výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva

Kladno (14. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.52 qA
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.84
3 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 07.91 qA
4 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.24 qB
5 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.31 qB
6 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.34
Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.75 qA
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.88 qA
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.13 qB
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.44 qB
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.50
6 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.78
7 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 07.75 qA
2 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.98 qA
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.16 qB
4 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.37 qB
5 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.51
6 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.68
7 180 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.52 qA
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.75 qA
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 4 07.75 qA
4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 07.84
5 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.88 qA
6 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 07.91 qA
7 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.98 qA
8 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.13 qB
9 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.16 qB
10 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.24 qB
11 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 08.31 qB
12 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.37 qB
13 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.44 qB
14 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 08.50
15 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 08.51
16 Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.68
17 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.78
18 180 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.07
19 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.34
20 Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 09.81
Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 14.6.2019 - 16:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.54 11.00
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 07.72 9.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.85 8.00
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 07.93 7.00
5 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 08.03 6.00
6 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 08.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 14.6.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.16 4.00
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.18 3.00
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.25 2.00
4 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.29 1.00
5 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.33
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.27 qA
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.65 qB
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.75 qB
4 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.87
5 188 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.92
6 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.43
7 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.39 qA
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.46 qA
3 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.72 qB
4 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.74 qB
5 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.84
6 190 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.26
7 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.39 qA
2 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.75 qB
3 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.80
4 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.91
5 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.33
6 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.47
7 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.40 qA
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.75 qB
3 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.78
4 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.90
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.06
6 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.98
7 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 14.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.50 qA
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.80
3 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.12
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.15
5 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.63
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.74
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.27 qA
2 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.39 qA
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.39 qA
4 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.40 qA
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.46 qA
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.50 qA
7 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.65 qB
8 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.72 qB
9 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 08.74 qB
10 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 08.75 qB
10 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.75 qB
10 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.75 qB
13 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.78
14 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.80
14 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 08.80
16 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.84
17 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.87
18 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.90
19 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.91
20 188 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.92
21 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.06
22 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 09.12
23 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 09.15
24 190 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.26
25 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.33
26 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.43
27 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.46
28 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 09.47
29 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 09.63
30 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.74
31 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.76
32 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 09.89
33 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.98
34 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.27

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 14.6.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.33 11.00
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.41 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.42 8.00
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.42 7.00
5 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.47 6.00
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 14.6.2019 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 08.55 5.00
