Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Kladno (17. 5. 2019)

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 17.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 Body
1 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 6 1.43 ooxxooxoxoxxoxxx 11.00
2 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 1.40 ooooxoxoxxx 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 5 1.35 oooooxxx 8.00
4 Tobiáš KalinaTobiáš Kalina
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 2 1.35 xooooxoxxx 7.00
5 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 1.30 oooxoxxx 6.00
6 Martin StuchlíkMartin Stuchlík
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 3 1.30 oooxxox 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 17.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 Body
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 18 1.40 --ooooxoxxx 11.00
2 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 21 1.35 -oxooooxxx 9.00
3 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 16 1.35 oooooxoxxx 8.00
4 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 13 1.35 ooooxoxoxxx 7.00
5= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 19 1.35 -oooxxoxoxxx 5.50
5= Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 17 1.35 -ooxxooxoxxx 5.50
7= 268 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 14 1.30 -ooooxxx 3.50
7= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 1.30 oooooxxx 3.50
9 Beáta ŠestákováBeáta Šestáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 20 1.25 ooooxxx 2.00
10 Klára PoláčkováKlára Poláčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 11 1.25 ooxooxxx 1.00
11 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
06 8 1.25 oxoxooxxx
12= Veronika ZadákováVeronika Zadáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 10 1.25 oooxoxxx
12= Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 5 1.25 oooxoxxx
14= 272 Lucie NejedláLucie Nejedlá
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
07 3 1.20 oooxxx
14= Barbora BadinováBarbora Badinová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1 1.20 oooxxx
16 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 12 1.20 ooxxoxxx
17 244 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
06 9 1.15 ooxxx
18 Eliška BártováEliška Bártová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 6 1.15 oxoxxx
19 293 Natálie NarguetNatálie Narguet
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 7 1.10 oxxx
20 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
07 4 0.00 xxx
Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 2 DNS
Celkem 21 závodníků