výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva

Praha - Podvinný Mlýn (9. - 10. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.281.311.341.371.401.431.461.491.521.551.58
1 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 22 1.52
2 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 1.43
3 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 18 1.43
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 6 1.40
5 Mikuláš AndresMikuláš Andres
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 13 1.37
6 Filip MrštnýFilip Mrštný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 16 1.37
7 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 1.37
8 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 14 1.34
9 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 12 1.34
10 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 9 1.34
11 Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 1.34
12 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 1.31
13= Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 7 1.28
13= Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 1.28
David SurgaDavid Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 DNS
Lukáš HolinkaLukáš Holinka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 8 DNS
Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 DNS
Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 21 DNS
Matyáš VítMatyáš Vít
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 DNS
Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15 DNS
Jan SaudekJan Saudek
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 17 DNS
Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 NM
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 10.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.281.311.341.371.401.431.461.491.52
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 26 1.52
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 24 1.49
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 1.49
4 Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 20 1.37
5 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23 1.37
6 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 5 1.37
7 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 22 1.34
8= Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 18 1.31
8= Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 9 1.31
10= Clara D´AmbroscaClara D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 8 1.31
10= Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 21 1.31
12 Natálie KotrčováNatálie Kotrčová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 11 1.28
13= Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 17 1.28
13= Gaja RybkováGaja Rybková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 19 1.28
15 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 14 1.28
16 Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 15 1.28
17 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 13 1.25
18= Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 1.25
18= Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 16 1.25
18= Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 12 1.25
21 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 1.25
Lucie PíchováLucie Píchová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3 DNS
Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 NM
Vendula JelínkováVendula Jelínková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 NM
Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 4 NM
Mariana TomanováMariana Tomanová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 6 NM
Celkem 26 závodníků