výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií

Praha - Juliska (12. - 13. 10. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:37.36 697.00
2 41 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 4:48.58 627.00
3 13 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:55.41 586.00
49 Pavel SkalickýPavel Skalický 71 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 5:04.81 532.00
2 50 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:21.61 442.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:37.36 697.00
2 41 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 4:48.58 627.00
3 13 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 4:55.41 586.00
4 9 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 5:04.81 532.00
5 50 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:21.61 442.00
49 Pavel SkalickýPavel Skalický 71 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:55.49 586.00
2 44 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:05.29 530.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:26.49 768.00
2 14 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 4:33.77 720.00
3 13 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 5:10.53 501.00
4 48 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 5:45.77 325.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:26.49 768.00
2 14 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 4:33.77 720.00
3 7 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:55.49 586.00
4 44 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:05.29 530.00
5 13 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 5:10.53 501.00
6 48 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 5:45.77 325.00

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 13.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 4:42.55 664.00
2 6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:43.43 659.00
3 3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 4:47.47 634.00
4 51 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:50.00 619.00
5 18 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:52.74 602.00
6 47 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:00.36 558.00
7 17 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:05.36 529.00
8 11 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 5:13.24 486.00
9 1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:29.60 401.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 13.10.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:44.96 649.00
2 13 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 4:48.34 629.00
3 46 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:52.53 603.00
4 7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:56.50 580.00
5 49 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:00.28 558.00
6 51 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18 5:06.32 524.00
7 17 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 5:06.50 523.00
8 47 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 5:06.97 520.00
9 18 Mário KadákMário Kadák 02 Slávia Šp. Gym. TrenčínSlávia Šp. Gym. Trenčín 14 5:09.17 508.00
10 8 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 5:10.17 503.00
11 11 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:10.74 499.00
12 1 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:14.44 479.00
13 6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 5:18.92 456.00
14 10 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 5:30.35 398.00
15 3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 5:33.48 382.00
16 43 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 5:41.98 342.00
45 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
41 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13 DNS
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 4:42.55 664.00
2 6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:43.43 659.00
3 34 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:44.96 649.00
4 3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 4:47.47 634.00
5 13 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 4:48.34 629.00
6 51 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:50.00 619.00
7 46 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:52.53 603.00
8 18 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 4:52.74 602.00
9 7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:56.50 580.00
10 49 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:00.28 558.00
11 47 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:00.36 558.00
12 17 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:05.36 529.00
13 51 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18 5:06.32 524.00
14 17 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 5:06.50 523.00
15 47 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 5:06.97 520.00
16 18 Mário KadákMário Kadák 02 Slávia Šp. Gym. TrenčínSlávia Šp. Gym. Trenčín 14 5:09.17 508.00
17 8 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 5:10.17 503.00
18 11 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 5:10.74 499.00
19 11 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 5:13.24 486.00
20 1 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:14.44 479.00
21 6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 5:18.92 456.00
22 1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:29.60 401.00
23 10 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 5:30.35 398.00
24 3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 5:33.48 382.00
25 43 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 5:41.98 342.00
45 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNS
41 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13 DNS