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.62 4.00
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.70 3.00
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.72 2.00
5 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.76 1.00
6 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.84 11.00
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.07 8.00
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.35 7.00
4 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 19.65 4.00
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 18.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.56 5.00
2 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 19.69 3.00
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.15 2.00
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 20.51
5 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 21.13
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 20.94
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.33
3 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.54
184 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.96 9.00
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.46 6.00
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.25 1.00
4 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 20.56
5 26 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 18.60
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.84 11.00
3 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.96 9.00
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.07 8.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.35 7.00
6 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.46 6.00
7 19 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.56 5.00
8 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 19.65 4.00
9 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 19.69 3.00
10 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.15 2.00
11 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.25 1.00
12 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 20.51
13 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 20.56
14 26 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.58
15 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 20.94
16 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 21.13
17 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.20
18 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.33
19 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.54
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
184 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 18.77 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.90 9.00
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.37 7.00
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 20.57 5.00
Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.53 6.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.81 4.00
3 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.91 2.00
4 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.35
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.48
6 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.88 3.00
2 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.11 1.00
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.53
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.57
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.17
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 21.58
2 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.23
3 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.53
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.71
5 71 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.09
6 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.86
2 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.85
3 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.12
4 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.39
5 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.02
6 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.92
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.94
2 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.29
3 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 24.93
4 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 25.05
5 92 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.15
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 21.75
2 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.35
3 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.87
4 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.89
MS Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.61
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.36 8.00
2 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.10
3 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.22
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 18.77 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.90 9.00
3 112 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.36 8.00
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.37 7.00
5 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.53 6.00
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 20.57 5.00
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.81 4.00
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.88 3.00
9 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.91 2.00
10 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.11 1.00
11 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.35
12 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.48
13 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.53
14 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.57
15 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 21.58
16 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 21.75
17 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.86
18 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.17
19 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.23
20 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.28
21 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.35
22 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.53
23 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.71
24 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.85
25 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.87
26 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.89
27 71 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.09
28 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.10
29 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.12
30 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.21
31 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.39
32 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.61
33 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.94
34 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.02
35 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.22
36 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.29
37 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.92
38 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 24.93
39 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.00
40 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 25.05
41 92 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.15
Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 33.72
MS Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.97
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.98
MS Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 36.55
MS Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 36.60
