výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

100 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.31
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.56
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.84
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.95
5 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.33
6 Adam ZachAdam Zach 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.61
Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.31
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.55
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.14
4 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 12.16
5 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.44
6 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.86
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.06
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.93
3 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.02
4 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.29
5 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.45
6 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.65
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.03
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.43
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.61
4 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.19
5 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.13
208 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.03
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.06
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.31
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.43
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.55
6 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.61
7 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.93
8 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.02
9 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 12.14
10 Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 12.16
11 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.19
12 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.29
13 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 12.44
14 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.45
15 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.65
16 Radimír HolinaRadimír Holina 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 12.86
17 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.13
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
208 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.57
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.63
3 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 11.84
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.98
5 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.23
6 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.47
Jáchym KřížJáchym Kříž 02 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.49
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 11.83
3 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 12.09
4 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.63
5 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 12.81
6 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 12.87
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.49
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.57
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.63
4 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 11.83
5 Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 11.84
6 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.98
7 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 12.09
8 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.23
9 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.47
10 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.63
11 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 12.81
12 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 12.87
Jáchym KřížJáchym Kříž 02 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 DNS
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS

100 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.73
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.92
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.22
4 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.95
5 Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 14.10
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.78
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.98
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.06
4 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.71
Tereza ŠírlováTereza Šírlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.42
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.51
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.64
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.02
5 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.31
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.38
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.91
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.98
2 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 14.30
3 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.36
4 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.36
5 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 14.66
6 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 14.70
7 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 15.00
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.27
2 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 14.67
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.42
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.51
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.64
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.02
5 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.27
6 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.31
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.38
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.91
9 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.98
10 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 14.30
11 Terezie StaňkováTerezie Staňková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 14.36
11 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.36
13 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 14.66
14 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 14.67
15 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 14.70
16 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 15.00
Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 DNS
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.05
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.34
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.66
Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.68
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.31
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.05
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.68
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.31
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.34
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.38
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.66
Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.27
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.38
3 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.91
4 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.97
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.07
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.06
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.16
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.48
6 210 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.07
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.27
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.06
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.16
5 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.38
7 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.48
8 210 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.78
9 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.91
10 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.97
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.80
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.93
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.49
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.92
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.13
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.31
Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.08
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.59
3 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.36
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.80
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.93
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.08
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.49
6 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.59
7 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.13
8 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.92
9 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.31
10 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.36
Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS

200 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.59
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.21
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 28.06
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.16
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.89
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.60
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.62
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.71
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.53
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.21
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.16
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.89
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.60
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.62
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.71
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.78
7 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.53
8 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.21
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.74
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.89
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.32
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.35
5 224 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.49
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.65
2 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.01
3 223 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.20
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.23
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.89
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.95
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.22
3 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.78
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 31.03
5 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 31.87
Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.56
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.66
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 29.83
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.74
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.89
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.32
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.35
5 224 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.49
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.65
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.86
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.56
9 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.66
10 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.01
11 223 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.20
12 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.23
13 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 29.83
14 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.89
15 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.95
16 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.22
17 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.78
18 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 31.03
19 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 31.87
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS

400 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.71
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.65
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.29
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.25
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 52.38
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.84
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 53.91
4 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 54.46
5 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 54.57
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.81
Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.11
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.34
218 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 59.00
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.15
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 61.74
4 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 62.58
5 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 73.26
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 205 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 1:55.06
209 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNF
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:55.92
2 217 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:01.50
3 211 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:01.85
4 210 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:03.20
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 206 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:04.87
2 215 David ŠprinclDavid Šprincl 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:09.55
3 208 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:14.27
4 Matěj KubánekMatěj Kubánek 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 2:24.88
5 213 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:33.69
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 218 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:18.39
2 221 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 2:33.37
3 219 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:43.62
220 Eliška DrncováEliška Drncová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 224 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:25.83
2 223 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:33.58
3 226 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.70
4 222 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:48.22
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 209 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:58.11
Celkem 1 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 199 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:17.84
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 4:19.70
2 195 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:30.21
3 194 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:44.29
4 197 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 4:46.40
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 204 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:48.24
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 202 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 5:32.51
2 203 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:44.07
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09:41.01
2 183 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10:28.09
Celkem 2 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 188 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11:34.37
2 184 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12:16.20
3 186 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12:57.70
191 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 187 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12:31.70
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 189 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13:57.45
2 190 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14:03.15
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy

