Tomášková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 DNS
Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 DNS
Karolína KaškováKarolína Kašková 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 DNS
Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále A (po, 10.6.2019 - 18:05) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.45
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.10
3 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.16
4 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.28
5 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.60
6 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 10.72
Celkem 6 závodníků
Finále B (po, 10.6.2019 - 18:05) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.66
2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.85
3 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.86
4 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.07
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.27
6 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 11.71
Celkem 6 závodníků
Finále C (po, 10.6.2019 - 18:05) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.82
2 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.13
3 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 11.15
4 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.19
5 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.52
Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 10.6.2019 - 16:25) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.69
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.80
3 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.87
4 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.15
5 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (po, 10.6.2019 - 16:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.35
2 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.61
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.94
4 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.54
5 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 11.87
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (po, 10.6.2019 - 16:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.12
2 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.10
3 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.15
4 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 11.51
5 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (po, 10.6.2019 - 16:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.08
2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.69
3 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.53
4 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.36
Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (po, 10.6.2019 - 16:25) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.56
2 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.01
3 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.61
4 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.97
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.98
6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (po, 10.6.2019 - 16:25) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.60
2 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.96
3 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.03
4 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.59
5 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.26
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.69
2 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.08
3 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.12
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.35
5 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10.56
6 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.60
7 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.61
8 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.69
9 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.80
10 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.87
11 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.94
12 Adam SolarAdam Solar 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10.96
13 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.01
14 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.03
15 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.10
16 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.15
16 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.15
18 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.43
19 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 11.51
20 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.53
21 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.54
22 Jakub TopolJakub Topol 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.59
23 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.61
24 Jan ŽilinaJan Žilina 06 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 11.87
25 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.97
26 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.98
27 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.14
28 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.26
29 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.36
30 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.73
Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.03
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.59
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.22
4 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.56
5 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.77
2 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.66
3 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.34
4 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 11.35
5 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 11.84
6 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.04
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.71
3 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 11.25
4 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.35
5 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.00
6 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 12.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.08
2 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.89
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.93
4 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 12.19
5 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.43
Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.50
2 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.37
3 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.75
Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (po, 10.6.2019 - 16:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.27
2 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.69
3 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.98
4 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.10
5 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.85
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.77
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 10.03
