výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií

Praha - Juliska (12. - 13. 10. 2019)

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.10.2019 - 14:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 19.36 853.00
2 5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.01 775.00
3 8 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.44 726.00
4 13 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 20.57 711.00
5 48 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.77 689.00
6 17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.91 673.00
7 6 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 21.22 639.00
8 14 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 21.79 579.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 12.10.2019 - 14:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.61 706.00
2 7 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.66 701.00
3 6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.78 687.00
4 34 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.86 679.00
5 49 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.94 670.00
6 51 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.70 589.00
7 4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.12 546.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 12.10.2019 - 14:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.33 628.00
2 45 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 21.46 614.00
3 9 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.55 604.00
4 18 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 21.81 577.00
5 7 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.98 560.00
6 3 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 22.14 544.00
7 12 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 23.20 443.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 12.10.2019 - 14:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.18 644.00
2 2 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.72 587.00
3 34 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.06 552.00
4 50 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.42 516.00
5 1 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 22.49 509.00
6 10 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 22.85 475.00
7 8 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.18 444.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 12.10.2019 - 14:30) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.74 585.00
2 3 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.08 550.00
3 41 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.07 455.00
4 5 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.10 452.00
5 43 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.18 444.00
6 11 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.56 410.00
7 13 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.65 402.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 19.36 853.00
2 5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.01 775.00
3 8 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.44 726.00
4 13 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 20.57 711.00
5 17 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 20.61 706.00
6 7 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.66 701.00
7 48 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 20.77 689.00
8 6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.78 687.00
9 34 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.86 679.00
10 17 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.91 673.00
11 49 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.94 670.00
12 47 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.18 644.00
13 6 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 21.22 639.00
14 46 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.33 628.00
15 45 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 21.46 614.00
16 9 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 21.55 604.00
17 51 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.70 589.00
18 2 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.72 587.00
19 44 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.74 585.00
20 14 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 21.79 579.00
21 18 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 21.81 577.00
22 7 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.98 560.00
23 34 Maya ManichováMaya Manichová 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.06 552.00
24 3 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.08 550.00
25 4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.12 546.00
26 3 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 22.14 544.00
27 50 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 22.42 516.00
28 1 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 22.49 509.00
29 10 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 22.85 475.00
30 41 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.07 455.00
31 5 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.10 452.00
32 8 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 23.18 444.00
32 43 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 23.18 444.00
34 12 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 23.20 443.00
35 11 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.56 410.00
36 13 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.65 402.00