výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Kladno (17. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.60 qA
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04 qA
3 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.27
4 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.39
5= Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.64
5= Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.64
7 201 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 09.88
8 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 10.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.32 qA
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.65 qA
3 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.92 qA
4 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.09 qB
5 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.12
6 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.25
7 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.59
8 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.04 qB
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.06 qB
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.18
4 270 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.35
5 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.51
6 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.12
7 Vojtěch DudaVojtěch Duda 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 11.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.87 qA
2 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.12
3 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.25
4 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.26
5 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.60
6 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.77
7 Tomáš LoukotaTomáš Loukota 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.07 qB
2 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.07 qB
3 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.09 qB
4 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.53
5 274 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.79
6 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.86
7 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.37
2 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.37
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.67
4 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.16
5 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (pá, 17.5.2019 - 16:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.20
2 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.40
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.46
4 229 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.32 qA
2 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.60 qA
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.65 qA
4 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.87 qA
5 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 08.92 qA
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.04 qA
6 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.04 qB
8 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.06 qB
9 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 09.07 qB
9 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.07 qB
11 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.09 qB
11 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.09 qB
13 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.12
13 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.12
15 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.18
16 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.20
17 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.25
17 Matyáš HavelMatyáš Havel 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.25
19 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.26
20 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.27
21 270 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.35
22 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.37
22 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.37
24 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.39
25 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.40
26 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 09.46
27 Adam PikaAdam Pika 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.51
28 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.53
29 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.59
30 Jakub LenochJakub Lenoch 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 09.60
31 Šimon ČervenýŠimon Červený 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.64
31 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 09.64
33 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 09.67
34 Jiří MikešJiří Mikeš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 09.68
35 Ondřej UrbanOndřej Urban 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.77
36 274 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 09.79
37 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.86
38 201 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 09.88
39 David PospíšilDavid Pospíšil 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.99
40 229 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.05
41 Tomáš LoukotaTomáš Loukota 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.07
42 Jiří FišerJiří Fišer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.12
43 Stanislav ProcházkaStanislav Procházka 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.16
44 Lukáš PetráčekLukáš Petráček 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 8 10.27
45 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 10.82
46 Vojtěch DudaVojtěch Duda 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 11.51

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 17.5.2019 - 17:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.37 11.00
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.58 9.00
3 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.65 8.00
4 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.96 7.00
5 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 09.09 6.00
6 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.5.2019 - 17:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 08.75 4.00
2 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.80 3.00
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.07 2.00
4 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.08 1.00
5 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 09.23
6 David NežernýDavid Nežerný 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.27
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.46 qA
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.52 qA
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.55 qA
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.64 qA
5 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 08.86 qA
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.87 qB
7 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.96 qB
8 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 8 09.07 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.85 qA
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01 qB
3 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.07 qB
4 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.15
5 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.33
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.45
7 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.57
8 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.39
2 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.45
3 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.52
