výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1 6.39 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 2 5.42 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 8 6.30 0.0
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 6.09 0.0
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 5.97 0.0
4 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 7 5.96 0.0
5 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 5.57 0.0
6 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 2 5.34 0.0
7 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 5.22 0.0
8 Martin AndresMartin Andres
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
01 1 4.88 0.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 13 6.06 5.845.836.066.065.90--
2 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 8 5.84 4.29x5.785.785.615.835.84
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 12 5.84 5.605.545.845.845.62-5.61
4 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka
TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ...
02 2 5.50 5.504.985.315.505.024.575.37
5 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 5.47 5.475.36x5.475.345.31x
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 11 5.42 4.155.375.425.425.395.39-
7 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1 5.40 +0.0 m/s 4.93  +0.04.80  +0.05.40  +0.05.404.85  +0.05.33  +0.05.03  +0.0
8 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 5.27 5.275.054.825.270.00.00.0
9 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 6 5.16 5.165.065.145.16---
10 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
02 10 5.15 5.154.684.995.150.00.00.0
11 Pavel MrázekPavel Mrázek
Atletika BenešovAtletika Benešov
03 5 5.03 xx5.035.03---
12 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 4.65 x4.344.654.65---
Jáchym KřížJáchym Kříž
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 2 5.34 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Dominika AntošováDominika Antošová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
97 1 4.77 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 5.19 +0.5 m/s 0.0
2 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 5.01 +0.0 m/s 0.0
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5 4.84 +0.0 m/s 0.0
4 219 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 4.23 +0.0 m/s 0.0
5 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 4.07 +0.0 m/s 0.0
6 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 4.01 +0.0 m/s 0.0
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 3.86 +0.0 m/s 0.0
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 17 5.18 +1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 19 5.15 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 18 5.04 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 4.86 -0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 13 4.83 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 16 4.77 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12 4.68 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 4.47 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 10 4.34 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5 4.31 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 15 4.18 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 6 4.17 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 4.13 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adéla BlažkováAdéla Blažková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 8 4.12 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 4.02 -0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kamila SládkováKamila Sládková
Atletika BenešovAtletika Benešov
02 7 3.83 +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků