Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD staršího žactva

Kladno (28. 4. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 28.4.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 37.43 11.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 43.52 7.00
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 44.39 6.00
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 46.01 4.00
Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.4.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 39.28 9.00
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 43.26 8.00
3 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 45.44 5.00
4 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 48.37 3.00
5 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 52.11 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 37.43 11.00
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 39.28 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 43.26 8.00
4 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 43.52 7.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 44.39 6.00
6 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 45.44 5.00
7 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 46.01 4.00
8 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 3 48.37 3.00
9 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 52.11 2.00
Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 28.4.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 43.45 11.00
2 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 49.08 1.00
3 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 49.73
4 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 50.41
5 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 50.62
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 28.4.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 46.55 6.00
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 46.85 5.00
3 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 50.83
4 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 50.85
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 55.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 28.4.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 44.58 9.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 44.73 8.00
3 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 4 48.14 2.00
4 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 49.29
5 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 57.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 28.4.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 45.44 7.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 46.86 4.00
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 47.94 3.00
MS Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 57.66
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 43.45 11.00
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 44.58 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 44.73 8.00
4 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 45.44 7.00
5 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 46.55 6.00
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 46.85 5.00
7 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 46.86 4.00
8 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 47.94 3.00
9 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. ASportovní Centrum Nové Stra... 4 48.14 2.00
10 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 49.08 1.00
11 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 49.29
12 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 49.73
13 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 50.41
14 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 50.62
15 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 50.83
16 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 50.85
17 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 55.71
18 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 57.00
19 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 57.66