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.61
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 09.79
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.91
7 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.96
8 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 10.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 290 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.42
2 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.48
3 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.57
4 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 09.58
5 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.06
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.13
7 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.33
8 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.03 qB
2 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.56
3 294 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.76
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.86
5 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.90
6 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.97
7 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.72
Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.20
2 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.33
3 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.59
4 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.11
5 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.16
6 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.16
7 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.76
Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.18
2 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.22
3 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.22
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.22
5 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 10.52
6 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.66
7 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.74
8 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.30
2 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.39
3 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.69
4 281 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.70
5 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.00
6 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.30
Aneta PřibylováAneta Přibylová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 DNS
Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (pá, 17.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.77
2 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.04
3 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.20
4 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 10.24
5 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.46 qA
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.52 qA
3 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.55 qA
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.64 qA
5 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 08.85 qA
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 08.86 qA
7 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 08.87 qB
8 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 08.96 qB
9 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01 qB
10 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.03 qB
11 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 8 09.07 qB
11 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.07 qB
13 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.15
14 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.20
15 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 09.30
16 Viktorie ŠtikováViktorie Štiková 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 09.33
16 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 09.33
18 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 09.39
18 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 09.39
20 290 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.42
21 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.45
21 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.45
23 Anna SvátkováAnna Svátková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 09.48
24 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.52
25 Anna GrigováAnna Grigová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 09.56
26 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.57
26 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.57
28 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 09.58
29 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 09.59
30 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.60
31 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.61
32 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.69
33 281 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.70
34 294 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.76
35 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.77
36 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 09.79
37 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 09.86
38 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.90
39 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.91
40 Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.96
41 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.97
42 Klára PoláčkováKlára Poláčková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 10.00
43 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 10.04
44 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 10.06
45 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.11
46 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.13
47 Zuzana MachováZuzana Machová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.16
47 Klára HudečkováKlára Hudečková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.16
49 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 10.18
50 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 10.20
50 Veronika ZadákováVeronika Zadáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 10.20
52 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 10.22
52 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 10.22
52 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.22
55 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 10.24
56 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.30
57 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.33
58 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 10.52
59 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.60
60 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 10.66
61 Ema HorováEma Horová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 10.72
62 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 10.74
63 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.76
63 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.76
65 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.86
Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 DNS
Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 DNS
Aneta PřibylováAneta Přibylová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 DNS
Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 17.5.2019 - 17:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.49 11.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.56 9.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.59 8.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.63 7.00
5 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.87 6.00
6 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 17.5.2019 - 17:10) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.72 4.00
2 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.79 3.00
