Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Kladno (17. 5. 2019)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 35 4.68 +0.0 m/s 4.68  +0.00.00.04.680.00.00.0 11.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 33 4.52 -0.6 m/s 4.52  -0.60.00.04.520.00.00.0 9.00
3 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 32 4.50 +0.0 m/s 4.50  +0.00.00.04.500.00.00.0 8.00
4 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 8 4.44 +0.0 m/s 4.44  +0.00.00.04.440.00.00.0 7.00
5 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 30 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.00.00.04.400.00.00.0 6.00
6 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 34 4.39 -0.9 m/s 4.39  -0.90.00.04.390.00.00.0 5.00
7 Šimon HalfarŠimon Halfar
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 5 4.22 +0.3 m/s 4.22  +0.30.00.04.220.00.00.0 4.00
8 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 29 4.17 -0.6 m/s 4.17  -0.60.00.04.170.00.00.0 3.00
9 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 4.15 +0.0 m/s 4.15  +0.00.00.04.150.00.00.0 2.00
10 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 13 4.14 +0.2 m/s 4.14  +0.20.00.04.140.00.00.0 1.00
11 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 25 4.11 +0.9 m/s 4.11  +0.90.00.04.110.00.00.0
12 227 Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 18 4.10 -0.9 m/s 4.10  -0.90.00.04.100.00.00.0
13 Vojtěch KovalskýVojtěch Kovalský
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
06 10 4.09 -0.8 m/s 4.09  -0.80.00.04.090.00.00.0
14 František KlimešFrantišek Klimeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 28 4.01 -1.3 m/s 4.01  -1.30.00.04.010.00.00.0
15 Lukáš MišíkLukáš Mišík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 31 3.98 -0.4 m/s 3.98  -0.40.00.03.980.00.00.0
16 277 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 22 3.97 +0.2 m/s 3.97  +0.20.00.03.970.00.00.0
17 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 23 3.95 +0.4 m/s 3.95  +0.40.00.03.950.00.00.0
18 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 7 3.93 -2.2 m/s 3.93  -2.20.00.03.930.00.00.0
19 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 27 3.92 +0.1 m/s 3.92  +0.10.00.03.920.00.00.0
20 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3 3.88 -1.6 m/s 3.88  -1.60.00.03.880.00.00.0
21 Jiří FišerJiří Fišer
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 3.87 +0.7 m/s 3.68  +0.73.87  +0.73.703.870.00.00.0
22 Šimon TeskaŠimon Teska
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 17 3.87 -0.3 m/s 3.87  -0.3x3.643.870.00.00.0
23 Filip ŠkubalFilip Škubal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 3.86 +1.7 m/s 3.623.86  +1.73.753.860.00.00.0
24 Jakub LenochJakub Lenoch
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 20 3.86 -0.8 m/s 3.86  -0.8x3.243.860.00.00.0
25 Jonáš JaníkJonáš Janík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 24 3.83 -1.4 m/s 3.83  -1.40.00.03.830.00.00.0
26 Maxmilián KlainMaxmilián Klain
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 9 3.77 -1.8 m/s 3.77  -1.80.00.03.770.00.00.0
27 Daniel BurgheleaDaniel Burghelea
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 26 3.76 +0.7 m/s 3.76  +0.70.00.03.760.00.00.0
28 Lukáš LuckýLukáš Lucký
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 11 3.74 +0.0 m/s 3.74  +0.00.00.03.740.00.00.0
29 Jiří MikešJiří Mikeš
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 12 3.72 +0.0 m/s 3.72  +0.00.00.03.720.00.00.0
30 178 Václav HartmanVáclav Hartman
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 3.64 +0.0 m/s 3.64  +0.00.00.03.640.00.00.0
31 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 2 3.60 +0.0 m/s 3.60  +0.00.00.03.600.00.00.0
32 Šimon ČervenýŠimon Červený
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
07 21 3.51 +0.0 m/s 3.51  +0.00.00.03.510.00.00.0
33 Lukáš PetráčekLukáš Petráček
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
08 14 3.30 +1.0 m/s 3.30  +1.00.00.03.300.00.00.0
34 Ondřej PrincOndřej Princ
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 3.18 -0.8 m/s 3.18  -0.80.00.03.180.00.00.0
35 176 Lukáš BernášekLukáš Bernášek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 1 3.17 -2.8 m/s 3.17  -2.80.00.03.170.00.00.0
Celkem 35 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 39 4.63 -2.0 m/s 4.63  -2.00.00.04.630.00.00.0 11.00