3 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 10.04
4 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.08
5 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.50
6 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.59
7 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.66
8 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.71
9 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 10.89
10 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.22
11 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 11.25
12 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.27
13 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.34
14 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 11.35
14 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.35
16 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.69
17 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 11.84
18 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.93
19 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.98
20 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.00
21 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.10
22 Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 12.12
23 Nela PeterkováNela Peterková 06 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 12.19
24 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.37
25 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.43
26 Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 12.56
27 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.75
28 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.85
29 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.07
30 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 13.34
Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Johana ŠmehilováJohana Šmehilová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Tereza KobrlováTereza Kobrlová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 10.6.2019 - 17:50) official Vítr: -4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.79
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 10.00
3 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 10.08
4 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.21
5 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.64
6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.18
Celkem 6 závodníků
Finále B (po, 10.6.2019 - 17:50) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.65
2 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 10.84
3 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.87
4 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.25
5 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 11.48
Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále C (po, 10.6.2019 - 17:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josefína FymanováJosefína Fymanová 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 11.13
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.41
3 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.68
4 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 11.79
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.03
Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bříza, Kubelka, Blažek, Salač Bříza, Kubelka, Blažek, Salač ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 32.35
2 Toupal, Reichelt, Koptík, Vojáček Toupal, Reichelt, Koptík, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 32.58
3 Cápal, Krejčí, Šafránek, Zlesák Cápal, Krejčí, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 32.95
4 Blatný, Sniegoň, Topol, Pořízek Blatný, Sniegoň, Topol, Pořízek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 33.88
5 Fišer, Petráň, Parikh, Friedl Fišer, Petráň, Parikh, Friedl A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 35.16
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vodvářka, Kyselica, Gasiúnas-Demčenko, Pallas Vodvářka, Kyselica, Gasiúnas-Demčenko, Pallas Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 33.14
2 Starý, Adamčík, Lukeš, Mareš Starý, Adamčík, Lukeš, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.28
3 Machalický, Sikač, Schmidt, Ondriáš Machalický, Sikač, Schmidt, Ondriáš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 35.19
4 Mrštný, Koukal, Rubeš, Podlešák Mrštný, Koukal, Rubeš, Podlešák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 36.15
5 Kott, Váverka, Urbánek, Severa Kott, Váverka, Urbánek, Severa TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 39.85
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kaftan, Národa, Bradáč, Žilina Kaftan, Národa, Bradáč, Žilina AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 34.56
2 Kubík, Lachman, Pečený, Pečený Kubík, Lachman, Pečený, Pečený Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 35.38
3 Koverdynský, Fillo, Žák, Fifka Koverdynský, Fillo, Žák, Fifka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 36.58
Hlaváč, Jordanidis, Vačkář, Soural Hlaváč, Jordanidis, Vačkář, Soural SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bříza, Kubelka, Blažek, Salač Bříza, Kubelka, Blažek, Salač ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 32.35
2 Toupal, Reichelt, Koptík, Vojáček Toupal, Reichelt, Koptík, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 32.58
3 Cápal, Krejčí, Šafránek, Zlesák Cápal, Krejčí, Šafránek, Zlesák PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 32.95
4 Vodvářka, Kyselica, Gasiúnas-Demčenko, Pallas Vodvářka, Kyselica, Gasiúnas-Demčenko, Pallas Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 33.14
5 Starý, Adamčík, Lukeš, Mareš Starý, Adamčík, Lukeš, Mareš Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 33.28
6 Blatný, Sniegoň, Topol, Pořízek Blatný, Sniegoň, Topol, Pořízek SK JeseniovaSK Jeseniova 3 33.88
7 Kaftan, Národa, Bradáč, Žilina Kaftan, Národa, Bradáč, Žilina AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 34.56
8 Fišer, Petráň, Parikh, Friedl Fišer, Petráň, Parikh, Friedl A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 35.16
9 Machalický, Sikač, Schmidt, Ondriáš Machalický, Sikač, Schmidt, Ondriáš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 35.19
10 Kubík, Lachman, Pečený, Pečený Kubík, Lachman, Pečený, Pečený Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 35.38
11 Mrštný, Koukal, Rubeš, Podlešák Mrštný, Koukal, Rubeš, Podlešák SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 36.15
12 Koverdynský, Fillo, Žák, Fifka Koverdynský, Fillo, Žák, Fifka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 36.58
13 Kott, Váverka, Urbánek, Severa Kott, Váverka, Urbánek, Severa TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 39.85
Hlaváč, Jordanidis, Vačkář, Soural Hlaváč, Jordanidis, Vačkář, Soural SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 DNS

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 9.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroušková, Hliňáková, Krutilová, Táborská Jaroušková, Hliňáková, Krutilová, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.90
2 Lohse, Daněčková, Hoffmannová, Valentová Lohse, Daněčková, Hoffmannová, Valentová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 32.88
