výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Kladno (17. 5. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 270 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:24.36 11.00
2 277 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:26.24 9.00
3 266 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:32.42 7.00
4 276 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 3:39.61 6.00
5 274 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 3:42.31 4.00
6 201 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 3:42.35 3.00
7 273 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:49.98
8 178 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:52.34
9 179 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:57.24
10 176 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 4:18.52
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:28.05 8.00
2 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:40.32 5.00
3 229 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 3:44.29 2.00
4 227 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 3:46.71 1.00
5 213 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 3:48.36
6 197 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:49.14
7 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:51.42
8 177 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:51.83
9 250 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:56.62
189 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 270 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 3:24.36 11.00
2 277 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:26.24 9.00
3 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 3:28.05 8.00
4 266 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 3:32.42 7.00
5 276 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 3:39.61 6.00
6 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:40.32 5.00
7 274 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 3:42.31 4.00
8 201 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 10 3:42.35 3.00
9 229 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 10 3:44.29 2.00
10 227 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 9 3:46.71 1.00
11 213 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 3:48.36
12 197 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:49.14
13 273 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:49.98
14 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:51.42
15 177 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:51.83
16 178 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:52.34
17 250 Bedřich Jan QuadrátBedřich Jan Quadrát 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 3:56.62
18 179 Matěj KloučekMatěj Klouček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 9 3:57.24
19 176 Lukáš BernášekLukáš Bernášek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 4:18.52
189 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 DNS

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:23.67 9.00
2= 278 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 11 3:25.82 7.50
2= 244 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:25.82 7.50
4 296 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:41.92 4.00
5 290 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:44.86 3.00
6 289 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:46.15 2.00
7 287 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:46.39 1.00
8 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:49.05
9 294 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:55.33
10 284 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 4:05.42
251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:08.75 11.00
2 279 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:27.34 6.00
3 272 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 3:34.67 5.00
4 268 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 3:46.84
5 281 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:46.86
6 280 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:55.02
7 269 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:00.55
8 293 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 4:01.42
9 275 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 4:03.67
271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 3:08.75 11.00
2 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:23.67 9.00
3 278 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 11 3:25.82 7.50
3 244 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 3:25.82 7.50
5 279 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 3:27.34 6.00
6 272 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 3:34.67 5.00
7 296 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 3:41.92 4.00
8 290 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:44.86 3.00
9 289 Karolína ChlaňováKarolína Chlaňová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 8 3:46.15 2.00
10 287 Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 3:46.39 1.00
11 268 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 3:46.84
12 281 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:46.86
13 259 Nikola KorbelováNikola Korbelová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 10 3:49.05
14 280 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 3:55.02
15 294 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 3:55.33
16 269 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 4:00.55
17 293 Natálie NarguetNatálie Narguet 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 4:01.42
18 275 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 4:03.67
19 284 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 4:05.42
251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 DNS
271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 10 DNS