výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců staršího žactva

Kladno (12. 5. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 12.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 217 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 2:07.23
2 223 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:17.29
3 219 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:19.54
4 218 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:25.67
5 220 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:28.74
6 209 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:31.15
7 210 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:31.72
8 215 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:32.84
9 211 Václav HoráčekVáclav Horáček 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:33.29
10 212 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:33.81
11 208 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 2:34.17
12 213 Jiří KoudelkaJiří Koudelka 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 10 2:45.56
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:26.21
2 236 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:30.66
3 242 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:31.80
4 244 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:32.72
5 237 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:34.36
6 241 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:34.44
7 238 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.85
8 239 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:43.96
9 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:47.04
233 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 246 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:38.03
2 201 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:42.61
3 223 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:42.62
4 206 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:45.97
5 247 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:47.86
6 222 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:48.37
7 224 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:50.22
8 221 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:54.35
9 226 Barbora PacourkováBarbora Pacourková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:59.94
10 Klára ČermákováKlára Čermáková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:07.76
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:26.21
2 236 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 2:30.66
3 242 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:31.80
4 244 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 2:32.72
5 237 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 2:34.36
6 241 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:34.44
7 238 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:34.85
8 246 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:38.03
9 201 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:42.61
10 223 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 10 2:42.62
11 239 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:43.96
12 206 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 2:45.97
13 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:47.04
14 247 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:47.86
15 222 Eliška PeterkováEliška Peterková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:48.37
16 224 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:50.22
17 221 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:54.35
18 226 Barbora PacourkováBarbora Pacourková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 2:59.94
19 Klára ČermákováKlára Čermáková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:07.76
233 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2 DNS