výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD staršího žactva

Kladno (28. 4. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.4.2019 - 11:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.40
2 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.26
3 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.38
4 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.62
5 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.25
6 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.34
7 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.52
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.4.2019 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.79
2 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 07.97
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.50
4 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.63
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.65
6 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.23
7 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.14
Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.4.2019 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.20
2 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.31
3 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.33
4 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.53
5 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.56
6 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.58
Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.4.2019 - 11:00) official Vítr: -4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.74
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.87
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.02
4 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.51
5 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.59
6 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.60
7 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 8 09.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.40
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.74
3 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 07.79
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 07.87
5 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 07.97
6 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.02
7 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.20
8 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.26
9 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.31
10 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.33
11 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 08.38
12 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.50
13 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 08.51
14 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.53
15 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.56
16 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.58
17 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.59
18 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.60
19 David MachálekDavid Machálek 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.62
20 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 08.63
21 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.65
22 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 8 09.07
23 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.23
24 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.25
25 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.34
26 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.52
27 Radim KořínekRadim Kořínek 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 10.14
Dan VydraDan Vydra 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 28.4.2019 - 11:50) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.40 11.00
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.56 9.00
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 07.72 8.00
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 07.82 7.00
5 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.07 6.00
6 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 28.4.2019 - 11:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.19 4.00
2 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.21 3.00
3 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.28 2.00
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.31 1.00
5 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.42
Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.62
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.74
3 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.18
4 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.21
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.23
6 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.48
7 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.64
8 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.41
2 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.38
3 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 06 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 4 09.64
4 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.82
5 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.83
6 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.93
7 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 07 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3 10.17
8 Anna FlodrováAnna Flodrová 07 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 5 10.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.58
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.78
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.09
4 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.11
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
6 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 5 09.17
7 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.28
8 Terezie HollováTerezie Hollová 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 7 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 08.87
2 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.92
3 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.92
4 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.96
5 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.00
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.11
7 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.15
8 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.69
3 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.72
MS Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.89
5 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.06
6 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.65
7 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.97
8 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.71
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.73
3 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.23
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.28
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.45
6 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.10
7 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.55
Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (ne, 28.4.2019 - 11:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
2 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.17
MS Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.21
MS Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.63
MS Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.30
Klára Marie NovotnáKlára Marie Novotná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29
2 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.41
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.58
4 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.62
5 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.69
6 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.71
7 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 08.72
8 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.73
9 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.74
10 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.78
11 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.81
12 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 08.87
13 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.89
14 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 08.92
14 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.92
16 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.96
17 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 09.00
18 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.06
19 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.09
20 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.11
20 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.11
22 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.15
23 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.16
24 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 5 09.17
24 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.17
26 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.18
27 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.21
27 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.21
29 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.23
29 Markéta KosováMarkéta Kosová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.23
31 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.28
31 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.28
31 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.28
34 Terezie HollováTerezie Hollová 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 7 09.33
35 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.38
36 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.45
37 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.48
38 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.63
39 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.64
39 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 06 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 4 09.64
41 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.65
42 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.73
43 Rozálie ZemánkováRozálie Zemánková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.82
44 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.83
45 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.93
46 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.97
47 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.10
48 Tereza ŠmídováTereza Šmídová 07 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 3 10.17
49 Anna FlodrováAnna Flodrová 07 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 5 10.21
50 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.30
51 Eliška VébrováEliška Vébrová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 10.55
52 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.23
Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Klára Marie NovotnáKlára Marie Novotná 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 28.4.2019 - 12:00) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.29 11.00
2 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.32 9.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.59 8.00
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.66 7.00
5 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.75 6.00
6 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.92 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 28.4.2019 - 12:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.54 4.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.66 3.00
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.67 2.00
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.69 1.00
5 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.74
6 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.97
Celkem 6 závodníků