Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců staršího žactva

Kladno (12. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.80
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.04
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.13
4 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.16
5 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.87
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 12:45) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.05
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.34
3 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 19.50
4 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 20.04
5 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 20.65
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 12:45) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.27
2 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 20.53
3 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.89
4 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.20
5 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.45
6 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.33
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 19.07
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.33
3 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.44
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 19.56
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 21.69
6 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.87
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 12:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 17.81
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.18
3 229 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.42
4 Matyáš HessMatyáš Hess 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 21.60
5 Mikuláš JobekMikuláš Jobek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.50
6 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.80
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 17.81
3 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 18.04
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 18.13
5 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.16
6 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.87
7 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.05
8 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 19.07
9 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 19.08
10 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 19.33
11 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.34
12 Marek ČernýMarek Černý 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.44
13 Adam MacháčekAdam Macháček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 19.50
14 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 19.56
15 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 20.04
16 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.18
17 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 20.27
18 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 20.53
19 Josef PotužilJosef Potužil 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 20.65
20 229 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.42
21 Matyáš HessMatyáš Hess 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 21.60
22 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 21.69
23 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.87
24 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 21.89
25 Vojtěch KonrádVojtěch Konrád 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 22.20
26 Metoděj TůmaMetoděj Tůma 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 22.45
27 Mikuláš JobekMikuláš Jobek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.50
28 Roman RychlíkRoman Rychlík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.50
29 Daniel ŠkopDaniel Škop 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.33
Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.75
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.24
3 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.36
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.40
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.73
6 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 20.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.70
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.72
3 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 20.77
4 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.97
5 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.00
6 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.18
2 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.28
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.57
4 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.69
5 239 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.75
6 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.81
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.87
2 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.44
3 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.86
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.88
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.91
6 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.14
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.37
2 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.44
3 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.86
4 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.08
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 23.69
6 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.39
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.67
2 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.81
3 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.32
4 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.83
5 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 25.13
6 183 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.23
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 241 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.11
2 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.40
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.98
4 Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.16
5 206 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.35
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.47
2 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.36
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.69
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.64
5 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.79
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 12.5.2019 - 13:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 19.97
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.91
3 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.60
4 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.64
5 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.75
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 19.97
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.24
4 Zuzana FialováZuzana Fialová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 20.36
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.40
6 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 20.47
7 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.67
8 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.70
9 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.72
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.73
11 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 20.77
12 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 20.87
12 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.87
14 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 20.97
15 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.00
16 241 Nicol HolečkováNicol Holečková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.11
17 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.18
18 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 21.28
19 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.36
20 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.40
21 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 21.44
21 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.44
23 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.57
24 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 21.69
24 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 21.69
26 239 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.75
27 Beata MacurováBeata Macurová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.81
27 Barbora HlavsováBarbora Hlavsová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.81
29 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.86
30 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.88
31 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.91
31 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.91
33 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.98
34 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.14
35 Bára KomínováBára Komínová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 22.16
36 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.37
37 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.44
38 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.64
39 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.86
40 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.08
41 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.32
42 206 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.35
43 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.60
44 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.64
45 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 23.69
46 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.79
47 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.83
48 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 24.39
49 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.05
50 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 25.13
51 183 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 28.23