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 08.88 2.00
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 08.97 1.00
5 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2 08.98
6 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 09.01
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.35 7.00
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.43 5.00
3 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.30
4 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.53
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 23.26
6 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.61
2 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.78
3 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.56
4 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.24
5 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.26
6 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 20.68 8.50
MS Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.07
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.32
4 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.42
5 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 26.04
Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.37 6.00
2 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.26
3 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 26.40
4 Prokop JanoušProkop Janouš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 26.79
5 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 27.24
6 Vojtěch DudaVojtěch Duda 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 29.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 20.68 8.50
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.75 1.00
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.69
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.41
5 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.75
6 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 23.86
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.67 11.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.60 4.00
3 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.96
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 22.75
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.08
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.24
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.63 3.00
2 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.71 2.00
3 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.24
4 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.45
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.69
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.89
2 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.96
3 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.72
4 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.67 11.00
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 20.68 8.50
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 20.68 8.50
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.35 7.00
5 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.37 6.00
6 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.43 5.00
7 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.60 4.00
8 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.63 3.00
9 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.71 2.00
10 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.75 1.00
11 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.96
12 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.30
13 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.53
14 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.61
15 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.69
16 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 22.75
17 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.78
18 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.89
19 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.07
20 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.08
21 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.24
21 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.24
23 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 23.26
23 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.26
25 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.32
26 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.41
27 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.42
28 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.52
29 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.56
30 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.75
31 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 23.86
32 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.96
33 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.24
34 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.26
35 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.45
36 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.69
37 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.72
38 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.96
39 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.28
40 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 26.04
41 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 26.40
42 Prokop JanoušProkop Janouš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 26.79
43 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 27.24
44 Vojtěch DudaVojtěch Duda 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 29.00
Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.98 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.77 9.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.16 7.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.50 6.00
5 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.90 3.00
6 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 22.25 1.00
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.75
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.21
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.33
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.74
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.05
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.56
2 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.63
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.54
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.71
5 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.78
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.12
2 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.95
3 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.32
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 25.40
5 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.86
Aneta PřibylováAneta Přibylová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 22.99
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.56
3 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.00
4 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.35
5 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.87
6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.60
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.32
2 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 25.37
3 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.38
4 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.53
Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
MS Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 22.85
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 23.20
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 23.52
4 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 23.63
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.40
