výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mladšího žactva

Kladno (17. 5. 2019)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.35 7.00
2 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.43 5.00
3 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.30
4 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.53
5 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 23.26
6 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.61
2 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.78
3 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.56
4 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.24
5 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.26
6 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 20.68 8.50
MS Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.07
3 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.32
4 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.42
5 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 26.04
Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.37 6.00
2 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.26
3 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 26.40
4 Prokop JanoušProkop Janouš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 26.79
5 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 27.24
6 Vojtěch DudaVojtěch Duda 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 29.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 20.68 8.50
2 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.75 1.00
3 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.69
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.41
5 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.75
6 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 23.86
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.67 11.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.60 4.00
3 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.96
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 22.75
5 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.08
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.24
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.63 3.00
2 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.71 2.00
3 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.24
4 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.45
5 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.69
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 17.5.2019 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.89
2 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.96
3 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.72
4 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.67 11.00
2 Tadeáš VětrovskýTadeáš Větrovský 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 20.68 8.50
2 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 20.68 8.50
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.35 7.00
5 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.37 6.00
6 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.43 5.00
7 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.60 4.00
8 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 21.63 3.00
9 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.71 2.00
10 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 21.75 1.00
11 Martin DonynetsMartin Donynets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.96
12 Michal BabukaMichal Babuka 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.30
13 Daniel SoukupDaniel Soukup 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.53
14 Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 22.61
15 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.69
16 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 22.75
17 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.78
18 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.89
19 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.07
20 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.08
21 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.24
21 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.24
23 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 23.26
23 Šimon VítŠimon Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.26
25 Tadeáš VítTadeáš Vít 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 23.32
26 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.41
27 Petr OlivaPetr Oliva 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.42
28 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.52
29 233 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.56
30 David ZrzavýDavid Zrzavý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.75
31 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 23.86
32 242 Šimon SojkaŠimon Sojka 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.96
33 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.24
34 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.26
35 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.45
36 Jan HertlJan Hertl 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 24.69
37 Matyáš PeclMatyáš Pecl 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 24.72
38 190 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 24.96
39 Patrik MáchaPatrik Mácha 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.28
40 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 26.04
41 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 26.40
42 Prokop JanoušProkop Janouš 08 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 26.79
43 Jáchym Michálko-KačkočJáchym Michálko-Kačkoč 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 27.24
44 Vojtěch DudaVojtěch Duda 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 29.00
Matyáš TintěraMatyáš Tintěra 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.98 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.77 9.00
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.16 7.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.50 6.00
5 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.90 3.00
6 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 22.25 1.00
2 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.75
3 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.21
4 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.33
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.74
6 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.05
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.56
2 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.63
3 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.54
4 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.71
5 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.78
6 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.12
2 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.95
3 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.32
4 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 25.40
5 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.86
Aneta PřibylováAneta Přibylová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 22.99
2 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.56
3 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.00
4 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.35
5 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.87
6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.60
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.32
2 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 25.37
3 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.38
4 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.53
Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS
MS Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.98
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 22.85
2 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 23.20
3 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 23.52
4 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 23.63
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.40
6 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.69
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.05
2 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.26
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.22
4 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.69
5 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 25.47
6 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 26.08
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 21.75 4.00
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.49
3 271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.56
4 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 23.57
5 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 24.32
6 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 25.34
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67 5.00
2 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 22.08 2.00
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.61
4 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.02
5 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.03
6 251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.17
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.36
2 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.37
3 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.69
4 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.81
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 17.5.2019 - 17:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.14 8.00
2 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.31
3 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 23.08
MS Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.98 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.77 9.00
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.14 8.00
4 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.16 7.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.50 6.00
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 21.67 5.00
7 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 21.75 4.00
8 191 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 21.90 3.00
9 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.98
10 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.06
11 295 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 22.08 2.00
12 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 22.25 1.00
13 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.31
14 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.32
15 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.36
16 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.49
17 Michaela JakabováMichaela Jakabová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 22.56
17 271 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 22.56
19 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.61
20 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 22.75
21 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 22.85
22 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.93
23 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 22.99
24 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.02
25 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.05
26 Patricie PavlíčkováPatricie Pavlíčková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 23.08
27 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 23.20
28 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.21
29 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.26
30 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.33
31 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 6 23.52
32 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.56
33 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 23.57
34 Dita AntošováDita Antošová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.63
34 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 23.63
36 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 23.74
37 Tereza ČornyjováTereza Čornyjová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.00
38 Kateřina KotováKateřina Kotová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.03
39 Kamila PovolnáKamila Povolná 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 24.12
40 251 Anna Marie HřivnováAnna Marie Hřivnová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.17
41 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 24.22
42 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 24.32
43 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 24.35
44 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.37
45 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.40
46 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 24.69
46 Vanesa ŽežulkováVanesa Žežulková 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.69
48 Natálie PlochováNatálie Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 24.95
49 Anežka HolakovskáAnežka Holakovská 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 25.05
50 Klára HasoňováKlára Hasoňová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.32
51 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 25.34
52 Aneta TesařováAneta Tesařová 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 25.37
53 Eliška BártováEliška Bártová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 25.38
54 Tereza PlochováTereza Plochová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 25.40
55 Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 25.47
56 Nicole ŠmerdováNicole Šmerdová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 25.53
57 Magdalena BernátováMagdalena Bernátová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 25.54
58 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 25.69
59 Františka AulickáFrantiška Aulická 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.71
60 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 25.81
61 Sára FarfánováSára Farfánová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 25.87
62 Kristýna MatějíčkováKristýna Matějíčková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 26.08
63 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 26.60
64 Nela TrešlováNela Trešlová 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 26.78
65 Markéta PedálováMarkéta Pedálová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.86
66 Noemi LexováNoemi Lexová 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 27.36
Aneta PřibylováAneta Přibylová 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 DNS
Julie HubačováJulie Hubačová 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 DNS