Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva

Kladno (14. 6. 2019)
60 m - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.54 11.00
2 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 07.72 9.00
3 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.85 8.00
60 m - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.16 4.00
2 Simon Saint-BonnetSimon Saint-Bonnet 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.18 3.00
3 Martin PíkaMartin Píka 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08.25 2.00
60 m - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.33 11.00
2 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.41 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.42 8.00
60 m - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.55 5.00
2 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.62 4.00
3 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.70 3.00
300 m - Ženy (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
800 m - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:08.65 11.00
2 19 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:29.59 9.00
3 23 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:33.69 8.00
800 m - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 112 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:30.59 11.00
2 71 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:39.29 9.00
3 30 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:41.75 8.00
1500 m - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 176 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:28.02 11.00
2 178 Ondřej ChudýOndřej Chudý 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:48.29 9.00
3 186 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:55.68 8.00
1500 m - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:37.17 11.00
2 190 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5:54.90 9.00
3 188 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6:10.80 8.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.29 11.00
2 176 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 15.55 9.00
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 15.84 8.00
200 m překážek (0.76) - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 26.49 11.00
2 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 29.99 9.00
3 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 34.02 8.00
4 x 60 m - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Polák, Nerad, Ullman, Dvořák Polák, Nerad, Ullman, Dvořák A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 28.50 11.00
2 Saint-Bonnet, Píka, Golombek, Cedidla Saint-Bonnet, Píka, Golombek, Cedidla Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 31.90 9.00
3 Sitek, Libiš, Chudý, Kmiť Sitek, Libiš, Chudý, Kmiť TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32.02 8.00