3 Růžičková, Brabencová, Veselá, Jaroušková Růžičková, Brabencová, Veselá, Jaroušková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 33.22
4 Franková, Růžičková, Jarošová, Fulínová Franková, Růžičková, Jarošová, Fulínová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 33.60
5 Rybková, Rybková, Preislerová, Píšová Rybková, Rybková, Preislerová, Píšová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 34.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 9.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ungerová, Kahle, Machová, Marcová Ungerová, Kahle, Machová, Marcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 34.68
2 Wogurková, Málková, Panušková, Rosecká Wogurková, Málková, Panušková, Rosecká SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 34.81
3 Suková, Gregerová, Mezerová, Melišíková Suková, Gregerová, Mezerová, Melišíková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 35.05
4 Váchová, Vítkovská, Vondřichová, Hazdrová Váchová, Vítkovská, Vondřichová, Hazdrová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 36.61
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 9.6.2019 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Havrdová, Stoklasová, Marková, Fojtíková Havrdová, Stoklasová, Marková, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 34.02
2 Hejdová, Fymanová, Nekvasilová, Randová Hejdová, Fymanová, Nekvasilová, Randová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 35.00
3 Lišková, Chvátalová, Grygarová, Matoušková Lišková, Chvátalová, Grygarová, Matoušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.23
4 Lustigová, Kettnerová, Svobodová, Leinweberová Lustigová, Kettnerová, Svobodová, Leinweberová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 36.46
Eremiášová, Miňovská, Šimáčková, Kofroňová Eremiášová, Miňovská, Šimáčková, Kofroňová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroušková, Hliňáková, Krutilová, Táborská Jaroušková, Hliňáková, Krutilová, Táborská SK JeseniovaSK Jeseniova 3 31.90
2 Lohse, Daněčková, Hoffmannová, Valentová Lohse, Daněčková, Hoffmannová, Valentová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 32.88
3 Růžičková, Brabencová, Veselá, Jaroušková Růžičková, Brabencová, Veselá, Jaroušková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 33.22
4 Franková, Růžičková, Jarošová, Fulínová Franková, Růžičková, Jarošová, Fulínová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 33.60
5 Havrdová, Stoklasová, Marková, Fojtíková Havrdová, Stoklasová, Marková, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 34.02
6 Rybková, Rybková, Preislerová, Píšová Rybková, Rybková, Preislerová, Píšová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 34.17
7 Ungerová, Kahle, Machová, Marcová Ungerová, Kahle, Machová, Marcová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 34.68
8 Wogurková, Málková, Panušková, Rosecká Wogurková, Málková, Panušková, Rosecká SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 34.81
9 Hejdová, Fymanová, Nekvasilová, Randová Hejdová, Fymanová, Nekvasilová, Randová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 35.00
10 Suková, Gregerová, Mezerová, Melišíková Suková, Gregerová, Mezerová, Melišíková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 35.05
11 Lišková, Chvátalová, Grygarová, Matoušková Lišková, Chvátalová, Grygarová, Matoušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.23
12 Lustigová, Kettnerová, Svobodová, Leinweberová Lustigová, Kettnerová, Svobodová, Leinweberová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 36.46
13 Váchová, Vítkovská, Vondřichová, Hazdrová Váchová, Vítkovská, Vondřichová, Hazdrová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 36.61
Eremiášová, Miňovská, Šimáčková, Kofroňová Eremiášová, Miňovská, Šimáčková, Kofroňová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DQ

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grabovski, Doležal, Čáha, Tůma Grabovski, Doležal, Čáha, Tůma TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:00.26
2 Sládek, Matej, Mlích, Zajíček Sládek, Matej, Mlích, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:04.53
3 Burian, Kobera, Pavinger, Kheil Burian, Kobera, Pavinger, Kheil SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:09.30
4 Čáp, Petráň, Ureš, Shon Čáp, Petráň, Ureš, Shon A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 3:29.51
5 Daněk, Vavroušek, Hodač, Rudhardt Daněk, Vavroušek, Hodač, Rudhardt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 3:33.24
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teplý, Laštovka, Gottwald, Hruška Teplý, Laštovka, Gottwald, Hruška ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:23.82
2 Marek, Ptáček, Forejt, Uchytil Marek, Ptáček, Forejt, Uchytil AC Praha 1890AC Praha 1890 2 3:24.18
3 Gruber, Manďák, Šíma, Bouša Gruber, Manďák, Šíma, Bouša TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:29.15
4 Hořejší, Votava, Havlice, Mogg Hořejší, Votava, Havlice, Mogg TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:32.32
5 Tomášek, Poděbradský, Veselý, Čislák Tomášek, Poděbradský, Veselý, Čislák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:37.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Grabovski, Doležal, Čáha, Tůma Grabovski, Doležal, Čáha, Tůma TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:00.26
2 Sládek, Matej, Mlích, Zajíček Sládek, Matej, Mlích, Zajíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:04.53
3 Burian, Kobera, Pavinger, Kheil Burian, Kobera, Pavinger, Kheil SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:09.30
4 Teplý, Laštovka, Gottwald, Hruška Teplý, Laštovka, Gottwald, Hruška ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:23.82
5 Marek, Ptáček, Forejt, Uchytil Marek, Ptáček, Forejt, Uchytil AC Praha 1890AC Praha 1890 2 3:24.18
6 Gruber, Manďák, Šíma, Bouša Gruber, Manďák, Šíma, Bouša TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:29.15
7 Čáp, Petráň, Ureš, Shon Čáp, Petráň, Ureš, Shon A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 3:29.51
8 Hořejší, Votava, Havlice, Mogg Hořejší, Votava, Havlice, Mogg TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:32.32
9 Daněk, Vavroušek, Hodač, Rudhardt Daněk, Vavroušek, Hodač, Rudhardt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 3:33.24
10 Tomášek, Poděbradský, Veselý, Čislák Tomášek, Poděbradský, Veselý, Čislák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:37.67

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 10.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kárníková, Tužilová, Hofmanová, Kalendová Kárníková, Tužilová, Hofmanová, Kalendová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:05.51
2 Kramešová, Váchová, Mandíková, Hegerová Kramešová, Váchová, Mandíková, Hegerová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 3:08.81
3 Fílová, Brabcová, Zbožínková, Hildprandtová Fílová, Brabcová, Zbožínková, Hildprandtová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:13.45
4 Machová, Zemanová, Ayeni, Mozgová Machová, Zemanová, Ayeni, Mozgová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:14.51