6 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.69
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.05
2 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.26
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.22
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.69
5 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 25.47
6 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 26.08
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 21.75 4.00
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.49
3 271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.56
4 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 23.57
5 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 24.32
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 25.34
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67 5.00
2 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 22.08 2.00
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.61
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.02
5 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.03
6 251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.17
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.36
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.37
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.69
4 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.81
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.14 8.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.31
3 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 23.08
MS Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.98 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.77 9.00
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.14 8.00
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.16 7.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.50 6.00
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67 5.00
7 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 21.75 4.00
8 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.90 3.00
9 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.98
10 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.06
11 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 22.08 2.00
12 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 22.25 1.00
13 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.31
14 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.32
15 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.36
16 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.49
17 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.56
17 271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.56
19 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.61
20 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.75
21 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 22.85
22 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.93
23 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 22.99
24 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.02
25 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.05
26 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 23.08
27 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 23.20
28 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.21
29 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.26
30 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.33
31 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 23.52
32 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.56
33 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 23.57
34 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.63
34 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 23.63
36 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.74
37 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.00
38 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.03
39 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.12
40 251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.17
41 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.22
42 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 24.32
43 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.35
44 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.37
45 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.40
46 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.69
46 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.69
48 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.95
49 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.05
50 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.32
51 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 25.34
52 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 25.37
53 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.38
54 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 25.40
55 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 25.47
56 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.53
57 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.54
58 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.69
59 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.71
60 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.81
61 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.87
62 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 26.08
63 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.60
64 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.78
65 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.86
66 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.36
Aneta PřibylováAneta Přibylová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 270 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:24.36 11.00
2 277 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:26.24 9.00
3 266 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:32.42 7.00
4 276 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 3:39.61 6.00
5 274 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 3:42.31 4.00
6 201 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 3:42.35 3.00
7 273 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:49.98
8 178 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:52.34
9 179 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:57.24
10 176 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 4:18.52
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:28.05 8.00
2 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:40.32 5.00
3 229 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 3:44.29 2.00
4 227 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 3:46.71 1.00
5 213 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 3:48.36
6 197 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:49.14
7 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:51.42
8 177 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:51.83
9 250 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:56.62
189 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 270 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:24.36 11.00
2 277 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:26.24 9.00
3 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:28.05 8.00
4 266 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:32.42 7.00
5 276 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 3:39.61 6.00
6 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:40.32 5.00
7 274 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 3:42.31 4.00
8 201 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 3:42.35 3.00
9 229 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 3:44.29 2.00
10 227 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 3:46.71 1.00
