Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Kladno (17. 5. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.43 11.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.40 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.35 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.40 11.00
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.35 9.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.35 8.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr JordánPetr Jordán 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4.68 11.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.52 9.00
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.50 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.63 11.00
2 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.59 9.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.52 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eleonor MakrisEleonor Makris 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11.06 11.00
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.07 9.00
3 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.97 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.61 11.00
2 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.47 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.29 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon ČernýŠimon Černý 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 56.07 11.00
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 51.15 9.00
3 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 49.90 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 17.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 48.87 11.00
2 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 46.27 9.00
3 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 44.42 8.00