Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců staršího žactva

Kladno (12. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konvalina, Synek, Vinduška, Kratochvíl Konvalina, Synek, Vinduška, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.71
2 Polák, Hudeček, Nerad, Dvořák Polák, Hudeček, Nerad, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.26
3 Čurda, Saint-Bonnet, Hanousek, Klusoň Čurda, Saint-Bonnet, Hanousek, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 30.84
4 217 Šantavý, Müller, Kroužel, Boček Šantavý, Müller, Kroužel, Boček SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 30.99
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Douděra, Peroutka, Kalaš, Rosenberger Douděra, Peroutka, Kalaš, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 30.60
2 Boháč, Šašek, Jakoubek, Šátek Boháč, Šašek, Jakoubek, Šátek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 33.28
Hála, Hořejš, Nedvěd, Pernica Hála, Hořejš, Nedvěd, Pernica TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Konvalina, Synek, Vinduška, Kratochvíl Konvalina, Synek, Vinduška, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 28.71
2 Polák, Hudeček, Nerad, Dvořák Polák, Hudeček, Nerad, Dvořák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 29.26
3 Douděra, Peroutka, Kalaš, Rosenberger Douděra, Peroutka, Kalaš, Rosenberger TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 30.60
4 Čurda, Saint-Bonnet, Hanousek, Klusoň Čurda, Saint-Bonnet, Hanousek, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 30.84
5 217 Šantavý, Müller, Kroužel, Boček Šantavý, Müller, Kroužel, Boček SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 30.99
6 Boháč, Šašek, Jakoubek, Šátek Boháč, Šašek, Jakoubek, Šátek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 33.28
Hála, Hořejš, Nedvěd, Pernica Hála, Hořejš, Nedvěd, Pernica TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 12.5.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cardová, Pesslová, Radikovská, Vlková Cardová, Pesslová, Radikovská, Vlková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 31.02
2 Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 31.97
3 Pavelková, Kloučková, Bodnarová, Alexová Pavelková, Kloučková, Bodnarová, Alexová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 33.81
4 241 Holečková, Slánská, Dvořáková, Dvořáková Holečková, Slánská, Dvořáková, Dvořáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.97
237 Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 12.5.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zumrová, Jirouchová, Maierová, Brodská Zumrová, Jirouchová, Maierová, Brodská Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 33.29
2 181 Nováková, Kovačičová, Stehnová, Apltauerová Nováková, Kovačičová, Stehnová, Apltauerová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 33.88
3 Čapková, Havlíková, Illichová, Krejčová Čapková, Havlíková, Illichová, Krejčová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.71
4 Macurová, Jonáková, Bartáková, Vrbová Macurová, Jonáková, Bartáková, Vrbová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 35.62
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.5.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hůlová, Vidrichová, Somrová, Lamačová Hůlová, Vidrichová, Somrová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 31.34
2 Čechová, Jarošová, Fialová, Doubková Čechová, Jarošová, Fialová, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 32.01
3 Kusá, Koděrová, Štullerová, Novotná Kusá, Koděrová, Štullerová, Novotná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 33.26
4 239 Kašíková, Bechyňová, Hovorková, Vlachovská Kašíková, Bechyňová, Hovorková, Vlachovská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 34.52
Snášelová, Potměšilová, Korolová, Čermáková Snášelová, Potměšilová, Korolová, Čermáková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cardová, Pesslová, Radikovská, Vlková Cardová, Pesslová, Radikovská, Vlková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 31.02
2 Hůlová, Vidrichová, Somrová, Lamačová Hůlová, Vidrichová, Somrová, Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 31.34
3 Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 31.97
4 Čechová, Jarošová, Fialová, Doubková Čechová, Jarošová, Fialová, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 32.01
5 Kusá, Koděrová, Štullerová, Novotná Kusá, Koděrová, Štullerová, Novotná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 33.26
6 Zumrová, Jirouchová, Maierová, Brodská Zumrová, Jirouchová, Maierová, Brodská Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 33.29
7 Pavelková, Kloučková, Bodnarová, Alexová Pavelková, Kloučková, Bodnarová, Alexová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 33.81
8 181 Nováková, Kovačičová, Stehnová, Apltauerová Nováková, Kovačičová, Stehnová, Apltauerová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 33.88
9 241 Holečková, Slánská, Dvořáková, Dvořáková Holečková, Slánská, Dvořáková, Dvořáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.97
10 239 Kašíková, Bechyňová, Hovorková, Vlachovská Kašíková, Bechyňová, Hovorková, Vlachovská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 34.52
11 Čapková, Havlíková, Illichová, Krejčová Čapková, Havlíková, Illichová, Krejčová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.71
12 Macurová, Jonáková, Bartáková, Vrbová Macurová, Jonáková, Bartáková, Vrbová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 35.62
237 Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová Ludvíčková, Vrbová, Mašková, Mokrejšová Atletika BenešovAtletika Benešov 2 DNF
Snášelová, Potměšilová, Korolová, Čermáková Snášelová, Potměšilová, Korolová, Čermáková TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 DNS