(so, 11.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.07
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.25
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.38
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 16.05
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 17.79
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.26
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.56
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.58
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.86
5 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.57
6 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 17.52
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.00
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.09
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.46
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.77
3 Jan GročekJan Groček 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.93
Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.09
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.40
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.62
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.32
5 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.67
6 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16.69
7 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 17.81
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 39.91
2 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 3 42.22
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.18
4 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 47.08
Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.13
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 46.37
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.04
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 47.14
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 47.53
6 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.41
2 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.53
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.08
4 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 46.13
2 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 46.37
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.04
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 47.14
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 47.53
6 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 50.41
7 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.53
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.07
9 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.08
10 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 51.72

400 m překážek - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.50
2 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 62.52
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 55.92
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.86
3 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 58.27
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.93
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 61.82
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 64.89
Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Šimon, Šepotěv, Litera, Frolík Šimon, Šepotěv, Litera, Frolík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 45.80
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řehák, Holub, Koška, Krakuvčík Řehák, Holub, Koška, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.02
4 Stehno, Podaný, Pecha, Tláskal Stehno, Podaný, Pecha, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 45.94
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Soukal, Šámal, Severa, Brát Soukal, Šámal, Severa, Brát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 45.26
5 Stehlík, Honzíček, Bürger, Červinka Stehlík, Honzíček, Bürger, Červinka SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 48.56
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šafránková, Šlehubrová, Tvrdá, Novotná Šafránková, Šlehubrová, Tvrdá, Novotná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 49.18
2 Havlová, Bennett, Jonášová, Quadrátová Havlová, Bennett, Jonášová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.88
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 1.90
2 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 1 1.85
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 1.95
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 1.70
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 1.80
2 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.75
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 1.70
4 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 7 1.65
5 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.60
Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 DNS
Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 6 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 1 1.45
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 1.63
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 2 1.55
3 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 3 1.55
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1 1.45
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.63
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 1.63
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 7 1.55
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 1.55
5 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 6 1.50
6 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4 1.50
7 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.45
8 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 1.40
Terezie StaňkováTerezie Staňková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.20
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 3 4.00 ----------o-xoxxx
2 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 4 3.50 o--o-o-xo--xxx
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 3.30 ----ooxxx
4 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1 3.20 o-oooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.204.004.204.40
1 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 3.00 o-oxooxoxxx
2 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 2.80 xxoxxooxoxxx
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.204.004.204.40
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 4.20 --------xxooxxx
2 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 3.10 --ooooxxoxxx
3 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 3.00 -xxoxooxxooxxx
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 2.80 xoooxoxxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.503.603.804.004.13
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 4.00 -ooxoxxx
Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3 3.20
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 2.80
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 2.80
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 2.50
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2 2.40
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1 6.39 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2 5.42 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 8 6.30 0.0
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 6.09 0.0
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 5.97 0.0
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 7 5.96 0.0
5 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 5.57 0.0
6 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 2 5.34 0.0
7 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 5.22 0.0
8 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
01 1 4.88 0.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 13 6.06 5.845.836.066.065.90--
2 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 8 5.84 4.29x5.785.785.615.835.84
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 12 5.84 5.605.545.845.845.62-5.61
4 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka
TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ...
02 2 5.50 5.504.985.315.505.024.575.37
5 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 5.47 5.475.36x5.475.345.31x
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 11 5.42 4.155.375.425.425.395.39-
7 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1 5.40 +0.0 m/s 4.93  +0.04.80  +0.05.40  +0.05.404.85  +0.05.33  +0.05.03  +0.0
8 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 5.27 5.275.054.825.270.00.00.0
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 6 5.16 5.165.065.145.16---
10 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 10 5.15 5.154.684.995.150.00.00.0
11 Pavel MrázekPavel Mrázek
Atletika BenešovAtletika Benešov
03 5 5.03 xx5.035.03---
12 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 4.65 x4.344.654.65---
Jáchym KřížJáchym Kříž
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 5.34 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 1 4.77 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 5.19 +0.5 m/s 0.0
2 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 5.01 +0.0 m/s 0.0
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 4.84 +0.0 m/s 0.0
4 219 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 4.23 +0.0 m/s 0.0
5 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 4.07 +0.0 m/s 0.0
6 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 4.01 +0.0 m/s 0.0
