výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií

Praha - Juliska (12. - 13. 10. 2019)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.41 771.00
2 41 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 12.01 649.00
3 13 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.44 567.00
4 9 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.51 554.00
5 50 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.83 497.00
6 49 Pavel SkalickýPavel Skalický 71 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.89 328.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 12.10.2019 - 13:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.59 734.00
2 13 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.82 687.00
3 4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.03 645.00
4 48 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.07 637.00
5 7 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.17 618.00
6 14 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 12.82 499.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 12.10.2019 - 11:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.41 771.00
2 51 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.70 711.00
3 34 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.80 691.00
4 3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.94 663.00
5 18 Mário KadákMário Kadák 02 Slávia Šp. Gym. TrenčínSlávia Šp. Gym. Trenčín 2 11.96 659.00
6 47 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.11 629.00
7 6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.16 620.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.10.2019 - 11:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.03 645.00
2 43 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.10 631.00
3 51 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.15 622.00
4 41 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.17 618.00
5 8 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.39 576.00
6 10 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.42 571.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.10.2019 - 11:45) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 12.22 608.00
2 11 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.36 582.00
3 47 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.41 573.00
4 46 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.57 543.00
5 45 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.74 513.00
6 7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.81 501.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.10.2019 - 11:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.99 653.00
2 17 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.04 643.00
3 1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.27 599.00
4 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.36 582.00
5 17 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.37 580.00
6 49 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.41 573.00
7 11 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.72 516.00
8 1 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.93 480.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.41 771.00
2 51 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11.70 711.00
3 34 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.80 691.00
4 3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.94 663.00
5 18 Mário KadákMário Kadák 02 Slávia Šp. Gym. TrenčínSlávia Šp. Gym. Trenčín 2 11.96 659.00
6 13 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.99 653.00
7 6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.03 645.00
8 17 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.04 643.00
9 43 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.10 631.00
10 47 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.11 629.00
11 51 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.15 622.00
12 6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.16 620.00
13 41 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 12.17 618.00
14 3 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 12.22 608.00
15 1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.27 599.00
16 11 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.36 582.00
16 10 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.36 582.00
18 17 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.37 580.00
19 8 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.39 576.00
20 47 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 12.41 573.00
20 49 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.41 573.00
22 10 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.42 571.00
23 46 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.57 543.00
24 11 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.72 516.00
25 45 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.74 513.00
26 7 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.81 501.00
27 1 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.93 480.00