výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.05
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.34
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.66
Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.68
2 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.31
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.38
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 23.05
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.68
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.31
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.34
5 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.38
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.66
Pavel MrázekPavel Mrázek 03 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 DNS

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.27
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.38
3 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.91
4 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.97
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.07
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.06
3 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.16
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.48
6 210 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 23.07
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.27
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.06
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.16
5 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.26
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 24.38
7 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 24.48
8 210 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.78
9 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.91
10 Jan GrigaJan Griga 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 26.97
Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.80
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.93
3 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.49
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.92
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.13
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.31
Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.08
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.59
3 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.36
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.80
2 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.81
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.93
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.08
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 24.49
6 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 24.59
7 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.13
8 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 25.92
9 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 26.31
10 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.36
Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS

200 m - Ženy

(so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.59
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.21
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 28.06
Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.16
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.89
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.60
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.62
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.71
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.78
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.53
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.21
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.16
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 25.89
3 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 26.60
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 26.62
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 26.71
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 26.78
7 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 29.53
8 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 30.21
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.74
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.89
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.32
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.35
5 224 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.49
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.65
2 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.01
3 223 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.20
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.23
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.89
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.95
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.22
3 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.78
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 31.03
5 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 31.87
Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 11.5.2019 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.56
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.66
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 29.83
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.74
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 25.89
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 26.32
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.35
5 224 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.49
6 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 27.65
7 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 27.86
8 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 28.56
9 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.66
10 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.01
11 223 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.20
12 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.23
13 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 29.83
14 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 29.89
15 Gabriela GolonkaGabriela Golonka 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 29.95
16 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 30.22
17 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.78
18 Kamila SládkováKamila Sládková 02 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 31.03
19 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 31.87
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DNS