MS Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.50
MS Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 36.61
MS Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 37.90
MS Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 38.05
MS Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 41.89
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 33.72
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 33.97
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 35.98
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.50
5 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 36.55
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 36.60
7 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 36.61
8 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 36.62
9 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 37.90
10 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 38.05
11 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 41.89

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.78 11.00
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 40.87 8.00
3 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.99 7.00
4 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 42.30 6.00
5 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 44.11 5.00
27 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 39.67 9.00
2 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 44.87 4.00
3 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.19 3.00
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 45.59 2.00
5 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 46.31 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.78 11.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 39.67 9.00
3 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 40.87 8.00
4 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 41.99 7.00
5 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 42.30 6.00
6 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 44.11 5.00
7 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 44.87 4.00
8 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 45.19 3.00
9 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 45.59 2.00
10 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 46.31 1.00
27 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS

300 m - Ženy

(pá, 14.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 45.43
MS Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.64
MS Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 47.07
MS Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 54.34
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 44.62 11.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 45.28 9.00
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 45.91 8.00
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 47.55 6.00
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 47.65 5.00
6 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 48.38 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.89 7.00
2 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 47.99 4.00
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 49.57 2.00
4 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.09 1.00
MS Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 44.62 11.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 45.28 9.00
3 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 45.91 8.00
4 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 46.89 7.00
5 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 47.55 6.00
6 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 47.65 5.00
7 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 47.99 4.00
8 Daniela KrejčováDaniela Krejčová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 48.38 3.00
9 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 49.57 2.00
10 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 52.46
11 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 55.09 1.00

800 m - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:08.65 11.00
2 19 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:29.59 9.00
3 23 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:33.69 8.00
4 25 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 2:34.70 7.00
5 21 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 2:35.53 6.00
6 20 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:36.32 5.00
7 26 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 7 2:41.12 4.00
8 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 10 2:54.35 3.00
28 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 DNS
27 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 112 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 2:30.59 11.00
2 71 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 2:39.29 9.00
3 30 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:41.75 8.00
4 75 Karolína CísařováKarolína Císařová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 2:43.10 7.00
5 92 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:27.31 6.00
153 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 DNF
72 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 14.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 176 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:28.02 11.00
2 178 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:48.29 9.00
3 186 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 4:55.68 8.00
4 180 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:05.73 7.00
5 179 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 5:11.18 6.00
6 181 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 5:26.89 5.00
7 184 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 5:30.14 4.00
8 185 Matouš NovotnýMatouš Novotný 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 6:50.19 3.00
MS 177 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:33.51
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 14.6.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:37.17 11.00
2 190 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 5:54.90 9.00
3 188 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 6:10.80 8.00
4 187 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 7:10.41 7.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13.29 11.00
2 176 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 15.55 9.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 15.84 8.00
4 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 17.19 7.00
5 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 20.16 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 16.55 11.00
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 17.51 8.00
3 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.65 7.00
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 18.39 6.00
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.73 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 16.75 9.00
2 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.93 5.00
3 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.38 4.00
4 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.54 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 16.55 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 16.75 9.00
3 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 17.51 8.00
4 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 17.65 7.00
5 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 18.39 6.00
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.93 5.00
7 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 19.38 4.00