11 213 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 3:48.36
12 197 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:49.14
13 273 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:49.98
14 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:51.42
15 177 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:51.83
16 178 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:52.34
17 250 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:56.62
18 179 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:57.24
19 176 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 4:18.52
189 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 DNS

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:23.67 9.00
2= 278 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 11 3:25.82 7.50
2= 244 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:25.82 7.50
4 296 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:41.92 4.00
5 290 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:44.86 3.00
6 289 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:46.15 2.00
7 287 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:46.39 1.00
8 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:49.05
9 294 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:55.33
10 284 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 4:05.42
251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:08.75 11.00
2 279 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:27.34 6.00
3 272 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 3:34.67 5.00
4 268 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 3:46.84
5 281 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:46.86
6 280 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:55.02
7 269 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:00.55
8 293 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 4:01.42
9 275 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 4:03.67
271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:08.75 11.00
2 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:23.67 9.00
3 278 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 11 3:25.82 7.50
3 244 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:25.82 7.50
5 279 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:27.34 6.00
6 272 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 3:34.67 5.00
7 296 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:41.92 4.00
8 290 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:44.86 3.00
9 289 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:46.15 2.00
10 287 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:46.39 1.00
11 268 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 3:46.84
12 281 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:46.86
13 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:49.05
14 280 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:55.02
15 294 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:55.33
16 269 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:00.55
17 293 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 4:01.42
18 275 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 4:03.67
19 284 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 4:05.42
251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 DNS
271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 15:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.26 11.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.37 9.00
3 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.88 6.00
4 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.15 5.00
5 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 12.22 4.00
6 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 13.27
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.67 8.00
2 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.83 7.00
3 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.26 3.00
4 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 12.85
5 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 13.21
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 15:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 12.62 2.00
2 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.84 1.00
3 Lukáš LuckýLukáš Lucký 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.75
4 Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.51
5 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.26 11.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.37 9.00
3 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.67 8.00
4 Šimon HalfarŠimon Halfar 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 11.83 7.00
5 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 11.88 6.00
6 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.15 5.00
7 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 12.22 4.00
8 Jonáš JaníkJonáš Janík 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 12.26 3.00
9 Šimon TeskaŠimon Teska 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 12.62 2.00
10 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.84 1.00
11 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 12.85
12 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 13.21
13 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 13.27
14 Lukáš LuckýLukáš Lucký 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 13.75
15 Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 14.51
16 Ondřej PrincOndřej Princ 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 14.68

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.04 11.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.32 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.53 8.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.11 7.00
5 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.23 6.00
6 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.50 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.80 4.00
2 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.01 3.00
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.14 2.00
MS Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.26
5 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.34 1.00
MS Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 12.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 296 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.37
2 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.75
3 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.94
4 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 13.55
5 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 14.31
6 Barbora Petra HlibokáBarbora Petra Hliboká 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 14.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.47
2 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 13.62
3 Barbora ŠvédováBarbora Švédová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 14.91
4 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 15.87
5 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 15.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 10.04 11.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 10.32 9.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.53 8.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.11 7.00
5 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.23 6.00
6 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 11.50 5.00
7 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 11.80 4.00
8 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.01 3.00
9 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.14 2.00
10 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 12.26
