Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců staršího žactva

Kladno (12. 5. 2019)
skok vysoký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 040704 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.73
2 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.70
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.61
skok vysoký - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.52
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 040314 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.46
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 041008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.40
skok o tyči - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HospodárJan Hospodár 041111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.60
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.60
3 Adam ChybaAdam Chyba 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.50
skok o tyči - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 040902 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.60
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 040306 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.50
3 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 050302 Atletika BenešovAtletika Benešov 2.10
skok daleký - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub DouděraJakub Douděra 040122 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.60
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.57
3 Matěj MachMatěj Mach 051113 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.52
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 040515 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 11.68
2 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10.70
3 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková 040325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.21
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.33
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald 040403 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.98
3 Jan NěmečekJan Němeček 040426 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.55
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 30.03
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 040515 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 28.76
3 Karolína DavidováKarolína Davidová 040709 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 28.15
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KotvaldPavel Kotvald 040403 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 39.27
2 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.58
3 Petr StehlíkPetr Stehlík 050525 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.25
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 33.91
2 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková 040127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.43
3 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 041114 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.33
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 040206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.35
2 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký 040417 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 23.92
3 Adam ZelenkaAdam Zelenka 041021 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.63
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.07
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 051024 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 32.12
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 040719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.45
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 12.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin KračekMartin Kraček 041208 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.39
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 35.63
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.16