5 Oplištilová, Hronová, Poláková, Hollmannová Oplištilová, Hronová, Poláková, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:34.54
6 Kofroňová, Miňovská, Šimáčková, Kollárová Kofroňová, Miňovská, Šimáčková, Kollárová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:35.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 10.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janečková, Jelínková, Vršecká, Zítková Janečková, Jelínková, Vršecká, Zítková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 3:17.78
2 Vaňková, Čápová, Aldrovandi, Krumphanzlová Vaňková, Čápová, Aldrovandi, Krumphanzlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:19.67
3 Haneflová, Mezerová, Matoušková, Sejkotová Haneflová, Mezerová, Matoušková, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:29.05
4 Veselková, Petschová, Antušková, Lohse Veselková, Petschová, Antušková, Lohse Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:33.12
5 Paličková, Kváčová, Zdvihalová, Nidrová Paličková, Kváčová, Zdvihalová, Nidrová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:36.46
6 Budíková, Čermáková, Heinová, Prahlová Budíková, Čermáková, Heinová, Prahlová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:47.83
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kárníková, Tužilová, Hofmanová, Kalendová Kárníková, Tužilová, Hofmanová, Kalendová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:05.51
2 Kramešová, Váchová, Mandíková, Hegerová Kramešová, Váchová, Mandíková, Hegerová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 3:08.81
3 Fílová, Brabcová, Zbožínková, Hildprandtová Fílová, Brabcová, Zbožínková, Hildprandtová SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:13.45
4 Machová, Zemanová, Ayeni, Mozgová Machová, Zemanová, Ayeni, Mozgová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:14.51
5 Janečková, Jelínková, Vršecká, Zítková Janečková, Jelínková, Vršecká, Zítková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 3:17.78
6 Vaňková, Čápová, Aldrovandi, Krumphanzlová Vaňková, Čápová, Aldrovandi, Krumphanzlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:19.67
7 Haneflová, Mezerová, Matoušková, Sejkotová Haneflová, Mezerová, Matoušková, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:29.05
8 Veselková, Petschová, Antušková, Lohse Veselková, Petschová, Antušková, Lohse Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:33.12
9 Oplištilová, Hronová, Poláková, Hollmannová Oplištilová, Hronová, Poláková, Hollmannová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:34.54
10 Kofroňová, Miňovská, Šimáčková, Kollárová Kofroňová, Miňovská, Šimáčková, Kollárová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 3:35.79
11 Paličková, Kváčová, Zdvihalová, Nidrová Paličková, Kváčová, Zdvihalová, Nidrová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:36.46
12 Budíková, Čermáková, Heinová, Prahlová Budíková, Čermáková, Heinová, Prahlová TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 3:47.83

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.58
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 22 1.52
2 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 1.43
3 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 18 1.43
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 6 1.40
5 Mikuláš AndresMikuláš Andres
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 13 1.37
6 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 16 1.37
7 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 1.37
8 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 14 1.34
9 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 12 1.34
10 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 9 1.34
11 Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 1.34
12 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 1.31
13= Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 7 1.28
13= Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 1.28
David SurgaDavid Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 DNS
Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 8 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 DNS
Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 21 DNS
Matyáš VítMatyáš Vít
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 DNS
Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15 DNS
Jan SaudekJan Saudek
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 17 DNS
Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 NM
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 10.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.281.311.341.371.401.431.461.491.52
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 26 1.52
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 24 1.49
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 1.49
4 Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 20 1.37
5 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23 1.37
6 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 5 1.37
7 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 22 1.34
8= Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 18 1.31
8= Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 9 1.31
10= Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 1.31
10= Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 21 1.31
12 Natálie KotrčováNatálie Kotrčová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 11 1.28
13= Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 17 1.28
13= Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 19 1.28
15 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 14 1.28
16 Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 15 1.28
17 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 13 1.25
18= Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 1.25
18= Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 16 1.25
18= Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 1.25
21 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 1.25
Lucie PíchováLucie Píchová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 DNS
Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 NM
Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 NM
Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 4 NM
Mariana TomanováMariana Tomanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 6 NM
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 10.6.2019 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 30 5.33 -1.1 m/s 5.33  -1.15.31  +2.6x5.334.68  +2.7x5.28  +1.8
2 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 29 5.01 +2.4 m/s 4.84 -0.8 m/s 4.84  -0.84.75  +2.05.01  +2.45.014.78  +4.04.83  +0.94.69  +2.5
3 Adam OndriášAdam Ondriáš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 26 4.90 +2.2 m/s 4.53 +0.8 m/s 4.53  +0.84.90  +2.24.44  +3.44.904.58  +2.94.49  +2.6 +3.4
4 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 25 4.66 +1.4 m/s 4.32  +3.34.37  +2.24.15  +2.94.374.46  +5.94.17  +2.04.66  +1.4
5 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 20 4.60 +3.7 m/s 4.37 -0.8 m/s 4.37  -0.84.24  +2.04.60  +3.74.60x +2.74.54