8 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.54 3.00
9 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.73 2.00

200 m překážek - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 26.49 11.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 29.99 9.00
3 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.02 8.00
4 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 35.48 7.00
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 37.95 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 17:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 32.76 9.00
2 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 33.10 7.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 33.76 6.00
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 33.89 5.00
5 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 34.86 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 17:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.43 3.00
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.44 2.00
3 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 36.64 1.00
4 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.86
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 17:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 31.72 11.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 32.78 8.00
3 30 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 38.16
72 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 31.72 11.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 32.76 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 32.78 8.00
4 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 33.10 7.00
5 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 33.76 6.00
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 33.89 5.00
7 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 34.86 4.00
8 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.43 3.00
9 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 35.44 2.00
10 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 36.64 1.00
11 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 36.86
12 30 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 38.16
72 Barbora BadinováBarbora Badinová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS

4 x 60 m - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polák, Nerad, Ullman, Dvořák Polák, Nerad, Ullman, Dvořák A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 28.50 11.00
2 Saint-Bonnet, Píka, Golombek, Cedidla Saint-Bonnet, Píka, Golombek, Cedidla Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 31.90 9.00
3 Sitek, Libiš, Chudý, Kmiť Sitek, Libiš, Chudý, Kmiť TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 32.02 8.00
4 Maršík, Černý, Hošek, Eliáš Maršík, Černý, Hošek, Eliáš SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 32.79 7.00
Jícha, Kulhánek, Čermák, Přibyl Jícha, Kulhánek, Čermák, Přibyl A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karasová, Joudalová, Königsmarková, Bělíčková Karasová, Joudalová, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 32.72 11.00
2 Pacltová, Hrnčířová, Dvořáková, Poláková Pacltová, Hrnčířová, Dvořáková, Poláková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.37 9.00
3 Štemberová, Kosová, Bodnarová, Procházková Štemberová, Kosová, Bodnarová, Procházková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 33.47 8.00
4 Havlíková, Hazuková, Krejčová, Lauermannová Havlíková, Hazuková, Krejčová, Lauermannová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.20 7.00
5 112 Placatková, Selementová, Kahounová, Sedláčková Placatková, Selementová, Kahounová, Sedláčková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.38 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Leváková, Neradová, Cepáková, Dlouhá Leváková, Neradová, Cepáková, Dlouhá A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 34.41 5.00
2 Kloučková, Svatošová, Svatošová, Lapáčková Kloučková, Svatošová, Svatošová, Lapáčková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 34.45 4.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karasová, Joudalová, Königsmarková, Bělíčková Karasová, Joudalová, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 32.72 11.00
2 Pacltová, Hrnčířová, Dvořáková, Poláková Pacltová, Hrnčířová, Dvořáková, Poláková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.37 9.00
3 Štemberová, Kosová, Bodnarová, Procházková Štemberová, Kosová, Bodnarová, Procházková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 33.47 8.00
4 Havlíková, Hazuková, Krejčová, Lauermannová Havlíková, Hazuková, Krejčová, Lauermannová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.20 7.00
5 112 Placatková, Selementová, Kahounová, Sedláčková Placatková, Selementová, Kahounová, Sedláčková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 34.38 6.00
6 188 Leváková, Neradová, Cepáková, Dlouhá Leváková, Neradová, Cepáková, Dlouhá A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 34.41 5.00
7 Kloučková, Svatošová, Svatošová, Lapáčková Kloučková, Svatošová, Svatošová, Lapáčková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 34.45 4.00

Skok vysoký - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 8 1.63 ----o-oooooxxx 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5 1.60 -oooooooxoxoxxx 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 7 1.57 ---oo-oooxxx 8.00
4 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 6 1.51 -oooooxoxxx 7.00
5 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4 1.51 --xooooxoxxx 6.00
6 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3 1.48 -ooxxoxxoxoxxx 5.00
7 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 1.35 -oxoxxx 4.00
8 Bořivoj PilátBořivoj Pilát
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 1 1.20 oxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.431.461.491.521.551.581.62 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 12 1.58 --------ooxoxoxxoxxx 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 11 1.52 ----oooo-oxoxxx 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 9 1.52 ---oooo-xooxoxxx 8.00
4 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 1.52 ----oxooooxoxoxxx 7.00
5 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 6 1.43 -oooooxooxxx 6.00
6 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 10 1.43 ---ooooxoxxx 5.00
7 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 7 1.43 oooooooxxoxxx 4.00
8 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 8 1.41 --oxoxooxoxxx 3.00
9 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4 1.30 ooooxxx 2.00
10= Terezie HollováTerezie Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 1 1.25 oooxxx 0.50
10= Markéta HazukováMarkéta Hazuková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3 1.25 oooxxx 0.50
12 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 1.25 --xxoxxx
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.90 Body
1 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 3 2.80 --xoxooxooxoxxx 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 2.70 oooooxoxxoxxx 9.00
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 2.10 oxxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.75 Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 6 3.60 ---------o-xxooo-o-xxx 11.00
2 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 3.60 ---------xo-xxooxxoxoxo-xxx 9.00
3 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 1 2.30 -xoxoxxx 8.00
4 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 2 2.10 ooxxx 7.00
MS Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 2.70 ---xxoo-oxxx
MS Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 3.00 -------o-xoxxx