11 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 12.34 1.00
12 296 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 12.37
13 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.47
14 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 12.57
15 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 12.75
16 Iveta VeličkováIveta Veličková 07 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 12.94
17 Natálie ČervinkováNatálie Červinková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 13.55
18 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 13.62
19 Adéla Zoe HollováAdéla Zoe Hollová 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 14.31
20 Barbora Petra HlibokáBarbora Petra Hliboká 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 14.73
21 Barbora ŠvédováBarbora Švédová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 14.91
22 Kristýna KubizňákováKristýna Kubizňáková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 15.87
23 Lucie KottováLucie Kottová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 15.99

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Huml, Babuka, Palásek, Resch Huml, Babuka, Palásek, Resch Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:15.62 8.00
2 Mišík, Charvát, Soukup, Štěpánek Mišík, Charvát, Soukup, Štěpánek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:18.87 7.00
3 Cardoso, Donynets, Rosenkranz, Velíšek Cardoso, Donynets, Rosenkranz, Velíšek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:22.32 4.00
4 Drmla, Švarc, Havelka, Kříž Drmla, Švarc, Havelka, Kříž SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:31.77 2.00
5 Najman, Nežerný, Havel, Zemek Najman, Nežerný, Havel, Zemek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:38.90
6 Kalina, Fišer, Ploch, Šidík Kalina, Fišer, Ploch, Šidík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 4:00.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lipert, Bacílek, Kulhánek, Škubal Lipert, Bacílek, Kulhánek, Škubal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:19.92 6.00
2 Budín, Korbel, Krůta, Horník Budín, Korbel, Krůta, Horník TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 3:21.19 5.00
3 Kubánek, Pika, Veselý, Zrzavý Kubánek, Pika, Veselý, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:35.51 1.00
4 Burghelea, Karneth, Císař, Sitek Burghelea, Karneth, Císař, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 3:50.83
5 Beneš, Klouček, Lucký, Pavlíček Beneš, Klouček, Lucký, Pavlíček A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:51.32
6 Loukota, Bloudek, Tretiník, Bernášek Loukota, Bloudek, Tretiník, Bernášek Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 3:54.18
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Janků, Strnad, Hoffmann Avmedoski, Janků, Strnad, Hoffmann TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:10.30 11.00
2 Vošický, Somsedík, Doškář, Špicl Vošický, Somsedík, Doškář, Špicl Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:12.91 9.00
3 Zajac, Pospíšil, Lenoch, Komrska Zajac, Pospíšil, Lenoch, Komrska TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:27.10 3.00
4 276 Neumann, Mikeš, Petráček, Kovalský Neumann, Mikeš, Petráček, Kovalský Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 3:37.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Janků, Strnad, Hoffmann Avmedoski, Janků, Strnad, Hoffmann TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:10.30 11.00
2 Vošický, Somsedík, Doškář, Špicl Vošický, Somsedík, Doškář, Špicl Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:12.91 9.00
3 Huml, Babuka, Palásek, Resch Huml, Babuka, Palásek, Resch Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:15.62 8.00
4 Mišík, Charvát, Soukup, Štěpánek Mišík, Charvát, Soukup, Štěpánek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:18.87 7.00
5 Lipert, Bacílek, Kulhánek, Škubal Lipert, Bacílek, Kulhánek, Škubal A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:19.92 6.00
6 Budín, Korbel, Krůta, Horník Budín, Korbel, Krůta, Horník TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 3:21.19 5.00
7 Cardoso, Donynets, Rosenkranz, Velíšek Cardoso, Donynets, Rosenkranz, Velíšek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 3:22.32 4.00
8 Zajac, Pospíšil, Lenoch, Komrska Zajac, Pospíšil, Lenoch, Komrska TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:27.10 3.00
9 Drmla, Švarc, Havelka, Kříž Drmla, Švarc, Havelka, Kříž SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:31.77 2.00
10 Kubánek, Pika, Veselý, Zrzavý Kubánek, Pika, Veselý, Zrzavý Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:35.51 1.00
11 276 Neumann, Mikeš, Petráček, Kovalský Neumann, Mikeš, Petráček, Kovalský Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 3:37.00
12 Najman, Nežerný, Havel, Zemek Najman, Nežerný, Havel, Zemek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:38.90
13 Burghelea, Karneth, Císař, Sitek Burghelea, Karneth, Císař, Sitek TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 3:50.83
14 Beneš, Klouček, Lucký, Pavlíček Beneš, Klouček, Lucký, Pavlíček A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:51.32
15 Loukota, Bloudek, Tretiník, Bernášek Loukota, Bloudek, Tretiník, Bernášek Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 3:54.18
16 Kalina, Fišer, Ploch, Šidík Kalina, Fišer, Ploch, Šidík A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 4:00.62

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nevrlá, Havlíčková, Kučerová, Vilímová Nevrlá, Havlíčková, Kučerová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:12.19 9.00
2 295 Míková, Jedličková, Žáčková, Blaschkeová Míková, Jedličková, Žáčková, Blaschkeová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:14.54 6.00
3 Valachová, Nedvědová, Šedivá, Bramborová Valachová, Nedvědová, Šedivá, Bramborová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:16.76 5.00
4 Machová, Kučerová, Kocourková, Pospíšilová Machová, Kučerová, Kocourková, Pospíšilová TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:28.75 3.00
5 Antošová, Jakabová, Šporclová, Studenovská Antošová, Jakabová, Šporclová, Studenovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:43.66
6 Bártová, Bernátová, Narguet, Šmerdová Bártová, Bernátová, Narguet, Šmerdová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:54.45
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Káňová, Novotná, Hassmannová Čermáková, Káňová, Novotná, Hassmannová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:07.77 11.00
2 191 Švarcová, Menclová, Schönová, Diedrichová Švarcová, Menclová, Schönová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:14.28 8.00
3 Bláhová, Dragounová, Kubová, Slámová Bláhová, Dragounová, Kubová, Slámová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:26.73 4.00
4 Chaloupecká, Kottová, Šteflová, Badinová Chaloupecká, Kottová, Šteflová, Badinová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:36.43
5 Aulická, Bečková, Čelikovská, Farfánová Aulická, Bečková, Čelikovská, Farfánová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:48.76
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:14.44 7.00
2 Peterková, Grigová, Hodíková, Preti Peterková, Grigová, Hodíková, Preti A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:28.96 2.00
3 Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:34.46
4 Zadáková, Čermáková, Fikesová, Pavlíčková Zadáková, Čermáková, Fikesová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:43.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blahutová, Kozohorská, Chlaňová, Vařeková Blahutová, Kozohorská, Chlaňová, Vařeková SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 3:32.77 1.00