2 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 36 4.59 -0.4 m/s 4.59  -0.40.00.04.590.00.00.0 9.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 31 4.52 -0.3 m/s 4.52  -0.30.00.04.520.00.00.0 8.00
4 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 35 4.46 -2.0 m/s 4.46  -2.00.00.04.460.00.00.0 7.00
5 Natálie MatesováNatálie Matesová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 29 4.43 -0.8 m/s 4.43  -0.80.00.04.430.00.00.0 6.00
6 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 40 4.40 +0.1 m/s 4.40  +0.10.00.04.400.00.00.0 5.00
7 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 33 4.34 +1.2 m/s 4.34  +1.20.00.04.340.00.00.0 4.00
8 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 37 4.25 -1.3 m/s 4.25  -1.30.00.04.250.00.00.0 3.00
9 Dita AntošováDita Antošová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 24 4.24 +0.8 m/s 4.24  +0.80.00.04.240.00.00.0 2.00
10 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 38 4.21 -1.9 m/s 4.21  -1.90.00.04.210.00.00.0 1.00
11 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 28 4.13 -0.2 m/s 4.13  -0.20.00.04.130.00.00.0
12 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 25 4.12 +1.5 m/s 4.12  +1.50.00.04.120.00.00.0
13 279 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 21 4.02 -0.2 m/s 4.02  -0.20.00.04.020.00.00.0
14 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 3 4.01 +0.0 m/s 4.01  +0.00.00.04.010.00.00.0
15 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 22 3.98 +1.5 m/s 3.98  +1.50.00.03.980.00.00.0
16 Michaela JakabováMichaela Jakabová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 32 3.96 +0.1 m/s 3.96  +0.10.00.03.960.00.00.0
17 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 30 3.91 -1.2 m/s 3.91  -1.20.00.03.910.00.00.0
18 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 7 3.90 +1.6 m/s 3.90  +1.60.00.03.900.00.00.0
19 Aneta HodíkováAneta Hodíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 27 3.86 +0.0 m/s 3.86  +0.00.00.03.860.00.00.0
20 Barbora ŠvédováBarbora Švédová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 12 3.80 -1.1 m/s 3.80  -1.10.00.03.800.00.00.0
21 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 18 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.00.00.03.770.00.00.0
22 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 34 3.76 -1.9 m/s 3.76  -1.90.00.03.760.00.00.0
23 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 23 3.73 +1.0 m/s 3.73  +1.00.00.03.730.00.00.0
24 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 19 3.67 +0.0 m/s 3.67  +0.00.00.03.670.00.00.0
25 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 20 3.62 -1.3 m/s 3.62  -1.30.00.03.620.00.00.0
26 Iveta VeličkováIveta Veličková
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
07 26 3.61 -1.1 m/s 3.61  -1.10.00.03.610.00.00.0
27 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 11 3.60 -1.1 m/s 3.60  -1.10.00.03.600.00.00.0
28 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 3.59 +0.0 m/s 3.59  +0.00.00.03.590.00.00.0
29 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 8 3.48 +0.5 m/s 3.48  +0.50.00.03.480.00.00.0
30 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 2 3.33 +0.1 m/s 3.33  +0.10.00.03.330.00.00.0
31 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 17 3.27 -0.4 m/s 3.27  -0.40.00.03.270.00.00.0
32 284 Tereza ČelikovskáTereza Čelikovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 1 3.25 -2.7 m/s 3.25  -2.70.00.03.250.00.00.0
33 Klára HudečkováKlára Hudečková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
07 6 3.24 -0.1 m/s 3.24  -0.10.00.03.240.00.00.0
34 Františka AulickáFrantiška Aulická
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 15 3.21 +0.0 m/s 3.21  +0.00.00.03.210.00.00.0
35 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 14 2.86 +1.0 m/s 2.86  +1.00.00.02.860.00.00.0
36 269 Karolína SkalováKarolína Skalová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 16 2.82 +1.7 m/s 2.82  +1.70.00.02.820.00.00.0
37 Ema HorováEma Horová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 5 2.59 +0.0 m/s 2.59  +0.00.00.02.590.00.00.0
Kristýna LedvinkováKristýna Ledvinková
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
07 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta TesařováAneta Tesařová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 13 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 39 závodníků