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SlabaFrantišek Slaba
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 15 5.52 +1.3 m/s 5.16  +0.75.38  +0.05.33  +0.05.385.39  -0.25.52  +1.35.52  -0.1 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 16 5.29 +0.0 m/s 5.08  -1.9xx5.08xx5.29  +0.0 9.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 7 5.17 +0.0 m/s 4.94  +0.0x4.71  +0.04.944.88  +0.14.80  -0.75.17  +0.0 8.00
4 176 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 13 5.16 +0.1 m/s 5.16  +0.14.95  +0.05.09  +0.05.164.95  +0.0-- 7.00
5 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 12 5.13 +0.1 m/s 5.01  +1.45.06  +0.05.13  +0.15.13xx4.98  -1.9 6.00
6 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 14 5.05 +0.9 m/s 5.05  +0.94.94  +0.05.01  -0.15.054.98  +0.04.72  -0.84.94  -0.2 5.00
7 Martin PíkaMartin Píka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 8 5.00 +0.0 m/s 4.73  +0.74.79  -0.35.00  +0.05.004.71  +0.04.87  +0.14.86  -0.9 4.00
8 Tomáš SušickýTomáš Sušický
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 10 4.93 -1.2 m/s 4.67  +0.14.93  -1.24.91  -1.64.93--4.93  +0.6 3.00
9 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 9 4.89 +0.0 m/s 4.78  +0.54.58  -1.44.89  +0.04.890.00.00.0 2.00
10 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 5 4.69 +0.1 m/s 4.69  +0.14.46  +0.0 +0.04.690.00.00.0 1.00
11 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 11 4.65 +0.8 m/s 4.65  +0.84.62  +0.0 +0.34.650.00.00.0
12 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 2 4.41 +1.2 m/s 4.41  +1.24.05  +0.04.24  +0.04.410.00.00.0
13 26 Radek ŠtýbrRadek Štýbr
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 4 4.13 +0.0 m/s 4.13  +0.0x3.53  -0.94.130.00.00.0
14 Bořivoj PilátBořivoj Pilát
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 1 3.94 +0.0 m/s 3.91  -1.13.94  +0.03.81  +0.13.940.00.00.0
15 Maksym TurcanuMaksym Turcanu
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 3 3.72 +0.8 m/s 3.72  +0.83.62  -0.43.59  -1.33.720.00.00.0
Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 20 5.08 +1.2 m/s 4.99  +0.1 +0.14.73  -0.84.993.33  +1.45.08  +1.24.93  +0.8 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 19 4.98 +1.4 m/s 4.70  -1.04.86  +0.04.93  +0.04.93 +0.54.90  +2.44.98  +1.4 9.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 16 4.97 +1.2 m/s 4.73  +1.34.66  -1.04.97  +1.24.974.80  +0.04.57  +0.0 +3.3 8.00
4 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 13 4.77 +0.5 m/s 4.53  -1.7 +0.04.60  -0.54.604.47  -2.04.57  +0.14.77  +0.5 7.00
5 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 17 4.75 +1.6 m/s 4.50  +0.14.51  -0.34.59  +0.04.594.56  +0.14.75  +1.6 +0.3 6.00
6 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 18 4.70 -0.5 m/s 4.58  -1.14.70  -0.54.24  +0.04.70-4.49  +0.84.50  +1.7 5.00
7 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 4.64 +0.0 m/s -4.59  +0.14.52  +0.04.594.35  -1.84.64  +0.04.35  +1.0 4.00
8 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 15 4.59 +1.4 m/s 4.56  +0.74.47  +0.2 +0.54.564.59  +1.4 -1.04.57  +0.0 3.00
9 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4 4.55 -1.3 m/s 4.55  -1.34.41  +0.04.49  +1.74.550.00.00.0 2.00
10 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 14 4.50 +0.3 m/s 4.14  -0.94.38  +0.04.50  +0.34.500.00.00.0 1.00
11 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 3 4.44 +1.6 m/s 4.33  -1.64.15  +0.14.44  +1.64.440.00.00.0
12 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 10 4.41 +0.0 m/s 4.27  -0.84.01  -0.54.41  +0.04.410.00.00.0
13 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 11 4.36 +0.0 m/s  -3.44.36  +0.03.64  -0.34.360.00.00.0
14 Terezie HollováTerezie Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 9 4.22 -1.0 m/s  -0.14.01  -1.54.22  -1.04.220.00.00.0
15 Tereza BartíkováTereza Bartíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 1 4.09 +0.0 m/s -4.09  +0.04.05  +0.14.090.00.00.0
16 Nela DlouháNela Dlouhá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 7 4.03 +0.0 m/s 3.97  -0.64.02  -2.04.03  +0.04.030.00.00.0
17 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 6 3.91 +0.0 m/s 3.74  +1.23.74  -0.93.91  +0.03.910.00.00.0
18 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 5 3.72 +0.9 m/s 3.42  +0.23.64  +1.13.72  +0.93.720.00.00.0
19 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 8 3.52 -3.0 m/s 3.52  -3.0 -1.43.51  -1.23.520.00.00.0
20 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 2 3.41 +0.0 m/s 3.26  -0.93.41  +0.03.19  -1.73.410.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 16 12.12 11.0411.26-11.2611.2011.6712.12 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 15 11.11 08.6709.4710.5810.5810.1411.1110.65 9.00
3 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 12 10.67 10.0110.5410.6710.6710.5510.1310.21 8.00
4 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 14 10.15 10.1509.3610.1010.1509.7909.2609.82 7.00
5 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 13 10.12 10.0109.5410.1210.1209.2809.4508.80 6.00
6 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 8 09.69 09.0309.3708.9309.3709.5009.3309.69 5.00
7 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 9 09.67 09.6709.0409.5709.6709.4209.3209.41 4.00
8 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 11 09.15 08.2708.7209.1509.1508.8108.7008.79 3.00
9 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 10 08.23 --08.2308.230.00.00.0 2.00
10 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 6 08.21 08.1708.2008.2108.210.00.00.0 1.00
11 Nela AnýžováNela Anýžová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 5 08.08 07.6308.0807.2008.080.00.00.0
12 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4 08.05 08.0507.4406.8708.050.00.00.0
13 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2 06.85 06.5806.8506.7706.850.00.00.0
14 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 06.80 06.6406.8006.4706.800.00.00.0
15 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
05 3 06.72 06.4206.7206.4506.720.00.00.0
Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 7 DNS ---00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 10 12.69 12.4412.6911.9112.6911.9609.5911.99 11.00
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 14 11.80 11.7411.80x11.8011.6710.4711.26 9.00
3 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 11.45 11.4209.8611.2011.4210.9111.4511.02 8.00
4 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 11 10.97 10.5610.6510.7810.7810.7210.7910.97 7.00
5 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 6 10.38 x09.6910.2910.2910.3809.1910.03 6.00
6 186 David EliášDavid Eliáš
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 2 10.28 10.2809.7409.2010.2809.4509.5309.25 5.00
7 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 7 10.27 09.6610.2709.7710.2709.6809.5310.00 4.00
8 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 8 10.20 09.3809.7510.1210.1210.0609.8510.20 3.00
9 Lukáš LandaLukáš Landa
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 9 09.75 09.2209.75x09.750.00.00.0 2.00
10 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 5 08.64 07.9508.6408.3508.640.00.00.0 1.00
11 Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 1 07.51 06.6207.5107.3007.510.00.00.0
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 13 11.00 10.7610.4211.0011.000.00.00.0
MS Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 07.36 07.3607.0707.0007.360.00.00.0
MS Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 10.56 09.3710.5609.8810.560.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 28.78 28.780.00.028.780.00.00.0 11.00