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 3.86 +0.0 m/s 0.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 5.18 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 19 5.15 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 18 5.04 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 4.86 -0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 13 4.83 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 16 4.77 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 4.68 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.47 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 10 4.34 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 4.31 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 4.18 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 4.17 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 4.13 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adéla BlažkováAdéla Blažková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 8 4.12 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 4.02 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kamila SládkováKamila Sládková
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 7 3.83 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SeberaMichal Sebera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1 13.93 -0.4 m/s 0.0
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 11.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 13.05 -0.5 m/s 0.0
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 13.01 -1.1 m/s 0.0
3 Jakub ŽákJakub Žák
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 2 11.66 -1.0 m/s 0.0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 11.94 +0.0 m/s 0.0
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 11.71 -0.5 m/s 0.0
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 11.66 0.0
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2 10.84 0.0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 10.62 0.0
2 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 09.46 0.0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 11.22 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 10.93 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 10.60 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 09.89 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 11 12.60 0.0
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12 12.09 0.0
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 10 11.75 0.0
4 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 10.96 0.0
5 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 10.75 0.0
6 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 2 10.59 0.0
7 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 09.49 0.0
8 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 6 09.38 0.0
9 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 09.04 0.0
10 Eliška ČernáEliška Černá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 3 08.24 0.0
Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 DNS 0.0
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3 09.87 0.0
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 5 09.64 0.0
3 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 08.24 0.0
4 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4 07.50 0.0
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 2 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 14.48 0.0
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 12.84 0.0
3 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 12.57 0.0
4 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 12.01 0.0
5 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 10.30 0.0
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5 10.21 0.0
7 Dalibor AndrlíkDalibor Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 3 08.44 0.0
Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 DNS 0.0
Daniel ČervášekDaniel Červášek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 1 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5 14.66 0.0
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 11.34 0.0
3 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 11.30 0.0
4 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 10.82 0.0
5 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2 10.78 0.0
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 4 14.94 0.0
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 10.69 0.0
Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
70 2 DNS 0.0
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 NM 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 11.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 5 52.69 0.0
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 4 34.41 0.0
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 2 28.43 0.0
4 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 24.27 0.0
5 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3 19.17 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 32.92 0.0
2 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2 24.77 0.0
3 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 22.48 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3 31.36 0.0
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 30.31 0.0
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 29.33 0.0
4 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 28.53 0.0
5 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 24.64 0.0
6 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10 23.91 0.0
7 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 22.77 0.0
8 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 8 22.26 0.0
9 Eliška ČernáEliška Černá
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
03 1 15.68 0.0
Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11 38.94 0.0
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 36.13 0.0
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 34.66 0.0
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 34.07 0.0
5 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10 32.16 0.0
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 8 30.29 0.0
7 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 29.59 0.0
8 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 27.92 0.0
9 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 27.03 0.0
10 Dalibor AndrlíkDalibor Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 1 20.44 0.0
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4 44.22 0.0
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5 43.89 0.0
3 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 37.61 0.0
4 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 27.95 0.0
Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 NM 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 42.77 0.0
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 1 34.19 0.0
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 52.38 0.0
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 44.31 0.0
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 39.75 0.0
4 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 34.45 0.0
5 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 29.03 0.0
6 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 2 28.92 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1 45.07 0.0
2 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 2 37.54 0.0
3 Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3 34.01 0.0
4 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 4 29.73 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka NovákováAnežka Nováková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1 29.22 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 54.12 0.0
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 50.33 0.0
3 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 38.57 0.0
4 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 2 34.73 0.0
5 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 32.13 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 11.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 2 34.65 0.0
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 30.35 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 11.5.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 3 68.40 0.0
Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 2 DNS 0.0
Petr KouckýPetr Koucký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 1 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 40.86 0.0
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5 37.86 0.0
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 36.81 0.0
4 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 2 28.09 0.0
5 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 20.39 0.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 40.40 0.0
2 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 4 35.61 0.0
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 2 33.20 0.0
4 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3 27.67 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4 32.97 0.0
2 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 31.33 0.0
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 29.79 0.0
Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 52.58 0.0
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 49.40 0.0
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 49.24 0.0
4 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 38.85 0.0
5 Matěj KubánekMatěj Kubánek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 2 35.42 0.0
6 Dalibor AndrlíkDalibor Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 4 19.88 0.0
Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3 DNS 0.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4 55.02 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 50.55 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 3 50.55 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Jakub KapalínJakub Kapalín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2 32.19 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 11.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 48.65 0.0
2 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 5 44.95 0.0
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 43.38 0.0
4 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 41.84 0.0
5 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 37.16 0.0
Celkem 5 závodníků