2 Nedvědová, Hoďáková, Vágnerová, Šestáková Nedvědová, Hoďáková, Vágnerová, Šestáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:33.54
3 279 Štruplová, Křížková, Rambousková, Jirouchová Štruplová, Křížková, Rambousková, Jirouchová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:37.13
4 Veličková, Hliboká, Hollová, Štiková Veličková, Hliboká, Hollová, Štiková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 3:43.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čermáková, Káňová, Novotná, Hassmannová Čermáková, Káňová, Novotná, Hassmannová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:07.77 11.00
2 Nevrlá, Havlíčková, Kučerová, Vilímová Nevrlá, Havlíčková, Kučerová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:12.19 9.00
3 191 Švarcová, Menclová, Schönová, Diedrichová Švarcová, Menclová, Schönová, Diedrichová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:14.28 8.00
4 Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Vágnerová, Baumrukrová, Kalašová, Pischnothová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:14.44 7.00
5 295 Míková, Jedličková, Žáčková, Blaschkeová Míková, Jedličková, Žáčková, Blaschkeová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:14.54 6.00
6 Valachová, Nedvědová, Šedivá, Bramborová Valachová, Nedvědová, Šedivá, Bramborová TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:16.76 5.00
7 Bláhová, Dragounová, Kubová, Slámová Bláhová, Dragounová, Kubová, Slámová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:26.73 4.00
8 Machová, Kučerová, Kocourková, Pospíšilová Machová, Kučerová, Kocourková, Pospíšilová TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:28.75 3.00
9 Peterková, Grigová, Hodíková, Preti Peterková, Grigová, Hodíková, Preti A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:28.96 2.00
10 Blahutová, Kozohorská, Chlaňová, Vařeková Blahutová, Kozohorská, Chlaňová, Vařeková SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 3:32.77 1.00
11 Nedvědová, Hoďáková, Vágnerová, Šestáková Nedvědová, Hoďáková, Vágnerová, Šestáková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:33.54
12 Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková Červinková, Hudečková, Plochová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 3:34.46
13 Chaloupecká, Kottová, Šteflová, Badinová Chaloupecká, Kottová, Šteflová, Badinová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:36.43
14 279 Štruplová, Křížková, Rambousková, Jirouchová Štruplová, Křížková, Rambousková, Jirouchová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 3:37.13
15 Zadáková, Čermáková, Fikesová, Pavlíčková Zadáková, Čermáková, Fikesová, Pavlíčková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:43.18
16 Veličková, Hliboká, Hollová, Štiková Veličková, Hliboká, Hollová, Štiková Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 3:43.56
17 Antošová, Jakabová, Šporclová, Studenovská Antošová, Jakabová, Šporclová, Studenovská Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:43.66
18 Aulická, Bečková, Čelikovská, Farfánová Aulická, Bečková, Čelikovská, Farfánová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 3:48.76
19 Bártová, Bernátová, Narguet, Šmerdová Bártová, Bernátová, Narguet, Šmerdová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:54.45

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.46 Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 1.43 ooxxooxoxoxxoxxx 11.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 1.40 ooooxoxoxxx 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 5 1.35 oooooxxx 8.00
4 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 1.35 xooooxoxxx 7.00
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 1.30 oooxoxxx 6.00
6 Martin StuchlíkMartin Stuchlík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3 1.30 oooxxox 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.45 Body
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 18 1.40 --ooooxoxxx 11.00
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 21 1.35 -oxooooxxx 9.00
3 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 1.35 oooooxoxxx 8.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 13 1.35 ooooxoxoxxx 7.00
5= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19 1.35 -oooxxoxoxxx 5.50
5= Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 17 1.35 -ooxxooxoxxx 5.50
7= 268 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 14 1.30 -ooooxxx 3.50
7= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 1.30 oooooxxx 3.50
9 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 20 1.25 ooooxxx 2.00
10 Klára PoláčkováKlára Poláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 11 1.25 ooxooxxx 1.00
11 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 8 1.25 oxoxooxxx
12= Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 10 1.25 oooxoxxx
12= Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 5 1.25 oooxoxxx
14= 272 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 3 1.20 oooxxx
14= Barbora BadinováBarbora Badinová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1 1.20 oooxxx
16 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 12 1.20 ooxxoxxx
17 244 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 9 1.15 ooxxx
18 Eliška BártováEliška Bártová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 6 1.15 oxoxxx
19 293 Natálie NarguetNatálie Narguet
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 7 1.10 oxxx
20 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 4 0.00 xxx
Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 2 DNS
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 35 4.68 +0.0 m/s 4.68  +0.00.00.04.680.00.00.0 11.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 33 4.52 -0.6 m/s 4.52  -0.60.00.04.520.00.00.0 9.00
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 32 4.50 +0.0 m/s 4.50  +0.00.00.04.500.00.00.0 8.00
4 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 8 4.44 +0.0 m/s 4.44  +0.00.00.04.440.00.00.0 7.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 30 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.00.00.04.400.00.00.0 6.00
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 34 4.39 -0.9 m/s 4.39  -0.90.00.04.390.00.00.0 5.00
7 Šimon HalfarŠimon Halfar
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 5 4.22 +0.3 m/s 4.22  +0.30.00.04.220.00.00.0 4.00
8 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 29 4.17 -0.6 m/s 4.17  -0.60.00.04.170.00.00.0 3.00
9 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 4.15 +0.0 m/s 4.15  +0.00.00.04.150.00.00.0 2.00
10 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 13 4.14 +0.2 m/s 4.14  +0.20.00.04.140.00.00.0 1.00
11 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 25 4.11 +0.9 m/s 4.11  +0.90.00.04.110.00.00.0
12 227 Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 18 4.10 -0.9 m/s 4.10  -0.90.00.04.100.00.00.0
13 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 10 4.09 -0.8 m/s 4.09  -0.80.00.04.090.00.00.0
14 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 28 4.01 -1.3 m/s 4.01  -1.30.00.04.010.00.00.0
15 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 31 3.98 -0.4 m/s 3.98  -0.40.00.03.980.00.00.0
16 277 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 22 3.97 +0.2 m/s 3.97  +0.20.00.03.970.00.00.0
17 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 23 3.95 +0.4 m/s 3.95  +0.40.00.03.950.00.00.0
18 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 7 3.93 -2.2 m/s 3.93  -2.20.00.03.930.00.00.0
19 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 27 3.92 +0.1 m/s 3.92  +0.10.00.03.920.00.00.0
20 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3 3.88 -1.6 m/s 3.88  -1.60.00.03.880.00.00.0
21 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 3.87 +0.7 m/s 3.68  +0.73.87  +0.73.703.870.00.00.0
22 Šimon TeskaŠimon Teska
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 17 3.87 -0.3 m/s 3.87  -0.3x3.643.870.00.00.0
23 Filip ŠkubalFilip Škubal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 3.86 +1.7 m/s 3.623.86  +1.73.753.860.00.00.0
24 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 20 3.86 -0.8 m/s 3.86  -0.8x3.243.860.00.00.0
25 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 24 3.83 -1.4 m/s 3.83  -1.40.00.03.830.00.00.0
26 Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 9 3.77 -1.8 m/s 3.77  -1.80.00.03.770.00.00.0
27 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 26 3.76 +0.7 m/s 3.76  +0.70.00.03.760.00.00.0
28 Lukáš LuckýLukáš Lucký
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 11 3.74 +0.0 m/s 3.74  +0.00.00.03.740.00.00.0
29 Jiří MikešJiří Mikeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 12 3.72 +0.0 m/s 3.72  +0.00.00.03.720.00.00.0
30 178 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 3.64 +0.0 m/s 3.64  +0.00.00.03.640.00.00.0
31 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 2 3.60 +0.0 m/s 3.60  +0.00.00.03.600.00.00.0
32 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 21 3.51 +0.0 m/s 3.51  +0.00.00.03.510.00.00.0
33 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 14 3.30 +1.0 m/s 3.30  +1.00.00.03.300.00.00.0
34 Ondřej PrincOndřej Princ
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 3.18 -0.8 m/s 3.18  -0.80.00.03.180.00.00.0
35 176 Lukáš BernášekLukáš Bernášek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 3.17 -2.8 m/s 3.17  -2.80.00.03.170.00.00.0
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 39 4.63 -2.0 m/s 4.63  -2.00.00.04.630.00.00.0 11.00
2 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 36 4.59 -0.4 m/s 4.59  -0.40.00.04.590.00.00.0 9.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 31 4.52 -0.3 m/s 4.52  -0.30.00.04.520.00.00.0 8.00
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 35 4.46 -2.0 m/s 4.46  -2.00.00.04.460.00.00.0 7.00
5 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 29 4.43 -0.8 m/s 4.43  -0.80.00.04.430.00.00.0 6.00
6 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 40 4.40 +0.1 m/s 4.40  +0.10.00.04.400.00.00.0 5.00
7 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 33 4.34 +1.2 m/s 4.34  +1.20.00.04.340.00.00.0 4.00
8 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 37 4.25 -1.3 m/s 4.25  -1.30.00.04.250.00.00.0 3.00
9 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 24 4.24 +0.8 m/s 4.24  +0.80.00.04.240.00.00.0 2.00
10 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 38 4.21 -1.9 m/s 4.21  -1.90.00.04.210.00.00.0 1.00
11 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 28 4.13 -0.2 m/s 4.13  -0.20.00.04.130.00.00.0
12 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 25 4.12 +1.5 m/s 4.12  +1.50.00.04.120.00.00.0
13 279 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 21 4.02 -0.2 m/s 4.02  -0.20.00.04.020.00.00.0
14 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.00.00.04.010.00.00.0
15 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 22 3.98 +1.5 m/s 3.98  +1.50.00.03.980.00.00.0
16 Michaela JakabováMichaela Jakabová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 32 3.96 +0.1 m/s 3.96  +0.10.00.03.960.00.00.0
17 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 30 3.91 -1.2 m/s 3.91  -1.20.00.03.910.00.00.0
18 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 7 3.90 +1.6 m/s 3.90  +1.60.00.03.900.00.00.0
19 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 27 3.86 +0.0 m/s 3.86  +0.00.00.03.860.00.00.0
20 Barbora ŠvédováBarbora Švédová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 12 3.80 -1.1 m/s 3.80  -1.10.00.03.800.00.00.0
21 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 18 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.00.00.03.770.00.00.0
22 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 34 3.76 -1.9 m/s 3.76  -1.90.00.03.760.00.00.0
23 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 23 3.73 +1.0 m/s 3.73  +1.00.00.03.730.00.00.0
24 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 3.67 +0.0 m/s 3.67  +0.00.00.03.670.00.00.0
25 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 20 3.62 -1.3 m/s 3.62  -1.30.00.03.620.00.00.0
26 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 26 3.61 -1.1 m/s 3.61  -1.10.00.03.610.00.00.0
27 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 11 3.60 -1.1 m/s 3.60  -1.10.00.03.600.00.00.0
28 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 3.59 +0.0 m/s 3.59  +0.00.00.03.590.00.00.0
29 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 3.48 +0.5 m/s 3.48  +0.50.00.03.480.00.00.0
30 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 2 3.33 +0.1 m/s 3.33  +0.10.00.03.330.00.00.0
31 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 17 3.27 -0.4 m/s 3.27  -0.40.00.03.270.00.00.0
32 284 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 1 3.25 -2.7 m/s 3.25  -2.70.00.03.250.00.00.0
33 Klára HudečkováKlára Hudečková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 6 3.24 -0.1 m/s 3.24  -0.10.00.03.240.00.00.0
34 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 15 3.21 +0.0 m/s 3.21  +0.00.00.03.210.00.00.0
35 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 14 2.86 +1.0 m/s 2.86  +1.00.00.02.860.00.00.0
36 269 Karolína SkalováKarolína Skalová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 16 2.82 +1.7 m/s 2.82  +1.70.00.02.820.00.00.0
37 Ema HorováEma Horová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 2.59 +0.0 m/s 2.59  +0.00.00.02.590.00.00.0
Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta TesařováAneta Tesařová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 9 11.06 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19 10.07 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 10 09.97 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 278 Lucie LetováLucie Letová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 8 09.23 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 1 08.94 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 08.76 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Kateřina BečkováKateřina Bečková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 17 08.50 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 4 08.40 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 289 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 5 07.70 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 18 07.65 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 2 07.34 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 15 07.30 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Kateřina KotováKateřina Kotová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 7 07.21 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 6 06.99 0.00.00.00.00.00.00.0
15 280 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 11 06.76 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Adéla StaškováAdéla Stašková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 12 06.45 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 06.08 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 13 05.77 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 16 05.75 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 5 09.61 09.610.00.009.610.00.00.0 11.00
2 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 3 09.47 09.470.00.009.470.00.00.0 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19 09.29 09.290.00.009.290.00.00.0 8.00
4 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 18 09.24 09.240.00.009.240.00.00.0 7.00
5