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 11 26.43 26.430.00.026.430.00.00.0 9.00
3 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 7 24.80 24.800.00.024.800.00.00.0 8.00
4 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 10 24.73 24.730.00.024.730.00.00.0 7.00
5 Vendula VeseláVendula Veselá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 6 22.47 22.470.00.022.470.00.00.0 6.00
6 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 9 22.20 22.200.00.022.200.00.00.0 5.00
7 Daniela KrejčováDaniela Krejčová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 2 18.82 18.820.00.018.820.00.00.0 4.00
8 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 5 18.67 18.670.00.018.670.00.00.0 3.00
9 Tereza BartíkováTereza Bartíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 1 17.44 17.440.00.017.440.00.00.0 2.00
10 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 4 16.60 16.600.00.016.600.00.00.0 1.00
11 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 8 14.93 14.930.00.014.930.00.00.0
12 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3 14.60 14.600.00.014.600.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 14 38.78 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 15 36.24 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3= Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 13 32.19 0.00.00.00.00.00.00.0 7.50
3= Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 12 32.19 0.00.00.00.00.00.00.0 7.50
5 Pavel KotvaldPavel Kotvald
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 16 31.74 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 11 31.23 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 3 29.80 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 10 29.12 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 9 23.53 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 185 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 8 23.31 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 1 19.69 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Samuel GolombekSamuel Golombek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 7 19.57 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 2 15.50 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 6 14.92 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 24.71 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Dan VydraDan Vydra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 19.19 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 6 32.00 32.000.00.032.000.00.00.0 11.00
2 187 Adéla VolkováAdéla Volková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 19.45 19.450.00.019.450.00.00.0 9.00
3 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 19.09 19.090.00.019.090.00.00.0 8.00
4 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 2 14.78 14.780.00.014.780.00.00.0 7.00
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 7 41.78 41.780.00.041.780.00.00.0 11.00
2 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 8 41.16 41.160.00.041.160.00.00.0 9.00
3 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 6 27.61 27.610.00.027.610.00.00.0 8.00
4 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 5 22.91 22.910.00.022.910.00.00.0 7.00
5 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4 21.54 21.540.00.021.540.00.00.0 6.00
6 178 Ondřej ChudýOndřej Chudý
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 2 17.89 17.890.00.017.890.00.00.0 5.00
7 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3 17.28 17.280.00.017.280.00.00.0 4.00
8 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1 16.14 16.140.00.016.140.00.00.0 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(pá, 14.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 18 34.94 34.940.00.034.940.00.00.0 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 19 34.85 34.850.00.034.850.00.00.0 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 20 33.14 33.140.00.033.140.00.00.0 8.00
4 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 15 32.58 32.580.00.032.580.00.00.0 7.00
5 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 17 32.28 32.280.00.032.280.00.00.0 6.00
6 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 16 29.46 29.460.00.029.460.00.00.0 5.00
7 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 14 28.52 28.520.00.028.520.00.00.0 4.00
8 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 13 27.72 27.720.00.027.720.00.00.0 3.00
9 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1 26.38 26.380.00.026.380.00.00.0 2.00
10 Aneta MuchováAneta Muchová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 11 24.75 24.750.00.024.750.00.00.0 1.00
11 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 12 24.70 24.700.00.024.700.00.00.0
12 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 10 22.60 22.600.00.022.600.00.00.0
13 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3 21.60 21.600.00.021.600.00.00.0
14 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 9 20.99 20.990.00.020.990.00.00.0
15 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 8 20.60 20.600.00.020.600.00.00.0
16 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 6 20.41 20.410.00.020.410.00.00.0
17 Terezie HollováTerezie Hollová
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 7 19.48 19.480.00.019.480.00.00.0
18 187 Adéla VolkováAdéla Volková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4 17.91 17.910.00.017.910.00.00.0
19 Eliška KrejčíkováEliška Krejčíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 5 17.62 17.620.00.017.620.00.00.0
Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 14.6.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 20 42.17 42.170.00.042.170.00.00.0 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 17 35.18 35.180.00.035.180.00.00.0 9.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 18 33.20 33.200.00.033.200.00.00.0 8.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 19 33.00 33.000.00.033.000.00.00.0 7.00
5 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 12 31.59 31.590.00.031.590.00.00.0 6.00
6 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 14 30.84 30.840.00.030.840.00.00.0 5.00
7 23 Ondřej ČermákOndřej Čermák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 3 29.27 29.270.00.029.270.00.00.0 4.00
8 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 7 28.20 28.200.00.028.200.00.00.0 3.00
9 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 8 27.86 27.860.00.027.860.00.00.0 2.00
10 181 Petr ŠvarcPetr Švarc
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4 27.26 27.260.00.027.260.00.00.0 1.00
11 185 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 13 26.65 26.650.00.026.650.00.00.0
12 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký
Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra...
04 9 25.55 25.550.00.025.550.00.00.0
13 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 10 23.64 23.640.00.023.640.00.00.0
14 Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 6 23.14 23.140.00.023.140.00.00.0
15 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 2 23.01 23.010.00.023.010.00.00.0
16 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 11 21.50 21.500.00.021.500.00.00.0
17 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5 17.43 17.430.00.017.430.00.00.0
18 Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 1 17.09 17.090.00.017.090.00.00.0
Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 15 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 16 38.69 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků